Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

Witam mam problem z FUT 13 z zadaniami menedżera zrobiłem 11 i został mi tylko jeden "Rozegraj pierwszy mecz w turnieju" rozegrałem Online i Offline oba wygrałem i nie zaliczyło... ma ktoś podobny problem? ktoś go rozwiązał? proszę o pomoc. z góry dziękuje każdemu który będzie się starał pomóc rozwiązać ten problem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy fifa 13 to duży skok w porównaniu do 12? Warto kupić już dziś, czy wstrzymać się na promocję (12 dostałem za 40 zł), gdyż gry różnią się może tylko drobiazgami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 20:44, vonArnold napisał:

Czy fifa 13 to duży skok w porównaniu do 12? Warto kupić już dziś, czy wstrzymać się
na promocję (12 dostałem za 40 zł), gdyż gry różnią się może tylko drobiazgami?

Lepiej poczekać. Narazie nawet wszystko nie działa idealnie- problemy z UT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś taki problem z FUT 13 mianowicie normalnie wchodze na UT i chce grać mecz ligowy online i wchodzi mi w przypadku gdy dam nastepny mecz wyswietla mi sklad daje "dalej" i tu klopsik nic sie nie dzieje jest poprostu biały ekran na dole normalnie widać który mam lvl itd. ale nic się nie dzieje nic nie wyskakuje żaden błąd. Muszę wyjść z gry ma ktoś tak? jak gram offline to jest ok wszystko działa online już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zmienić poziom zapory firewall? Niestety mam to na wysoki, i znalezienie gry online graniczy z cudem, nawet gdy już uda mi się znaleźć jakiegoś gracze, to po chwili połączenie zostaje przerwane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce pograć ze znajomym w fife ( mecze towarzyskie online ) , ale ani ja , ani On nie możemy dołączyc do sesji ( nie można dołączyć do sesji ) cały czas wyskakuje ten problem.
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie zniknęły?


Ja miałem czasem tak, że wygrałem karty, ale przez cały dzień nie mogłem nic z nimi zrobić, a pieniądze mi wzięło, albo sprzedałem karty, a siana nie dostałem. Ale po jakimś czasie wszystko się zgadzało. :] Takie błędy ma wielu graczy. W ogóle z tym UT niezły falstart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniknęły w takim sensie,że miałem wystawione np. 2 karty Hugo Rodallegi na aukcje.
Później już ich nie było,ani ich nie sprzedałem,ani nie miałem ich jako niesprzedane,ot tak po prostu przepadły.
Teraz zobaczyłem to jedna do mnie wróciła,drugiej ni widu ni słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak w 13-stce wykonać techniczny strzał z rzutu wolnego tym zawodnikiem , który jako pierwszy stoi przy piłce ?. Pamiętam , że w 12-stce naciskalem RB i mogłem technicznie uderzyć , natomiast w 13-stce po wciśnięciu RB podchodzi 2-gi zawodnik i on uderza :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 13:39, Bralo napisał:

Panowie jak w 13-stce wykonać techniczny strzał z rzutu wolnego tym zawodnikiem , który
jako pierwszy stoi przy piłce ?. Pamiętam , że w 12-stce naciskalem RB i mogłem technicznie
uderzyć , natomiast w 13-stce po wciśnięciu RB podchodzi 2-gi zawodnik i on uderza :/.

ten powinien byc ok:)
http://allegro.pl/listing.php/search?string=Logitech+Gamepad+F310&category=0
http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?p=851726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to , że mam niekompatybilnego pada :) , bo obecnie gram na dualshock 2:) , tylko o to , że w 12-stce po naciśnięciu RB można było uderzyć technicznie z wolnego :) , natomiast w 13-stce , gdy nacisnę RB podchodzi do wolnego drugi zawodnik i to on uderza technicznie , a ja chcę , aby techniczne uderzył ten zawodnik , który pierwszy stanął przy piłce :) i nie wiem którymi przyciskami to zrobić :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi... jak mam nauczyć się grać na padzie ? :/ Jestem okropnie słaby. Dostaję w meczu online po 7:0 dodatkowo nie wiem jak mam bronić :/ Pomoże mi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 19:47, Chlorofil napisał:

Pomóżcie mi... jak mam nauczyć się grać na padzie ? :/ Jestem okropnie słaby. Dostaję
w meczu online po 7:0 dodatkowo nie wiem jak mam bronić :/ Pomoże mi ktoś ?

Graj z kompem głównie a potem dopiero oline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej FIFy zagrałem sezon kariery i o ile opcje transferowe, wyniki a reakcje zarządu itp. na plus w porównaniu z poprzedniczką, to niestety z samą rozgrywką nie jest tak różowo. Gra się podobnie jak w FIFie 12 po patchu i tak jak w UEFA Euro. Nie wiem jak reszcie, ale mi się najlepiej chyba ze wszystkich FIF grało właśnie w 12 zaraz jak wyszła, potem zmienili te podania, także presing i była lipa. Do tego teraz ciężko gra się atak pozycyjny, bo gracze się rozbiegają. Fajnie to wychodzi podczas kontr, ale jak grałem Lechem to była masakra, słabi zawodnicy z polskiej ligi mają beznadzieje przyjęcie piłki - odskakuje im na kilometr, do tego praktycznie w każdym meczu traciłem bramkę z du.. i to z największymi ciotami czasem w 90 minucie, ale oni po prostu zawsze coś ustrzelili, zdarzały się wyniki 3:4 itp., gram oczywiście na legendarnym 6 min. Ze strzeleniem bramek nie ma większego problemu, choć to rozbieganie się zawodników jest trochę irytujące.. może muszę się przyzwyczaić. Ogólnie z trickami to gra się efektownie taką Barceloną czy Realem, albo chociaż Borussią, ale za to gra w polskiej lidze to męczarnia, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować