Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - przegląd zachodnich recenzji

16 postów w tym temacie

Zastanawiam się, jak można dać 100/100 grze z taką kampanią single player. Rozumiem, gdyby wyrzucili singla całkowicie i zrobiliby grę wyłącznie do multi - wówczas wiadomo byłoby, co dostało maksymalne noty. Ale single jest i jest bardzo słaby.

Przy okazji - hurra, gram.pl działa! ;) (chyba) Ależ się posypało wszystko... musiał być chyba jakiś poważny kłopot, bo GS-y nie działają dalej. Napiszecie jakiś artykuł o tym, co się stało? Pewnie wszyscy są ciekawi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Grey_Wolf: czemu wpadce? Gra nie wydaje się być słaba, szczególnie do tego do czego została stworzona (multi). Gra ma cieszyć ludzi a Ty, ze swoim ego "ja wiem lepiej co jest dobre w grach" nie jesteś wyrocznią. Nie ma gry ani serii która by nie zaliczyła mniejsze czy większe wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 17:40, Grey_Wolf napisał:

Po tej wpadce ludzi jeszcze obchodzą recenzje tej gry?


Przy natłoku wiadomości sponsorowanych, opłacanych recenzji czy innych temu podobnych trudno się nie zgodzić.

Ale w końcu coś istotnego można z tego czy owego tekstu wynieść.

A ocenę wyśmiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledze Grey_Wolfowi prawdopodobnie chodziło o Norwegię i EA. Poza tym nigdzie nie stwierdził, że jest jakąś wyrocznią.
Skoro została stworzona do multi to po co pakować na siłę single? Skoro wpakowali to trzeba go należycie ocenić, skoro trzeba go ocenić i jest słaby to nie może dostać oceny 10/10, ponieważ całokształt gry nie oddaje tej oceny. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 17:46, eragon23456 napisał:

i tak battlefield bije na głowę nudne i sztampowe mw 3

Akurat single BF-a jest równie sztampowe i oskryptowane jak MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szczerze powiedziawszy nie mam nic do Battleloga, więc nie rozumiem o co takie wielkie halo. Zresztą na razie tylko jedna recenzja się go czepiała. A skoro ja jestem jakiś ułom, to może mi ktoś wyjaśni, czemu Bl jest be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 17:45, Dared00 napisał:

Polecam wrażenia TotalBiscuita, bo trafił w sedno sprawy:
http://www.youtube.com/watch?v=qnn4bG1tj-E

Hehe, a redaktor Lucas tak zachwala tutaj BF3: http://www.gram.pl/art_9gfhGO3_Dzien_2_Battlefield_3_nie_tylko_zolnierz_z_karabinem.html

"Jedną z najciekawszych, najbardziej nietypowych misji w grze Battlefield 3 jest ta, w której zasiadamy w kabinie samolotu F/A-18F Super Hornet (...)

Ciekawe dlaczego nie można komentować... Ach, tekst sponsorowany, mam nadzieję, że dokleją tą notkę do wszystkich newsów o BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że sam byłem mega sceptyczny względem Battleloga, to w trakcie trwania bety doceniłem jego działanie. Komunikacja ze znajomymi, a nawet samo wyszukiwanie serwerów przebiega znacznie sprawniej niż w przypadku standardowych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 17:43, Shinigami napisał:

Ale w końcu coś istotnego można z tego czy owego tekstu wynieść.

A ocenę wyśmiać ;)

No tak, ja zapomniałem na chwilę że w recenzji to przecież jeszcze tekst jest, a nie tylko ocena na końcu. Sporo osób w ogóle zdaje się o tym nie wiedzieć.


@matthew87
Jak gram nie dało o tym newsa to nic nie wiadomo, co?

Ale i tak te pytania były raczej retoryczne, bo zdaję sobie sprawę, że szara masa jest nie do ruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 17:38, Headbangerr napisał:

Ależ się posypało wszystko... musiał być chyba jakiś poważny kłopot, bo GS-y nie działają dalej.

Pewnie jeszcze ich nie przenieśli na serwery EA ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować