Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze piętnaście minut z polskiej wersji Battlefielda 3

24 postów w tym temacie

Nie jest źle ale do ideału też trochę brakuje. Mimo wszystko zamówiłem angielską wersję. Po prostu polski język u amerykańskich marinsów wypada tak samo naturalnie jak nasi politycy mówiący "angielszczyzną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:43, googlers napisał:

A można tylko napisy PL?

Tak można wszystko w opcjach zmienić (bez potrzeby reinstalacji) nawet na język inny niż polski czy angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja BF 3 powinna zostać rozdzielona na 2 części. Pierwsza to kampania a druga multi.

Jestem w połowie kampanii i ocena tak 3/10 może będzie. Osobiści gra próbuje naśladować CoDa i to bardzo kto zagra zauważy.

Tym bardziej to boli jak sobie przypomni co EA / Dice mówiło jakie ona nie będzie.

Z kolei multi to 9/10 cudo. Świetnie się gra. Plusów jest aż tyle, że nie można ich nawet wszystkich wymienić gdyż wolę już sobie w nie dalej grać niż pisać o nim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W angielskiej wersji moment jak otwierają ogień zaporowy w stronę snajpera jest rewalacyjny a nie jakieś "raz,dwa, trzy, do berła!!" Taka prawda gardzę PL dubbingiem w innych grach niż Wiedźmin np. Mass Effecta 2 mimo iż mam oryginał ściągałem z Origina w wersji angielskiej. Moim zdaniem FPS-y powinny być w wersjach kinowych lub z lektorem (ciekawy to byłby zabieg), dubbing zostawić dla przygodówek i strategii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrażając opinie w taki sposób nie zrobisz na nikim wrażenia - na pewno nie pozytywnego.

Naszej aprobaty zresztą też nie uzyskasz...

Ostrzeżenie za słownictwo i obrażanie osób o odmiennym zdaniu. Jednogwiazdkowa cenzura nie czyni wulgarnych słów akceptowalnymi. Proponuję też popracować nad pisownią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Odgrzali tu kotleta z BO :) Wspomnienia przesłuchiwanego gościa.
Ogólnie w tym roku odpuściłem sobie CoD''a jak i BF''a, ale widać, że gra całkowicie inaczej wygląda w "praniu" niż na odpicowanych zwiastunach. Tak jest zawsze.
Ogólnie miało być bardzo realistycznie, "prawdziwa wojna" jak pisali niektórzy, a tu widzę gościa skaczącego po pociągu, kwiatki w doniczkach na dachu "przez przypadek rozwalane przez snajpera" :) Cienko. Macie teraz dwa kotlety, więc mam nadzieję, że chociaż multi jest wyborne :)
Tylko niech teraz ktoś spróbuje pisać, że BF3 w singlu wgniata w ziemię CoD''a, a mogę go chyba posądzić o ślepotę- to jest już chyba jedna gra, różni się zapewne tylko silnikiem i multi.
Tyle fachowej opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:38, CptArtur napisał:

A wiec: Bf3 - super a Dubbing - dno...


Jestem odmiennego zdania, dubbing jest dobry nawet bardzo dobry. Szkoda, że nie mogę grać w takie gry, bo może bym się skusił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego już nikt nie tworzy trudnych gier? Przecież tu nie ma żadnej satysfakcji z przejścia gdzie cała Twoja drużyna odwala za Ciebie robotę. Nie mówiąc już o strzelance na konsolę co jest totalną paranoją. Wystarczy zwrócić na szybkość reakcji gracza w scenach pociągowych, grając w multi już by nie żył. Komercja, komercja i zbyt łatwe oskryptowane gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli po obliczeniu średniej, końcowa ocena by wyniosła 6/10.
Oczywiście, że się zgadzam.

Ale niestety - ten portal "współpracuje" z EA, więc na tak niską ocenę nie masz co liczyć.

W przeciągu kilku dni zobaczymy, jak bardzo z nimi "współpracują" - czy odważą się napisać o tym:

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/20...3-users.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować