Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

Też byłem zdziwiony na początku, ale jakoś teraz normalnie komentują. Albo się przyzwyczaiłem albo po prostu wcześniej takie mecze się trafiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 17:31, Iverson7 napisał:

Tylko mi gra nie wykrywa prawej gałki pada przez co nie mogę robić trików?
Wie ktoś jak to odczarować?


Masz pada niekompatybilnego z FIFA 13, miałem to samo w 12-stce , przez co musiałem bawić się emulatorem, ale po pewnym czasie były problemy , gdyż zawodnik sam biegał :/.
@up Mi niestety zmiana rejestru nie pomagała , a chyba robiłem wszystko dobrze , bo według poradnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok już po problemie,miałem to samo w 12 więc spróbowałem tego samego sposobu(z podmianą jakiegoś pliku na taki sam tylko z fify 11) i się udało.
Niestety dalej nie mogę cieszyć się grą,bo jedyne mecze które mogę odpalić to te w Ultimate Team(chociaż i tak grałbym pewnie tylko w to),wszystkie inne kończą się natychmiastowym wywaleniem do pulpitu,w Ultimate Team wywala do pulpitu również za każdym razem,ale dopiero po skończonym meczu kiedy chcę wrócić do menu UT,na szczęście wyniki są zapisywane nawet mimo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:(. Dlatego Ja nie mam zamiaru się bawić , ponieważ przez bawienie się emulatorami w 12-stce fifa mi się spierdzieliła ( 10fps ) nawet po reinstalacji.

BTW: Może ktoś Mi polecić pada do FIFY w rozsądnej cenie ( nie od Xbox''a ) , oczywiście kompatybilnego , aby działał prawy analog.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie przynajmniej ten Ultimate Team działa... W zeszłym roku nie miałem żadnych problemów, a teraz przy próbie wejścia do UT wyskakuje komunikat o tym, że jakiś błąd i wywala mnie z powrotem do menu głównego... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 15:29, Bralo napisał:

Dzięki. Ale i tak przymierzam się do zakupu normalnego kompatybilnego pada , więc nadal
czekam na jakąś propozycję :).

Logitech DualAction lub f510. :) Oba bardzo dobre. Ja używam tego pierwszego już od około 6 lat, jak nie więcej, ale powoli będę się przymierzał do kupna F510 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem tego sposobu , ale niestety po tym zabiegu lewy analog sie zawiesza i zawodnik cały czas biegnie w lewo , więc najlepszy rozwiązaniem jest po prostu kupić kompatybilnego pada i będzie po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie mogę połączyć się z serwerami?
Ta FIFA to kompletna klapa jeśli chodzi o wykończenie gry.Cały czas wywala do pulpitu i do tego jeszcze dochodzą te tragiczne serwery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Posiadam już pada dualshock 2 Sony , więc powinien być chyba kompatybilny ?.
Dlatego mam pytanie , którym się robi zwody ( L1+prawa gałka ) , bo Mi to nie działa , chyba , że coś się pozmieniało?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy kupiłem tu w serwise Pre-order Fifa 13 i dostałem kody do bonusów wpisałem je w origine "Podaj Kod produktu" i drużyna adidasa jest ale nie mam tych 10 000 tysięcy Fifa Points wiecie o co chodzi? ma ktoś podobny problem? z góry dzięki za wszelką pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(x360)
Jak na razie to się więcej denerwuje niż cieszę z posiadania fify, a to dlatego że z kilkanstu rozgranych meczy w karierze wszystkie przegrałem :D. Ciekawy jestem ile czasu zajmie mi ogarnięcie obrony, ataku z resztą też bo tu za bardzo chyba kombinuję zamiast zrobić akcję i dośrodkowanie albo zgranie na środek. W każdym bądź razie fifa na mega plus :). W końcu jest to czego mi brakowało. Nie ma przyjmowania automatycznego i perfekcyjnej kontroli nad piłką, a system zderzeń jest elegancko dopracowany. Ciekawy jestem co będzie w 14 skoro teraz tak wysoko postawili poprzeczkę. Elo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować