Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Narzędzia mordu na nowym zwiastunie Serious Sam 3: BFE

14 postów w tym temacie

Niby fajnie, ale ileż razy można sprzedawać to samo, tyle że w trochę lepszej oprawie graficznej*? Gameplay, głosy, nawet przeciwnicy i ich animacje są takie same.


* Nie odpowiadam na stwierdzenia "goście od Modern Warfare robią to samo" oraz "Gram.pl sprzedało się EA i Battlefieldowi" - bo jestem pewien, że nawet w tym temacie się pojawią. Pozdrawiam trolle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 17:58, Daelor napisał:

Niby fajnie, ale ileż razy można sprzedawać to samo, tyle że w trochę lepszej oprawie
graficznej*? Gameplay, głosy, nawet przeciwnicy i ich animacje są takie same.


Po prostu: jakby zmieniono coś w tym co jest w Samie najlepsze, czyli rozwalanie hord wrogów za pomocą tych samych, dobrze znanych zabawek to pewnie ludzie by krzyczeli "to nie ten Sam którego znam". Fakt, trochę więcej nowości by mu się przydało... ale jakby mi wprowadzili jakieś krycie się za osłonami i tak dalej to pewnie bym się zawinął pod łóżko i powiedział że koniec świata jest bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne pukawki i rzeźnia jak zawsze. No i podkład muzyczny niczego sobie ;) Dobrze, że jeszcze czasem ktoś myśli nad tym, jaką muzykę trzeba dobierać do ostrej rozpierduchy, bo po ostatnich eksperymentach niektórych twórców z działaniami wojennymi w rytmie hip-hopu zacząłem już tracić wiarę w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 20:20, igtd napisał:

lol, destrukcja jest na o wiele wyzszym poziomie niz w przereklamowanym beef3

Prawdziwa destrukcja to jest w Red Faction.

Ładne są te ruchy palm przy uderzeniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 17:58, Daelor napisał:

Niby fajnie, ale ileż razy można sprzedawać to samo, tyle że w trochę lepszej oprawie
graficznej*? Gameplay, głosy, nawet przeciwnicy i ich animacje są takie same.


Już raz wprowadzili zmiany w SS2 i grze się oberwało od fanów, mimo to ja uważam że dwójka była świetna, ale stary Sam też jest genialny. Najważniejszy jest schemat, wybiegamy, strzelamy, zabijamy, idziemy dalej i tak 50 razy. Grafika, czy pukawki to sprawa drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować