Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2012 o 19:44, Dobos napisał:

> Nie wie ktoś czy możn gdzieś zamówić edycję ultimate na PC ?

Na Origin :)


A pudełkowej wersji nigdzie nie można zamówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie wyglądać okładka polskiej wersji gry FIFA 13.
Moim zdaniem

Spoiler

można było dać już Szczęsnego, skoro na angielskiej jest np. Hart. Już mam dość patrzenia na pysk Błaszczykowskiego. Ile można?


20120824111951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nawiąże sobie do tytułu tematu.

Do doskonałości brakuje przede wszystkim:
- dopracowania zmęczenia zawodników
- dodania wielu nowych animacji, w tym dopracowania zachowania piłkarzy podczas meczu

i... włosy :D

Do tego, gdy nie będą już odejmować żadnych trybów a je dodawać oraz wykupywać nowe licencje, wtedy FIFA będzie doskonała.

No, a najlepiej jakby w przyszłości wychodziła już tylko jako płatna aktualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 11:31, Call_me_Kay napisał:

A ja nawiąże sobie do tytułu tematu.

Do doskonałości brakuje przede wszystkim:
- dopracowania zmęczenia zawodników
- dodania wielu nowych animacji, w tym dopracowania zachowania piłkarzy podczas meczu

i... włosy :D

Do tego, gdy nie będą już odejmować żadnych trybów a je dodawać oraz wykupywać nowe licencje,
wtedy FIFA będzie doskonała.

No, a najlepiej jakby w przyszłości wychodziła już tylko jako płatna aktualizacja.


Płatna aktualizacja? No nie wiem nowy silnik i fizyka fify od edycji 12 to coś więcej (wreszcie) niż tylko aktualizacja składów, którą by się dało wypuścić jako łatkę online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonała FIFA będzie jak sędziowie wreszcie nie będą idiotami.Denerwujące jest to ich przeszkadzanie w akcjach. W dodatku jest kilka głupich błędów. Gram na X360 i czasami nie wczytuje mi się interfejs podczas meczu, albo nie widać piłkarzy. Dlatego wolę poczekać na jakieś informacje czy poprawiono to względem 12, a nie kupować w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 11:31, Call_me_Kay napisał:

A ja nawiąże sobie do tytułu tematu.

Do doskonałości brakuje przede wszystkim:
- dopracowania zmęczenia zawodników
- dodania wielu nowych animacji, w tym dopracowania zachowania piłkarzy podczas meczu

zawsze mogłoby by być więcej, ale już w 12 było dużo fajnie, np. z kontuzjami, szybkimi autami, a także nawet ze skurczami napastnika w sytuacji 1 na 1 :D

Dnia 24.08.2012 o 11:31, Call_me_Kay napisał:

i... włosy :D

Do tego, gdy nie będą już odejmować żadnych trybów a je dodawać oraz wykupywać nowe licencje,
wtedy FIFA będzie doskonała.

Znów nie będzie polskiej ligi, owszem może i słaba, ale ilość ścąganych modów z polskimi teamami świadczy o tym, że jest zapotrzebowanie.

Dnia 24.08.2012 o 11:31, Call_me_Kay napisał:

No, a najlepiej jakby w przyszłości wychodziła już tylko jako płatna aktualizacja.

Już tak po części jest, a poza tym, zawsze można coś poprawić/zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przy temacie Euro 2012 mówili ile zarabia Szczęsny z reklam, a ile Błaszczykowski... Shchesney zarabia za chipsy i napoje więcej niż Błaszczykowski za Bezdomkę, Fifę i Maca jednocześnie XD

Swoją drogą padła też informacja o tym, że dochodzi liga chyba Arabii Saudyjskiej (jeżeli dobrze pamiętam, na pewno jakaś arabska). Dopóki będzie koreańska to mogę być spokojny i będę miał w co grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 15:38, Muradin_07 napisał:

Ostatnio przy temacie Euro 2012 mówili ile zarabia Szczęsny z reklam, a ile Błaszczykowski...
Shchesney zarabia za chipsy i napoje więcej niż Błaszczykowski za Bezdomkę, Fifę i Maca
jednocześnie XD

Bo to "gwiazda" Arsenalu a nie gracz BVB. Marketing rządzi się własnymi prawami.

Dnia 24.08.2012 o 15:38, Muradin_07 napisał:


Swoją drogą padła też informacja o tym, że dochodzi liga chyba Arabii Saudyjskiej (jeżeli
dobrze pamiętam, na pewno jakaś arabska). Dopóki będzie koreańska to mogę być spokojny
i będę miał w co grać ;)

Ach to twoje zamiłowanie koreą.

Ja czekam na oficjalną lige mistrzów w FIFA. Może kiedyś się doczekam. W którejś już chyba była 06,07?? Przynajmnmiej z nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 16:29, Luk04229 napisał:

>

Ja czekam na oficjalną lige mistrzów w FIFA. Może kiedyś się doczekam. W którejś już
chyba była 06,07?? Przynajmnmiej z nazwy.


Obecnie to Konami wykupiło do niej prawa, więc raczej nie prędko się doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 16:29, Luk04229 napisał:

Ja czekam na oficjalną lige mistrzów w FIFA. Może kiedyś się doczekam. W którejś już
chyba była 06,07?? Przynajmnmiej z nazwy.


LIGA Mistrzów była, ale wydana jako oddzielny tytuł. Były nawet dwie edycje, jedna UEFA Champions League 2004-2005 i UEFA Champions League 2006-2007. Były to tylko te rozgrywki oparte na silniku FIFY. W tym roku licencje na LM ma niestety Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 16:29, Luk04229 napisał:

Bo to "gwiazda" Arsenalu a nie gracz BVB. Marketing rządzi się własnymi prawami.

To też swoją drogą. Co nie zmienia faktu że chyba lepszym wyborem byłby Szczęsny bez ujmowania dla Błaszczykowskiego- trzeci rok ta sama facjata na pudełku.

Dnia 24.08.2012 o 16:29, Luk04229 napisał:

Ach to twoje zamiłowanie koreą.

To nawet nie z tego powodu, bo grałem w K-League przed moim zainteresowaniem Koreą. Bardzo fajnie gra się tą ligą i ciekawy widok jak np. Arboleda, Owen i Kuszczak sprowadzony do Ulsanu został ;)

Dnia 24.08.2012 o 16:29, Luk04229 napisał:

Ja czekam na oficjalną lige mistrzów w FIFA. Może kiedyś się doczekam. W którejś już
chyba była 06,07?? Przynajmnmiej z nazwy.

I chyba tego tylko brakuje do doskonałości Fify- Liga Mistrzów i Liga Europejska. Ale wydaje mi się że tych licencji PES nie odda za Chiny Ludowe. Straciliby teoretycznie najbardziej przyciągający element w grze. Choć też wcale w Fifie nie musi być Ligi Mistrzów, a nawet ciekawie by było gdyby były wprowadzone licencjonowane Klubowe Mistrzostwa Świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że była osobna gra. Ale oprócz tego w samej fifie była nazwa liga mistrzów. Nie bylo może hymnu, znaczka LM, ale była nazwana ligą mistrzów i również puchar UEFA. Tylko nazwy były. Ale przydała by się liga mistrzów razem z hymnem,a także liga europejska. No cóż-marzenia. Wtedy jednak rzeczywiście konami mogło by utracić troche klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 16:34, SongoX napisał:

> Ja czekam na oficjalną lige mistrzów w FIFA. Może kiedyś się doczekam. W którejś
już
> chyba była 06,07?? Przynajmnmiej z nazwy.

LIGA Mistrzów była, ale wydana jako oddzielny tytuł. Były nawet dwie edycje, jedna UEFA
Champions League 2004-2005 i UEFA Champions League 2006-2007. Były to tylko te rozgrywki
oparte na silniku FIFY. W tym roku licencje na LM ma niestety Konami.

No była liga mistrzów niestety gry oparte na Fifie za bodaj najgorszych jej czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi bonusami ?
Na stronie EA podają że bonusem będą ( ta jak podobnie było w zeszłym roku ) złote paczki zawodników. A w sklepie gram.pl : monety + drużyna.

To jest bonus ponad to co daje EA, czy po prostu gram.pl ma jakąś edycję specjalną tylko dla nich ? Szczerze mówiąc bonusy na stronie EA wydają się być znaczenie ciekawsze - w sumie 24 złote paczki zawodników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym demem? Naprawdę nie ma sterowania na strzałkach i nie da sięprzypisać sterowania do innych klawiszy? Da się włączyć starą obronę tak jak w fifie 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 12:57, Ecko09 napisał:

Jak to jest z tym demem? Naprawdę nie ma sterowania na strzałkach i nie da sięprzypisać
sterowania do innych klawiszy? Da się włączyć starą obronę tak jak w fifie 12?


No właśnie się nie da... Próbowałem na wszelkie sposoby i ni da rady. Jedyny sposób to czekać na premierę i dowiedzieć się czy można zrobić to w pełnej wersji (pamiętam że chyba w demie 12 był podobny problem). A jak nie to kupić sobie pada i grać na padzie- to chyba najlepsze rozwiązanie jakie może być. Bo strzelanie spacją i bawienie się większe niż przy grze w F1 to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 12:57, Ecko09 napisał:

Da się włączyć starą obronę tak jak w fifie 12?

Po co się męczyć na klawie, lepiej kupić pada za 5 dyszek i mieć pełną radochę ze sztuczek i super akcji :) a obronę klasyczną (z Fify 11) możesz włączyć w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 16:48, cubbek napisał:

> Da się włączyć starą obronę tak jak w fifie 12?
Po co się męczyć na klawie, lepiej kupić pada za 5 dyszek i mieć pełną radochę ze sztuczek
i super akcji :) a obronę klasyczną (z Fify 11) możesz włączyć w opcjach.


Ja tam się na klawie nie męczę. Grając strzałkami czuję, że mam pełną kontrolę nad zawodnikiem w porównaniu do pada, choć oczywiście ze sztuczkami gorzej, ale jakoś mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to co odwalili w trzynastce to dla mnie o pomstę do nieba woła jak na razie. Jeżeli nie będzie można zmienić tego w pełnej wersji to na pewno pad pójdzie w ruch- bez żadnego gadania. Ale takiego rozstrzału klawiszy w piłce nożnej nie widziałem. Przecież chodzi tutaj o to, żeby wszystko mieć pod ręką, a nie bawić się w Chopina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować