Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - rekordowa liczba zamówień przedpremierowych!

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zapotrzebowanie na trzecią odsłonę serii Battlefield jest przeogromne. Electronic Arts ujawniło właśnie, że prawie 3 miliony graczy zamówiło tę grę w przedsprzedaży, co jest wynikiem godnym pozazdroszczenia.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3 - rekordowa liczba zamówień przedpremierowych!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się zmyliłem z premierą Battlefield 3, myślałem, że kurier przyjedzie jutro, a tu proszę. Taką mi niespodziankę zrobił, że o mało nie spadłem z krzesła na lekcji :). Całe szczęście, że przeczytałem na informatyce, na waszej facebookowej stronie, że kurierzy już rozwożą przesyłki :).
Szkoda tylko, że przez najbliższy czas nie pogram sobie w multiplayer i nie skorzystam z tych wszystkich DLC, które były dodawane do wersji pre-orderowej w waszym sklepie. Sęk w tym, że mam małe problemy z uzyskaniem połączenia na konsoli. Póki co zadowolę się singlem przy okazji wbijając wszystkie trofea jakie mogę uzyskać póki co :). O wszelkich aktualizacjach również mogę zapomnieć, a gra nie strasznie zabugowana, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy odbierałem dzisiaj mój egzemplarz w salonie Sferis to za ladą piętrzyła się sterta na oko ze 100-200 Battlefieldów 3 z gram.pl do odebrania :) A to tylko jeden salon i tylko same wersje PC, to chyba coś znaczy.

ps. Dzięki za Redbull''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się mile dziś zaskoczyłem. Zamówiłem ok 17:30 wczoraj Edycję Limitowaną i dziś koło 11:30 dostałem SMS, że jest już do odbioru w wybranym przeze mnie punkcie :D Szkoda tylko, że w sklepie dalej widnieje, że zamówienie jest w realizacji, pewnie przez wczorajszą awarię. Pewnie przez to wciąż nie mam tam możliwości pobrania kodu na wyposażenie specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dołożyłem jedną sztukę do tego wyniku wczoraj w nocy. Zastanawiałem się do ostatniej chwili czy kupić BF3 czy poczekać na MW3. Ostatecznie wybrałem to pierwsze. Duży wpływ miały na to dodatkowe mapy do multi, za które normalnie trzeba będzie zapłacić. Zamówienie złożyłem w szkockim GAME wczoraj po 24, a dziś o 12 dostałem maila, że paczka już w drodze. Jutrzejszy wieczór mam już w pełni zaplanowany. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Was dobije. Bierzecie proxy z USA i możecie aktywować grę :P Mój kolega który ją zamówił gra od wczoraj. Po co takie głupie ograniczenia dali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:47, dariuszp napisał:

Swoją drogą Was dobije. Bierzecie proxy z USA i możecie aktywować grę :P Mój kolega który
ją zamówił gra od wczoraj. Po co takie głupie ograniczenia dali ?

Spróbuj tego na kablówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc w temacie Battlefielda 3, obczajcie to:

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/10/26/ea-pulls-free-battlefield-1943-for-ps3-battlefield-3-users.aspx

Wersje gry na PS3 miały mieć darmową kopię Battlefield 1943.
Okazało się, że nic takiego gracze nie otrzymali, za to EA było tak "szczodre", że w zamian dali graczom możliwość wcześniejszego ZAKUPU DLC.

W skrócie: Kłamstwo.

Teraz mamy okazję przetestować gram.pl - dadzą o tym news?
Czy znów będzie tłumaczenie, że "źródło jest średniej jakości"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować