Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 milionów to za mało, czyli premiera Battlefielda 3

57 postów w tym temacie

Nie mam ochoty bawić się w ciuciubabkę. Degrad -2 za nie zastosowanie się do prośby Moderatora oraz szydzenie z użytkowników naszego forum. Dodatkowo otrzymujesz zakaz umieszczania sygnaturek, a jeszcze jeden choćby drobny wyskok i się pożegnamy. To naprawdę bardzo nie fajny pomysł próbować wyprowadzić Moderatorów w mailny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 14:35, Zgreed66 napisał:

To sprawa wyjasniona dlaczego walczysz o takie bzdety.


Gdzie tam, wybrałem tylko mniejsze zło.
Poza tym, skomentowałeś to, jakbym był w ich szeregach. Oj, oj.

@Wojman

Szydzenie z użytkowników?
Gdzie? Jak? Kiedy?

Zresztą - szydzenie ze mnie to zastosował Isildur - żadnych fantazji nie mam, podałem suchą opinię, jak się was teraz odbiera.
W każdym razie poczułem się urażony słowami Isildura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do Wojmana:

Leos8 się ciebie zapytał:
To może niech gram.pl oficjalne się opowie za tym, że jest (albo nie jest, żeby Pan Moderator się nie uczepił, że dezinformuję jak gra...ekhm, że dezinformuję publikę) patronatem medialnym i ekonomicznym EA.

Dlaczego nie odpowiedziałeś na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się natomiast zastanawiam, ale tak konkretnie - w którym miejscu Cygi zlamał regulamin ? Bo moim zdaniem, w żadnym - to co było w jego sygnaturce to przecież krytyczna opinia (o portalu), a nie fakt.

A fakty od opinii jednak dość łatwo odróżnić:

a) jak powiem, że mam dwie czekolady (i naprawdę je mam !) - to to jest fakt.

b)jak powiem, że czekolada z nadzieniem ajerkoniakowym jest lepsza od tej z nadzieniem o smaku toffi - to to jest opinia.

Nie wiem dlaczego moderatorom aż tak puszczają nerwy - sorry panowie, ale krytykę trzeba brać na klatę. Nie ma rózy bez kolców :). Serwis jako taki (niestety) sam sobie na takie krytyczne opinie zapracował - brak newsa o Norwegii to nie jedyny "kwiatek". Mnie np. dużo bardziej razi brak oceny trybu singleplayer przy recce tegoż trybu - chodzi oczywiście o BF3. Przy innych tytułach jakoś ocena jest. Dlaczego tutaj się nie dało ? Sorry - ale to jest skandal. Albo oceniamy grę jako całokształt i etedy jest jedna ocena - albo osobno tryb single i tryb multi - wtedy są dwie oceny. Przy multi też nie będzie oceny w takim układzie :) ?

Ja tak to widzę i zdania nie zmienię - Cygi został ukarany za krytyczną opinię, a moim zdaniem to żadna zbrodnia nie jest. Moim zdaniem moderatorzy powinni być jednak "ponad to". Jakby napisał - Ty i Ty wziąłeś tyle a tyle kasy od EA, to ok - to już są pomówienia. ale nie to co wkleił do sygnaturki.

Jest więc sens robić taką awanturę o pietruszkę ? I przy okazji z Cygiego "męczennika za lepszą sprawę" ? Panowie - weźcie to na chlopski rozum, tak jak gracze: ja np. bardzo lubię taką grę RDR, ale jak mi ktoś napisze, że RDR= crap czy tam nuda, to nie ziaje do niego nienawiścia i nie żądam, żeby jakoś swoja opinię uzasadniał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam pytanie: czy nadal będziesz chlał wódkę podczas godzin pracy? Ja nic nie sugeruję, tylko się uprzejmie pytam. Widzisz już o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 15:08, Wojman napisał:

To ja zadam pytanie: czy nadal będziesz chlał wódkę podczas godzin pracy? Ja nic nie
sugeruję, tylko się uprzejmie pytam. Widzisz już o co chodzi?


