Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

Przecież sterowanie można zmienić , ale żeby wam to wytłumaczyć musicie obejrzeć jak to robie na moim filmie z Fify 13 :) Mój nick Nygusko :) I działa wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 13:35, Ecko09 napisał:

Ile Lewandowski ma pkt ogółem? Bo o ile się nie mylę w demie jest Borussia.

83, ale coś ma nie-tego z siłą i łatwo daje się przepychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 13:42, cubbek napisał:

> Ile Lewandowski ma pkt ogółem? Bo o ile się nie mylę w demie jest Borussia.
83, ale coś ma nie-tego z siłą i łatwo daje się przepychać.


No to całkiem niezła liczba, mam nadzieje, że do tych 86 chociaż się rozwinie w karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 14:59, Ecko09 napisał:

Znaczy, że jak dobrze gra czy o co chodzi?



Tak,rzekomo jest to odzwierciedlenie prawdziwej formy zawodnika z rzeczywistych boisk,im gra lepiej tym lepszy jest w grze.Tylko dla mnie jest to troche durne bo co raz jakiemus zawodnikowi wyjdzie mecz i strzeli hat trick to odrazu maja go polepszac o niewiadomo ile bo mu sie akurat udalo?Mysle ze EA tutaj nie potrzebnie kombinuje i tylko monci wode w rzece,tak naprawde bardzo ciezko bedzie to ukladac a w szczegolnosci z tygodnia na tydzien gdzie ta forma balansuje u kazdego zawodnika,powinni tylko dodawac punktow u zawodnikow u ktorych forma jest wyzsza w sporym okresie czasu a nie po jednym czy dwoch meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17:52 przychodzi sms- Twoje zamówienie zostało zrealizowane, gra jest do odbioru w sklepie... tylko że sklep czynny do 18... :) czyż to nie jest granie na emocjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 20:08, wolverine napisał:

17:52 przychodzi sms- Twoje zamówienie zostało zrealizowane, gra jest do odbioru w sklepie...
tylko że sklep czynny do 18... :) czyż to nie jest granie na emocjach :)

A cóż to za różnica skoro, podobno, jest blokada czasowa, więc i tak dopiero jutro w nocy będzie można grać :) Ale dobrze przecież, że pre-order to, w Twoim przypadku, rzeczywiście pre-order ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 21:58, cubbek napisał:

A cóż to za różnica skoro, podobno, jest blokada czasowa,


Aaaa widzisz, o tym nie wiedziałem :(

Dnia 25.09.2012 o 21:58, cubbek napisał:

Ale dobrze przecież, że pre-order to, w Twoim przypadku, rzeczywiście
pre-order ;-)


To ta jaśniejsza strona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ci co zamawiali grę Fifa 13 na PC z punktami 10 000 i drużyną Adidasa. Czy dostaliście jeden kod od gram czy dwa kody. Bo ja dostałem jeden ,ale czytam na forach ,że kody powinny być dwa. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 11:03, witek666666 napisał:

Mam pytanie ci co zamawiali grę Fifa 13 na PC z punktami 10 000 i drużyną Adidasa. Czy
dostaliście jeden kod od gram czy dwa kody. Bo ja dostałem jeden ,ale czytam na forach
,że kody powinny być dwa. Z góry dziękuję za odpowiedz.


Dostaliśmy od EA jeden kod, który jak się okazało jest tylko na monety - jesteśmy w trakcie wyjaśniania sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam obydwa klucze do ściągnięcia może teraz zobacz czy masz już dwa klucze do pobrania. Pozdrawiam i dziękuję za szybką pomoc. Choć i tak wysyłam reklamacje gdyż dostałem źle wytłoczony nośnik sprawdzone na 5 komputerach. Po pożyczeniu od kolegi nośnika z Fifą 13 gra instaluję się normalnie na komputerze gdzie wcześniej z mojego nośnika zakupionego w gram.pl nie dało się do końca zainstalować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą nie do końca rozumiem ideę takiego preordera. Tak właściwie to bez różnicy czy dostałbym grę miesiąc temu czy dzisiaj skoro włączyć ją będe mógł dopiero jutro. Środek tygodnia jutro trzeba rano w stać, nie każdy będzie mógł pograc o godzinnie 0. A znając żcyie serwery będa przeciążone, więc nawet nie ma sensu czekać. Mógłbym jutro na spokojnie kupić ją w jakiś markecie i to pewnie taniej...
Miało by to sens gdybyśmy mogli pograc teraz, a reszta niech czeka do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem już kilkanaście spotkań, ustawiony mam polski komentarz, ale o dziwo Szpakowski i Szaranowicz nie czytają nazwisk piłkarzy. Gram Juventusem na różne zespoły i może przez te kilkanaście spotkań 2-3 razy padło nazwisko jakiekolwiek piłkarza biegającego po boisku. Co jest grane? Zauważył ktoś u siebie ten problem? ( grane na wersji PC). Nie dość, że komentarz mija się często z tym co się dzieje na ekranie to jeszcze takie coś :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować