Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard prosi o poważne traktowanie Pandarenów w World of Warcraft

74 postów w tym temacie

Mnie w MoP nie przeszkadzają Panderanie, bo oni w Lorze są od Warcrafta III, to że byli trochę na zasadach easter egg''ów i żartów to tam pal to licho. Mnie bardziej przeszkadza całkowity brak poszanowania dla słowa "inspiracja". Inspiracja to coś na czym się wzorujemy, a nie kopiujemy to dokładanie. I tak np. w Darnassus brama wzorowana jest na jednym z ważniejszych obiektów arch. Koreańskiej, ale nie wygląda jak kopia. Ale w MoP nie mamy tego. O nie. w W MoP wzięto kawałek Chin, wycięto go i wklejono do WoW''a. Takie są moje odczucia co do całego terenu, architektury. Niestety, gdyby wyciągnąć stamtąd wszystkie postaci i zostawić samą scenerię, nie powiedziałbyś, że to jest gra fantasy, już tym bardziej Warcraft, tylko, że to jest gra o starożytnych Chinach. I to mi w MoP przeszkadza. Brak kreatywności u designerów terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie nie rozumiem takiego jadu, Pandareni byli już w Warcraft 3 i nikt nie narzekał.
Teraz jak wyszedł ten cały film "Kung Fu Panda" to się zaczęło porównywanie.
Nie gram w WoWa już przeszło rok, ale ten dodatek mnie intryguje,
mimo tego, że byłem nastawiony na only Diablo III.
Co do terenu, kojarzy mi się to ze Spyro III, ale to dobre skojarzenie. Fajny klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież traktuję ich poważnie ... [piszący z trudem powstrzymuje się od śmiechu] ... [piszący wybucha niekontrolowanym śmiechem aż do łez] ... [piszący powoli uspokaja się wciąż lekko chichocząc] ... Dobra, zachowajmy powagę [piszący znowu zaczyna chichotać] ... Ehm ...
Dobra, teraz już na poważnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Blizz jest chyba przyzwyczajony dostawac same brawa. Jak dla mnie Panadaria zapowiata sie tak sobie, ot kolejny (tym razem nie wowo klimatyczny) dodatek do gry - nic oszalamiajacego. Konkurencja nadchodzi duzymi krokami wiec Blizz powinien byl sie bardziej postarac, ale moze sie myle(bo oceniam ksiazke po okladce) w koncu jescze w Pandarie nie gralam;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak ja mam brać kung-fu pandarena na serio?

A swoją drogą, czy słyszeliście, że przy okazji najnowszego dodatku wejdzie nowa profesja?
Będzie nazywać się Gold Farming. Fabularnie zaś produkt tego rzemiosła będzie głównym towarem eksportowym Pandarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w WoW już od dawna, czytam sobie tytuł... No jak oni mogą się tak z czegoś nabijać... Wchodzę, patrzę na screena... O_O WTF? BUAHAHAHAH. Kung Fu Panda meets World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest traktować poważnie coś, co zaczęło się od easter egga i jest po prostu śmieszne. Pomijam tu fakt, że pasuje do konwencji WoWa jak pięść do nosa (prędzej spodziewałbym się czegoś takiego w taśmowo produkowanych azjatyckich MMO, w których aż roi się od "dziwnych" pomysłów). Jasne, znajdą się od razu obrońcy dzielnych pandek i Zamieci, ale tym proponuję zastanowić się nad następującą scenką:

Ciemna jaskinia, rozświetlana jedynie blaskiem tajemniczych kryształów (zawsze jakieś się znajdą). Ich blade światło bardziej podkreśla panujące ciemności, niż robi coś, by je zwalczyć. Nasza dzielna drużyna idzie dalej. Docierają w końcu do ogromnej pieczary. Podłoga usłana jest złotem, klejnotami, pięknie wykonaną bronią. Na szczycie usypanego ze złota kopca leży smok. Z pogardą wpatruje się w kolejnych, jego zdaniem, idiotów, którym wydaje się, że uratują złoto i zagrabią dziewice. Szereg bohaterów rozstępuje się, a przed nich wychodzi zakuta w zbroję płytową panda. Smok mrugnął i odwalił kitę na zawał ze śmiechu. Kolejna bestia usieczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pandy i Monk są mi obojętni. Najgorsze jest to, że kontynuują to co zaczęli w WoTLK czyli World of Casualcraft. A mianowicie co mi się nie podoba:
- HC jak w WoTLK - bezmyślny aoe fest
- jeszcze większe uproszczenie talentów
- pokemony
- prawdopodobnie chodzenie tylko na najnowszy raid
- darmowe epixy dzięki systemowi valor pointów
- automatyczne uczenie się czarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować