Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Runes of Magic - zostań liderem gildii gram.pl!

16 postów w tym temacie

Konkurs konkursem, ale możecie dać jakieś konkretniejsze info co z tą gildią? Bo ja bym bardzo chętnie dołączył - wprawdzie jeszcze leszczu ze mnie (Woj 19 / Łot 1), ale aktywnie gram i pnę się w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusząca oferta, nawet pomijając całą resztę, ten bigos wart jest zachodu związanego z prowadzeniem gildii. Niestety, Fallen Earth stało się darmowe i zbyt dobrze się bawię, montując trampki z kawałków opon żeby wracać do RoM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o nie, nigdy więcej tej gry, nigdy w życiu nie widziałem tak pobugowanego mmo, śmiem nawet twierdzić ze pirackie serwery Wowa były bardziej dopracowane pod względem optymalizacji i treści niż to pseudo mmo. Szczególnie pamiętam jeszcze wprowadzone nowe elementy z czasów 3 dodatku które w ogóle nie funkcjonowały a Frogster zamiast skupić się na jak najszybszej jej naprawie, dorzucał jeszcze więcej treści do tego bajzlu. Jedyne co Frogster potrafił robić to super mega hiper promocje na kupno diamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:30, Tenebrael napisał:

Konkurs konkursem, ale możecie dać jakieś konkretniejsze info co z tą gildią? Bo ja bym
bardzo chętnie dołączył - wprawdzie jeszcze leszczu ze mnie (Woj 19 / Łot 1), ale aktywnie
gram i pnę się w górę :)


Na razie możecie myśleć nad jej nazwą, więcej szczegółów podamy gdy będzie już wybrany opiekun gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem "fenomenu" tego, jak by nie nazwac GNIOTA. Stracilem 2 lata prawie i uwazam ze tak zbugowanej gry jeszcze nie spotkalem. Zamiast skupic sie na niwelowaniu bugow....bledow nawet w samych misjach (brak mozliwosci kontynuacji - trzeba czekac na restart serwera) to wydawca tego [pseudo-MMO RPG] dodaje nastepne dodatki ktore tak naprawde wprowadzaja jeszcze wiekszy chaos i zwielokrotniaja bledy.
Kompletnie ignoruja uwagi graczy, a co wiecej - czasami ich slawetne patch''e prowadza do tego ze gracz jest zmuszony do zmiany klasy/ekwipunku a co za tym idzie zmarnowania czasu ktory poniosl na ich stworzenie (nie wpomne juz o tych wydali realne pieniadze, musze je jeszcze raz wydac).
Podejscie na kazdym kroku aby wyssac z gracza (poprzez swoje doskonale mikroplatnosci) - realne pieniadze. Gra oferuje bardzo malo jezeli chce sie pograc ...prozaicznie za darmo.
Przestrzegam wszystkich przed tym bublem, jedynie w jednym sa doskonali, jak ktos tutaj juz spomnial - potrafi ta firma robic promocje na "diaski", co ostatnio zdarza sie juz (to ciekawe) co weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 09:22, RaB01BiT napisał:

Ja nie rozumiem "fenomenu" tego, jak by nie nazwac GNIOTA. Stracilem 2 lata prawie i
uwazam ze


To raczej z tobą było coś nie tak skoro mając tak złe zdanie o RoMie grałeś w niego 2 lata:/. W pewnych aspektach się z tobą zgadzam, ale to raczej nie jest temat poświęcony krytykowaniu tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania : ) :

1. Czy ta gra jest całkowicie darmowa ? (tzn. kto chce kupuje jakieś dodatkowe przedmioty w sklepach a kto nie chce ten nie płaci)
2. Na którym z tych 3 serwerów chcecie stworzyć gildie ?

będę wdzięczny za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 10:46, KG_Gnelus napisał:

1. Czy ta gra jest całkowicie darmowa ? (tzn. kto chce kupuje jakieś dodatkowe przedmioty
w sklepach a kto nie chce ten nie płaci)


Tak, dokładnie

Dnia 13.11.2011 o 10:46, KG_Gnelus napisał:

2. Na którym z tych 3 serwerów chcecie stworzyć gildie ?


Jest w newsie info "Każdy gracz wstępujący do naszej gildii na nowym serwerze - Perunie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować