Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezwykły trailer The Elder Scrolls V: Skyrim

18 postów w tym temacie

Trailer fajny i na pewno warto go obejrzeć. Trzyma klimat i aż szkoda, że kończy się w takim momencie w jakim się kończy. Po obejrzeniu człowiek od razu ma ochotę na więcej.
Widać, że ostatnio zapanowała moda na takie trailery z prawdziwymi aktorami. Jak dla mnie to dobry kierunek :)

Ale na grę nie czekam z niecierpliwością. Są inne tytuły w kolejce i finanse nie tak mocne, więc czekam z niecierpliwością na tańszą wersję GOTY :) Pewnie jakoś rok po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, dlaczego tylko te studia nie wezmą się za coś kinowego wreszcie? Blizz z samego CGI mógłby zrobić film, który by łeb urywał, inni też zresztą mogliby coś fajnego zmontować a tu ciągle posucha i człowiek tak i się nie doczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile odbiłem się zarówno od Morka i Obka, a na samego Skirka nie czekam ( ;D ), to trailer jest świetny. Gdyby nie tytuł, pomyślałbym, że to jakiś fragment Gry o Tron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co się smoka czepiacie, młody jest, mutacje przechodzi ;)

Trailer naprawdę mi się podoba. Fakt, że nie lubię w filmach takich kozaków idących pod prąd (jestem za "uczłowieczaniem" bohatera) to jednak Nord z jajami vs smok z jajeczkami wygląda świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadużywacie słowa niezwykły....

nadzwyczajny, niepospolity, niepowtarzalny, nieprzeciętny, niespotykany, nietypowy, niezwyczajny, niezwykły, okazjonalny, osobliwy, ponadprzeciętny, rzadki, szczególny, unikalny, unikatowy, wyjątkowy
dziwaczny, dziwny, ekscentryczny, ekstrawagancki, kuriozalny, nietuzinkowy, niezwykły, oryginalny, osobliwy
fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niepowtarzalny, nieprzeciętny, nieschematyczny, niestereotypowy, nieszablonowy, niesztampowy, nietuzinkowy, nietypowy, niezwykły, oryginalny, wymyślny, wyrafinowany, wyszukany

a swoją drogą to ciekawy... choć szału nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować