Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak hartowała się stal, czyli zobacz materiał z wysyłki Battlefielda 3, a o 16:16 przełącz się na TVP 2

115 postów w tym temacie

Niedlugo bedzie news:

Helios wyemituje pelnometrazowy film przygodowy pt. "Rozsylka preorderow Battlefield 3".
Bilety w cenie 16zl ulgowe 12! Przyjdz na premiere z rodzina!


roflmao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no widzę, że poziom podniety na temat BF3 dosięgnął najgorszego dna. Super news naprawdę ;) Jeszcze niech pokażą jak sprzedają od klienta do klienta i będzie pełna chata :) Albo nie.. niech wbijają się do domu i niech kręcą jak grają :) O to by było coś ! :) EA to będzie was najgorszy produkt tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie firmę kurierską bo DB Schenker sprawił cud i zamiast paczki 25 dostałem dziś. Ile ja czasu straciłem na wydzwanianie do nich, a tego nikt mi nie zwróci po prostu ręce opadają. Oni mają o logistyce takie pojęcia jak ja o balecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ja kupiłem w Origin wersję cyfrową. 2 dni przed wysyłką mieliście status, iż edycja limitowana jest wykupiona. A teraz macie ich pełno. Oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że to Wiedźmin 2 był największą premierą w historii naszego rynku, ciekaw jestem ile jeszcze będzie takich "największych" premier w historii.
A po za tym nie dostałem jeszcze swojego Battlefielda 3 chociaż przewidywana data dostawy była na wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiek-666 - dobrze napisałeś - był. Od premiery Wiedźmina 2 trochę minęło jakbyś nie zauważył.

Kadaj tak. Przynajmniej przesyłka dochodzi cała a nie jak to bywa u "konkurencji" gra wysyłana jest w kopercie bombelkowej przez kuriera. Nie chce wiedzieć co się wtedy dzieje z przesyłką a niestety ostatnio mnie to spotkało - dostałem uszkodzoną EK Forza 4 :(

A co do samego pakowania itp. Jedno trzeba Wam przyznać - macie imponujący magazyn (a raczej fabrykę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam pewność, że kłopoty z działaniem gram.pl i zgonem gramsajtów wynikają z migracji na serwery ea.pl. Tak, wiem, suchar, ale wciąż jary. ;) Tak poza tym filmik ciekawy, ale z tego typu produkcji moim faworytem wciąż jest wideo z tłoczenia płyt LEGO Universe.
http://www.gametrailers.com/video/behind-the-lego-universe/706559

PS Krzysiu, na żadnych serwerach się nie spotkamy, obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@RobsonAmbro: Wybór firmy kurierskiej nie jest naszym wyborem, dostajemy go w komplecie z obsługą logistyczną.

@Misiek-666 Faktycznie, BF3 jest _jedną z największych_, a nie największą. Będzie zmienione.

@Onyxpvp, @vegost: To Wasze zdanie, my mamy inne. Dla nas - i dla tysięcy naszych klientów - ważne jest to, żeby widzieć, w jaki sposób realizujemy te zamówienia. Jesteśmy największym polskim sklepem internetowym z grami, a ten materiał daje ludziom, którzy z niego korzystają, zaufanie i pewność, że wszystko jest zgodne ze standardami.

@TobiAlex: część klientów nie odebrała swoich kopii. Taka jest natura preorderów - dzieje się tak zawsze. Gry wracają wtedy do naszego magazynu i ponownie trafiają do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:00, Laid_back napisał:

Ale co w tym dziwnego? Nie wszyscy potwierdzili i odebrali swoje zamówienia.


Niepotwierdzone zamówienie jest anulowane bodajże 2 dni przed wysyłką (niech jest nawet jeden dzień). Czemu taka gra "nie wraca" do puli? Sam ostatnio to sprawdziłem z ostatnią sztuką Resistance 3 Edycja Specjalna - zamówiłem, po 2h anulowałem zamówienie. Przynajmniej przez 5h ta gra nie wróciła już do puli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:02, TobiAlex napisał:

> Ale co w tym dziwnego? Nie wszyscy potwierdzili i odebrali swoje zamówienia.

Niepotwierdzone zamówienie jest anulowane bodajże 2 dni przed wysyłką (niech jest nawet
jeden dzień). Czemu taka gra "nie wraca" do puli? Sam ostatnio to sprawdziłem z ostatnią
sztuką Resistance 3 Edycja Specjalna - zamówiłem, po 2h anulowałem zamówienie. Przynajmniej
przez 5h ta gra nie wróciła już do puli.


Jeśli wysyłamy potwierdzone zamówienie pobraniowe, a nasz Klient nie stawia się w punkcie odbioru lub nie odbiera paczki kurierskiej, wtedy wszystko trwa dłużej. Takich zamówień zawsze jest trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować