Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podziel się wrażeniami z Battlefielda 3

96 postów w tym temacie

PS3 ....
Singiel (nie przeszedłęm całego) - ale jak narazie zajebisty, co chwile coś nowego i to duży +
Multi (17 h grania) Z4JEBIOZ4 ... levele ogromne (dosłownie oszałamiają) i pomino 24 graczy wcale się człowiek nie nudzi, non stop akcja, duży + ... pojazdy WOW krok milowy od BC2 czołg wymiata :) ....
grafika ... jak dla mnie klimatyczne filtry kolorów no a i tak było wiadomo że w porównaniu do PC będize gorzej pomimo to dzwięk i animacja postaci nadrabia :)

ogólna oczena 11/10
(czasem servery się piepszą ale pewnie naprawią szybko)

battlelog - AkAng16352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(PC)
Gra sama w sobie zaje**sta.Singiel jest świetny.Dobra fabuła, grafa po prostu genialna, fizyka również na najwyższym poziomie, b.fajne zwroty akcji itd.Multi również b.fajne, ale trzeba ogarnąć bo póki co to ja jeszcze nie ogarniam.Wielkie mapy, dóżo pojazdów i odrzutowce.To jednak daje dóżo frajdy.Jedno co przeklinam w tej grze to usługa która nosi nazwę battlelog.Powiem szczerze, że wolałem już ten DRM od Ubisoftu bo mniej mi przeszkadzało to w rozgrywce niż ten battlelog.Ogólnie gra dostaje ode mnie 9,5/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bardzo ucieszył, gdyby ktoś kto jest zarówno fanem Battlefielda jak i Gears of War oraz posiada obie najnowsze odsłony, mógłby powiedzieć, która z tych trzecich części bardziej mu się widzi, osobno na singlu i na multi :).
Może być też na zasadzie: Cofasz się w czasie i nie masz żadnej z tych gier i możesz wybrać tylko jedną. Którą teraz, gdy już znasz obie, byś wybrał/wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platforma: PC
Single Player - Gra po prostu WYMIATA! Battlefield 3 całkowicie spełnił moje oczekiwania.
Nie wiem co ludzie chcą od trybu Single player. Naprawdę jest mega-wypas. Graficznie: lepszej gry pod tym względem nie widziałem (gram w trybie ultra - Intel i7 2600k - geForce GTX580, Gigabyte SOC, 8gb ram, windows 7). Dźwięk - również wyśmienity - napisy mam PL a głosy ANG - dlatego że polski dubbing jest do kitu :P.
Grywalność - 100% czystej adrenaliny :).

Multiplayer - nie grałem jeszcze ponieważ czekam na neta :P
Ale na razie "wystarczy" mi single - do tego czasu aż będę miał neta.

Ogółem to najlepsza GRA W JAKĄ KIEDYKOLWIEK GRAŁEM!
Mam PC i PS3 także nie jestem laikiem - na PS3 mam 22 tytuły a na PC... może z 70 :)
Także wiem co "mówię" :)

Pozdrawiam wszystkich - teraźniejszych i przyszłych - posiadaczy gry Battlefield 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że kupiłem i zdradziłem CoD. Masa problemów z wejściem do gry ( przez przeglądarke WTF?) a jak już wejdę to za jakiś czas crash gry itp, a komp mocny bo w 6950 na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC
Gra sama w sobie fantastyczna. Grafika, mechanika gry - bardzo dobre. Niestety na razie trudno mieć przyjemność z grania. Battlelog nie działa tak jak powinien. Na systemach 32-bitowych nie da się grać ze wzgledu na ciągłe wywalanie się gry z powodu złego zarządzania ramem. U mnie przesiadka na 64 bity dopiero sprawiła że mogę się podelektować zaletami BF3, a nie ciągle przeklinać kolejną wywałkę, czy brak możliwości dołączenia się do przyjaciela w grze.
Niestety pośpiech DICE żeby wydać grę przed premierą MW3 zaowocował tym, że dostaliśmy zabugowaną niestabilną wersję Beta zamiast finalnego produktu. Myślę, że czas na recenzję nowego Battlefield-a przyjdzie po usunięciu błędów, które setkom graczy uniemożliwiają zabawę. Najlepszym dowodem na poparcie mojej opini są prawie 4000(!) wątków w dziale "Bug Report" na forum PC na battlelogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[PC]Gra spełniła moje oczekiwania.Multi jest naprawdę solidnie zrobione, to inna gra w porównaniu z betą.Tak wszyscy narzekają na tego battleloga ,a mi się nawet już spodobał, żadnych problemów z nim nie miałem.
Jedyne co mnie drażni to rozwalanie pojazdów dziwnie zrobili,że nie da się od razu zniszczyć ich.
Na i5 2500k GTX 570 WIN 7 64Bit 8GB Ramu śmiga na full detalach bez zająknięcia, jedynie co w grafie nie dopracowali to niebo, miejscami chmury wyglądają jak pikseloza i woda czasami nie zachwyca swoją obecnością.

Moja ocena 9/10 po prostu świetna gra z pomniejszymy błędami.Granie w multi to czysta przyjemność,a singiel to wisienka na torcie.Singla może z godzinkę zagrałem,nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Aby ocenić politykę EA i podejście do klienta, po raz pierwszy chwytam za klawiaturę na gram.pl. To się po prostu nie mieści w głowię, żeby w XXIw. wypuścić na rynek tak niedopracowany produkt.Gram w serię BF od 1942. Już BF:BC2 został według mnie wypuszczony w wersji prawie finalnej, sporo musieliśmy czekać, aż z gry mogliśmy w miarę normalnie korzystać (błędy, błędy i jeszcze raz błędy). Ale to, co EA nam zaserwowało nam, pecetowcom tym razem, to po prostu żenada i kpina. Kupiłem grę za 130zł, przy instalowaniu gry okazało się, że konieczna jest instalacja I załozenie konto Origin (jakby system z BF:BC2 był nieczytelny...). Po instalce gra zaktualizowała się do nowej wersji, zaproponowała też nowe pobranie nowych sterowników NVIDII (podobno stworzone pod kątem BF3,taaa...). Wszystkie polecenia wykonałem bez dyskusji:) Efekt???
- zawieszanie się gry,
- wysypki do Windowsa (prawdopodobnie gra ma problem z przydziałem Ramu w WIN7 32bit!),
- czasem czarny ekran przy uruchamianiu,
- błędy po kilku, kilkunastu minutach od uruchomienia gry (w komunikacie coś o problemie directX, choć mam DX11, moja karta gf 460gtx),
- wyrzucanie z gry przez admina, choć mam najnowszego PB (próbowałem ręcznie go usunąć i z PB uploadera skorzystać).
Normalnie zagrałem może ze 2 mapki:) Nie oszołomiła nie gta gra jak dotychczas, bugi z każdej strony...
Próby kontaktu telefonicznego z działem pomocy EA(zarówno mailowo jak i telefonicznie) spełzły na niczym... Dziwne, przy problemach z BF:BC2 mogłem w szybki sposób zadać im pytanie, odpowiedź zwykle przychodziła w ciągu 2-3 dni. A jeszcze dziwniejsze, że teraz nie działa mi multi w BF:BC2 :) Administratorzy wywalają mnie z hukiem z serwerów, komunikaty PB najróżniejsze (ignoring md5 tools,violation, do wyboru do koloru)
Ja za taki buble nie zamierzam płacić, na razie BF3 w odstawkę do czasu poprawy samej gry, jak i sterowników...
P.S. Dziękuje Ci EA za uruchamianie gry przez Origina i przeglądarkę:) Proponuję jeszcze przy każdy stracie podawać klucz i żądać pozwolenia na grę od pradziadków...
Pozdrawiam wszystkim graczy:) A dla EA środkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC

Sorry - ale jeżeli w kampanii dla jednego gracza pobratymców, którzy są w każdym momencie tej kampanii zaprojektowano tak by nie dostrzegali wroga stojącego obok, a nawet kilkunastu wrogów - to to coś już nie jest tak zajebiste jak piszecie wyżej.

W kampanii wielokrotnie zdarza się że żołnierze wrogo nastawieni walą do mnie z karabinów jak szaleni, a żołnierz mojej drużyny stoi obok wroga, dosłownie obok, i nic nie robi, przygląda się, po prostu się przygląda.

Ja wiem Battlefield 3 to głównie multi, ale wybaczcie jak już DICE dało kampanię to niech tez da jakieś SI przeciwników. Jakieś, po prostu jakieś - nie wymagam niczego więcej.

Po za tym kampania w Battlefield 3 jak i w poprzednim Bad Comapany 2 pokazuje bardzo dokładnie w czym tkwi siła Modern Warfare, i dowodzi że tak łatwo nie jest podrobić - według wielu z was prostego skryptowania i projektowania kampanii by z wypiekami śledzić jej każdy moment. DICE tego nie potrafi czy się z tym zgadzacie czy nie.

Graficznie - momentami bardzo ładne zderzenie z rzeczywistością - ale dużo niedoróbek i jednak brzydoty maskuje gra świateł bardzo mocno osadzono w silniku graficznym i skutecznie przykrywająca niedociągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single player - dno. 5 misja (po odrzutowcu, który mnie tak znudził, że...) i nawet nie chce mi się tracić czasu na odpalanie tego kiczu. Nie wiem co próbowali zrobić, pierwsza misja wieje CoD''em dalej nie jest wiele lepiej. Nie udolna podróba i tyle. Dochodzą jeszcze postacie, których równie dobrze mogło by nie być, ani to wyraziste ani nic. A jeszcze doliczam g*wnianą polonizację (dubbing). Dla single nie dam oceny liczbowej ponieważ mimo wszystko nie przeszedłem (i pewnie przez długi jeszcze czas nie przejdę)

Multiplayer - tu nadrabia, i jak trafić na dobry serwer to jest naprawdę fajnie. Chociaż oczywiście, niektóre bronie potrzebują balansu (M249), to może zostanie naprawione. No jest jeszcze powalony team resp, co prawda to było też w BC2, no ale wkurzające jest gdy wybijasz 4 przeciwników, został ostatni i nagle obok niego respi się dwóch, dosłownie przed oczami. Co to ma być? No ale rozmiar map, atak/obrona (rush <3) to duży plus. Jeszcze dodatki do broni itp. , awanse, możliwość modyfikowania klas, noo to też plus. Multi tak na 9/10. A jeszcze system zniszczeń - cóż nie widzę jakiejś wielkiej różnicy między BF3 a BC2 pod tym względem.
Origin & Battlelog - what the f*ck is this shit? Odpalanie gry przez przeglądarkę? Pytam się jeszcze raz, kto był tak poje.... powalony żeby to wymyślić? Battlelog jako jakiś facebook dla Battlefielda 3, śmiech na sali. Nie "Hooah".

Całokształt? 8/10? Jak naprawią błędy to może to się zmieni.

@SlavoS - grałeś TYLKO w single i jest to dla ciebie najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałeś? Cóż, śmiem twierdzić, że mało dobrych gier spotkałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł ogólnie bardzo dobry,ale gdzie nie gdzie widać że można było lepiej.
Na początku nadmienię tylko że od BC 2 się odbiłem po kilku meczach i ostatnią częścią w którą naprawdę giercowałem było 2142. Tutaj natomiast znowu chce się samemu grać.

Zacznę od rzeczy które mnie wnerwiały.
Przede wszystkim co jakiś czas serwery mają zwis i jedyne co da się zrobić to harakiri. Druga sprawa to nierówna fizyka jazdy, wyjaśni mi ktoś jakim cudem nie mogę czasami przejechać rozpędzonym czołgiem przez auto osobowe, co do czołgów to w oczy rzucało się też przenikanie przez niektóre większe krzaki.

BattleLog tak wyśmiewany przez niektórych mi całkowicie nie przeszkadza ,a co więcej nie trzeba od razu odpalać całej gry by sprawdzić co się dzieje w grze i na własnym koncie. Co więcej gra jest stabilna i nie wywala do pulpitu. Także spuszczanie na belkę nie powoduje problemów.

Grafika jest całkiem niezła i na moim hd 4850 można pograć na wysokich detalach, choć moim zdaniem przydała by się lepsza trawa reagująca na ruch (chyba że ja coś nie dostrzegam).
Bardzo natomiast podobała mi się ścieżka dźwiękowa i efekty do których nie mam zastrzeżeń poza zapętlaniem się głosów na filmikach w kampanii.

Co do kampani i co-opa się wypowiadać nie będę bo przeszedłem po 3-4 misje z obu, natomiast multi to zdecydowanie najlepsza część składowa gry , z całym wyposażeniem dla klas i możliwością jego modyfikacji. Moja preferowana profesja to Engi. Mapy są duże ale i tak można poczuć że ciągle coś na około się dzieje. Denerwujące są natomiast punkty odrodzeń, kilka razy zdarzyło się że zostałem zrespiony między dwóch lub więcej przeciwników.

Jeśli miałbym tylko oceniać tryb wieloosobowy w dniu premiery to wystawiłbym grze 8/10. Nie jest to wdł. mnie żadna rewolucja na ryku. Bardziej BF2 w szatach BC2.

PS. Nie wie ktoś czy można jeszcze gdzieś dostać w Warszawie metal boxa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singiel w Battlefieldzie 3 jest bardzo solidny. Misje są ciekawie powiązane ze sobą dzięki czemu fabuła płynnie przechodzi dalej. Same misje zrobione są w tym samym stylu, czyli rozmowa, bieg, chwila strzelania i znowu to samo. Niestety samemu nie możemy wnieść czegoś szczególnego do rozgrywki, można przemieszczać się i robić tylko to co przewidział scenariusz. Gra na około 6 godzin, ale dla mnie akurat to wystarczy. Więcej nie trzeba strzelać w hordę botów. Multi też zrobione jest dobrze. Mapy wydają się być zbalansowane, a całe pole bitwy prezentuje się fenomenalnie. Jednak jak to w multi bywa rozgrywkę zaczynają psuć sami gracze. Zacznijmy od tych co na samym początku wsiadają do transportera czy jeepa i odjeżdżają nikogo nie zabierając ze sobą... Innym przypadkiem jest strzelanina na jednej z uliczek w Wielkim Bazarze, gdzie upycha się 10 osób, a przeciwnik strzelający z RPG czy rzucający granatem zabija 6 z nich... Nikt nie wpadnie na pomysł obejścia przeciwnika... Jednak to nie wynika z błędów twórców gry, więc kończę ten temat. Pozostaje jeszcze kwestia płynności gry. Nie rozumiem dlaczego na Intel Core I5 2,3gHz, 8GB ramu i Geforce GT555 2GB gra chodzi płynniej na poziomie Auto (w moim przypadku Ultra/Wysoki) niż na minimalnym... Kolejnym aspektem jest wiecznie zacinający się dźwięk... Wysłałem już w tej sprawie stosownego maila do eagames, jednak odpowiedzi nie otrzymałem.
Podsumowując gra mogła by być naprawdę dobra jednak ktoś błędnie dopuścił ją do sprzedaży... Zacinanie się na sprzęcie takim jak mój lub zawiechy na pcie jeszcze silniejszym są niedopuszczalne! Miało być cudnie, a wyszło jak zwykle... Całe EAGames!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych problemów z battlelogiem czy wywalaniem do pulpitu ( więcej problemów było z instalacją Black Opsa bo serwery przeciążone, zdradziłęm CoDa i nie żałuję. Singiel 8.5 a multi 9.5. Mnie gra kupiła polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugi, lagi, crashe, zwiechy - co tu więcej mówić :)

P.S. Lubię świecić latarką po oczach :)

A kodów z Pre-Ordera nie dostanę nigdy, bo koleś, który pracuje w punkcie odbioru osobistego nigdy nie poinformuje Gram.pl, że odebrałem przesyłkę 5 dni temu... A jak napisałem o tym do Gram.pl, to olali sprawę, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować