Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III z niedzielnego gracza zrobi zagorzałego fana?

28 postów w tym temacie

Ja mam OGROMNĄ nadzieję.. że D3 nie będzie "łatwe" :/
Jeżeli "normal" będzie obniżony do standardowego "easy".. tylko dlatego, żeby niedzielny gracz mógł sobie pograć.. to porażka.

No chyba, że na starcie będzie można sobie wybrać "hard/hardcore/nightmare/hell" - wtedy jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 17:47, Gosiakoprzem napisał:

Ja mam OGROMNĄ nadzieję.. że D3 nie będzie "łatwe" :/
Jeżeli "normal" będzie obniżony do standardowego "easy".. tylko dlatego, żeby niedzielny
gracz mógł sobie pograć.. to porażka.

No chyba, że na starcie będzie można sobie wybrać "hard/hardcore/nightmare/hell" - wtedy
jest OK :)


System poziomów trudność będzie taki sam jak w D2 z tą różnica że będzie jeszcze inferno na którym będą się liczyły tylko przedmioty bo by na nie wejść musisz wybić max lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta jest strasznie łatwa na NORMAL... inna sprawa że ta gra to jakby podrasowane D II... Szkoda bo miałem nadzieje że będzie miód a jest smród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 17:52, ZubenPL napisał:

System poziomów trudność będzie taki sam jak w D2 z tą różnica że będzie jeszcze inferno
na którym będą się liczyły tylko przedmioty bo by na nie wejść musisz wybić max lvl

Przedmioty i build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, nie nadużywaj słowa "debiut", bardzo cię proszę.

Miło, że gra będzie przystępniejsza dla gracza, bo nie ma nic gorszego jak fatalny build postaci. Często zresztą prowadzi to do obierania Jedynie Słusznej Ścieżki przy kolejnych podejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 17:19, Elkhwind napisał:

Może to by wyjaśniało śmiesznie niski poziom trudności bety.

Może by to wyjaśniało śmiesznie niski poziom [powstrzymam się od dalszego komentarza]....
A tak teraz bardziej serio.
Co Ty byś chciał, żeby w BECIE od 1 levla było tak trudno jak na Nightmare ? i zwykłego moba chciałbyś bić 5 minut ?. W każdym diablo na starcie było mniej więcej tak samo. Wpierw jest łatwo by się oswoić a potem co raz to trudniej. Chybaś Pan zapomniał do czego tak naprawdę służy BETA. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 22:17, Demagol napisał:

Miło, że gra będzie przystępniejsza dla gracza, bo nie ma nic gorszego jak fatalny build
postaci. Często zresztą prowadzi to do obierania Jedynie Słusznej Ścieżki przy kolejnych
podejściach.


Własnie! Jedna słuszna ścieżka, to jest to czego powinno się unikać w grach cRPG i pokrewnych. W D2 normalny dało się przejść z byle jaką postacią, koszmar ze zwaloną postacią można było wydusić, ale piekło jest praktycznie tylko dla wyglancowanych co do punktu postaci ze strategii.
Odpowiednie buildy oczywiście powstaną, jednak chwiałbym, żeby każdy poziom dało się przejść postacią przystosowaną do stylu mojej gry, a nie do samej gry/poziomu trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować