KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 22:15, Damianuss1 napisał:

Super, że są losowe zdarzenia jak w RDR. Pierwsze jakie znalazłem to podwózka. Rozwaliło
mnie też to, że Franklin może sobie zajarać na kanapie co skutkuje wysokim kontrastem
xD.

Ja póki co rozjechałem złodzieja torebki. Mogłem jej nie oddawać, 450$ w piach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 22:19, zajacisko napisał:

Ja póki co rozjechałem złodzieja torebki. Mogłem jej nie oddawać, 450$ w piach :/

Tysiaka zarobiłem za pomoc rabusiom :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 22:19, zajacisko napisał:

Ja póki co rozjechałem złodzieja torebki. Mogłem jej nie oddawać, 450$ w piach :/

Też znalazłem tą misyjkę i jeszcze miałem taką akcje z opancerzonym wozem na stacji benzynowej, że jak go rozwalisz to wyleciało mi 6.500$, a napisąło mi że takich wozów jest więcej :D

Super jest też to że ta ciotka w domu za każdym razem robi co innego, ale raz miałem mały mindfuck jak wychodziła na spacer, a ja patrzyłem na nią z progu drzwi domu, zniknęła za rogiem, a potem nagle się pojawiła w domu i znowu wyszła O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 21:29, Diabolicus napisał:

> Jeżeli spadku z 28 do 16 klatek nie odczuwasz to Ci kolego gratuluję.

Takiego spadku jeszcze nie zaliczyłem. Gra może spadać momentami do 22-26 i tego naprawdę
jakoś nie odczuwam.


22-26fpsów to dla ciebie płynna rozgrywka? Chyba nie do końca wiesz, o czym piszesz, albo konsole już do tego stopnia popsuły ci wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 23:37, Blaxxta napisał:

22-26fpsów to dla ciebie płynna rozgrywka? Chyba nie do końca wiesz, o czym piszesz,
albo konsole już do tego stopnia popsuły ci wzrok.


Zdarzają się momentowe spadki do 22-26, naucz się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 23:39, Diabolicus napisał:

Zdarzają się momentowe spadki do 22-26, naucz się czytać.


Haha, "momentowe", to chyba tylko w twojej bujnej wyobraźni :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 23:43, Blaxxta napisał:

Haha, "momentowe", to chyba tylko w twojej bujnej wyobraźni :d


Na ekranie mojego telewizora, chłopcze. :) Zagraj w grę i skończ tę farsę, albo czekaj na wersję PC bez płaczu i przestań błaźnić się i truć ludziom tyłek w kolejnym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 00:11, Smileyer napisał:

Powiedzcie szczerze, warto dla tej gry kupić konsolę ?
Czy może lepiej czekać aż wyjdzie PC?


Dla 1 gry nigdy nie warto. Jak chcesz więcej gier, które na PC wyszły kupić to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........
Ja zawsze chciałem mieć xklocka ale nigdy nie było takiego tytułu który by mnie zachęcił by zainwestować w to;)

I stało się, kupiłem używkę po świetnej cenie w sumie dla GTA V ale nie tylko: są przecież L.A Noire, RDR, Forza Horizon, Fifa Street, Fight Night Champion;) Nic mi wiecej nie potrzeba:P Ale gdyby nie GTA to bym pewnie nadal nie miał konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak żałosne i dziecinne jest Twoje zachowanie. Udzielasz się w temacie o grze w którą nie grałeś i wygłaszasz poglądy tak jakbyś sam miał konsolę, której notabene nie posiadasz. Jeszcze wczoraj Twoje wypociny "miały sens", bo większość w GTA nie zagrała, ale dzisiaj?

Każdy użytkownik twierdzi że gra jest płynna, na metacritic średnia dobijająca prawie do setki. Większość tutaj się zachwyca grą, możliwościami i tym jak jest zrobiona, a Ty dalej pleciesz farmazony o klatkowaniu, ścinach, znikomych ruchu itp. Ja żadnych spadków nie zanotowałem, a nawet jeśli, to w ogóle nie przeszkadzają w rozgrywce, ale pojawia się taki koleś jak Ty, który stara się wmawiać wszystkim że gra klatkuje, że konsole obecnej generacji to dno i w ogóle porażka, że gramy w półprodukt.

Pewnie kilkanaście razy przeczytałeś o bólu tyłka i widać jest to prawda, bo ja naprawdę nie widzę żadnego celu w tym co Ty piszesz i w udzielaniu się w tematach o GTA. Nieważne co tu napiszesz to i tak większość (o ile nie wszyscy) będzie grą zachwycona. Tylko się kompromitujesz, oszczędź sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 00:31, Citkowsky napisał:

>>.........
Ja zawsze chciałem mieć xklocka ale nigdy nie było takiego tytułu który by mnie zachęcił
by zainwestować w to;)

I stało się, kupiłem używkę po świetnej cenie w sumie dla GTA V ale nie tylko: są przecież
L.A Noire, RDR, Forza Horizon, Fifa Street, Fight Night Champion;) Nic mi wiecej nie

L.A akurat wyszło również na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........
I miało taką optymalizację, że się grać odechciewało. Nie mniej jednak póki nie kupię GTA mam plan przejść całe L A Noire i RDR które leży na półce jeszcze nieodfoliowane:P Potem to już tylko GTA i jeszcze raz GTA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie muzyczka z Mody na Sukces na kanale Los Santos rock radio. Obczailem bo mi sie znowu w nocy trafila . Juz pare znanych utworow slyszalem w radiu ale ten jadac noca robi klimat xDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie do końca rozgryzłem co jaka stacja oferuje, ale jak zwykle w przypadku GTA po zobaczeniu listy utworów stwierdziłem: "bida". A potem - o znam to, to też, to też i to, dobry soundtrack :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 00:47, Diverso napisał:

Ja jeszcze nie do końca rozgryzłem co jaka stacja oferuje, ale jak zwykle w przypadku
GTA po zobaczeniu listy utworów stwierdziłem: "bida". A potem - o znam to, to też, to
też i to, dobry soundtrack :P

Ja jak zawsze wsiadam Michalem do auta do fajne utwory leca. Bo Franklin to takie klimaty rapu ktore nie lubie. Ale juz i tak slysze ze jest o wieeeele lepiej niz w czworce gdzie radio bylo slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za rapem/hip-hopem, ale staram się czuć nigga klimat, homie i raczej nie przełączam ;)

Póki co Michael jest moim faworytem jako postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się