Zdajesz sobie sprawę, że gdybyś uprzejmie zapytał, to by wtedy pytanie brzmiało:

"Czy nadal będziesz pił wódkę podczas godzin pracy?"
To jest w miarę uprzejmość, ty zadałeś pytanie obraźliwe.

Wyolbrzymiacie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że za spam można wylecieć? Od kilku postów nie masz zupełnie nic do powiedzenia i jeśli w jeszcze jednym przypadku stwierdzę, że tak jest to dostaniesz urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem ale EA i samo DICE ściemniali z rewolucyjna grafiką. Mało tego - wersja pc, niewiele się rózni od (leciwych już) konsol.
Dowód :
http://uk.ign.com/videos/2011/10/26/battlefield-3-which-platform-has-the-best-graphics
Poza niewiele lepszym oświetleniem na pc, praktycznie jest to samo i nie na najwyższym poziomie. Jak już pisał jeden z użytkowników - crysis 2 jest lepszy graficznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 15:12, Wojman napisał:

A wiesz, że za spam można wylecieć? Od kilku postów nie masz zupełnie nic do powiedzenia
i jeśli w jeszcze jednym przypadku stwierdzę, że tak jest to dostaniesz urlop.


No dobrze, przestańmy robić kwas. Zapytam wprost: czy istnieje możliwość by ekipa gram.pl wyjaśniła graczom czy jest albo nie jest patronatem medialnym i ekonomicznym firmy Electronic Arts? Jeśli taka możliwość istnieje to czy Panowie Moderatorzy mają jakieś predyspozycje by uczynić prośbę realną?
Gram.pl miało uchodził za portal opiniotwórczy a póki co to tutaj, za przeproszeniem, zrobił się niezły burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 07:31, dariuszp napisał:

Pomagałem kumplowi przy instalacji bo też miał problemy (wersja pudełkowa) więc mogę
Wam rzucić kilka rad (również wygrzebanych z sieci):


Masz kompleks związany z manią wielkości Battlefielda. Widocznie miałeś bardzo duże wymagania wobec gry nawet powiedziałbym, że nieludzkie i one Cię zgubiły. Ja podszedłem do gry jako do po prostu wojennego fps''a i nie zawiodłem się, gra jest bardzo dobra jeśli nie oczekiwałeś jakiejś rewolucji. Podejdź do tego na spokojnie a nie jak 10 latek śliniący się na widok okładki nowej wyczekiwanej przez niego od kilku lat gry. Życie to nie tylko gry i nie ma sensu bulwersować się i pisać capslockiem rzeczy które chciałbyś, żeby ktoś zauważył. Poważnie stary czerp przyjemność z gry, origin to koszmar ale nie ma nic wspólnego z jakością gry która jest moim zdaniem dobra, zgodzę się co do szybkości twoich partnerów jest do dupy ale wszystko inne moim zdaniem jest bardzo eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem całych tych flejmów o to czy COD czy BF3 jest lepsze, to są kompletnie inne gry każda jest dobra na swój sposób, COD to taki counter strike nowego pokolenia a bf3 to poprostu bf i tylke. Ludzie nie pier***ić więcej o wyższości BF3 nad CoD''em lub odwrotnie.
W BF3 o skillu decyduje mózg, a w CoD refleks.

Pozdro dla hejtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się gierka bardzo podoba. Jedyna plama, to wtopa z aktywacją.

Mam wrażenie, że większość osób wypowiada się krytycznie, bo po prostu "w modzie" zrobiło się flejmowanie naprawdę dobrych produktów (w większości jeszcze przez osoby, które nie grały). Sama gra - pomijając syfiasty debiut Originu - jest po postu świetna.

Ja grę mam, też się wkurzyłem na problem z aktywacją, ale... Która duża produkcja nie ma kłopotów na starcie? Tak było chociażby z Wiedźminem 2. Od czasu naprawy tego problemu gram bez żadnych problemów. Gra się po prostu świetnie - dawno nie siedziałem przy grze do 4 rano.

Moim zdaniem gra jest super. Nie podoba się, nie kupuj. Kupiłeś? Po będzie wiedziałeś jaka będzie.

PS.
To, że był problem z aktywacją to nie wina samej gry tylko platformy Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować