Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

mam pytanie jak kupie gre na Originie w wersji cyfrowej to gra pobiera sie na dysk?
Chodzi mi o to ze wtedy jak chce zainstalowac gre to nie musze pobierac drugi raz, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 17:27, Ecko09 napisał:

LOL odpaliłem sobie Fife, a tam pierwsze co komentator powiedział to Happy Christmas
to you :D


W zeszłym roku było coś podobnego.

W komentarzu przedmeczowym gadali coś o świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic wszystkie tryby w fifie?
co dokładnie mozna robic w ulimate team?

Od wczoraj mam gre i aby korzystam z trybu kariery?

Co mozna robic w trybie single i multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 15:26, karolekx23x napisał:

Moze mi ktos wyjasnic wszystkie tryby w fifie?

Przede wszystkim tryb kariery zawodnika lub menadżera. Zawodnikiem grasz, rozwijasz się przebijasz do 1-go składu itd. Jako ten drugi prowadzisz drużyny, przeprowadzasz transfery ustalasz skład, taktyke, grasz.

Dnia 04.01.2013 o 15:26, karolekx23x napisał:

co dokładnie mozna robic w ulimate team?

Przede wszystkim grać ;p A tak serio to tryb multi gdzie masz do dyspozycji i też zdobywasz nowe karty zawodników, trenerów itp. Za każdy rozegrany mecz dostajesz pewną sumę pieniędzy (w zależności od wyniku i przelicznika), które potem możesz wydać kupując paczki z zawodnikami i nie tylko, albo znaleźć i kupić jakieś karty na aukcjach. Oczywiście możesz też sprzedawać karty które masz. Tryb bardzo ciekawy jak dla mnie i o tyle fajnie, że możesz nie tylko grać ale i handlować z prawdziwymi graczami.

Dnia 04.01.2013 o 15:26, karolekx23x napisał:


Od wczoraj mam gre i aby korzystam z trybu kariery?

Nie rozumiem pytania.

Dnia 04.01.2013 o 15:26, karolekx23x napisał:


Co mozna robic w trybie single i multi?

Jak już napisałem masz tryb kariery w singlu. Oprócz tego wprowadzone w tym roku gry treningowe, które pomagają nowicjuszą oraz cieszą albo też dają chwile zabawy bardziej doświadczonym. Masz też tryb treningu gdzie możesz rozegrać mecz treningowy, poćwiczyć rzuty karne, wolne itd. Możesz także stworzyć sobie turniej lub poprosutu najzwyczajniej w świecie zagrać szybki mecz. Z trybów online oprócz ultimate team masz SEZONY, w których zaczynasz w 10 lidze i w miare możliwości awansujesz coraz wyżej. Tam grasz klubami lub reprezentacjami jakimi chcesz. Po prostu przed meczem masz wybór. Masz także sezony wirtualnych klubów. To tryb, w którym grasz swoją gwiazdą (piłkarzem) z innymi graczami. Każdy swoim. Możesz grać towarzysko z losowo dobranymi ludźmi lub przyłączyć się do jakiegoś klubu (oczywiście jeśli załorzyciel zechce). Tam też rozwijasz swoją gwiazdę. Akurat z wirtualną gwiazdą moim zdaniem było lepiej w poprzedniej FIFIE ale to moje zdanie :) Są jeszcze mecze towarzyskie online i mecze niestandardowe. Oba niewypróbowane przeze mnie ale domyślam się, że ten pierwszy to coś jak szybki mecz tyle, że z żywym przeciwnikiem, Ten drugi tryb to chyba też coś na tej zasadzie, lecz z możliwością ustawienia różnych rzeczy jak brak kartek czy kontuzji. Tak mi się wydaję, ale niech mnie ktoś poprawi jeśli sie myle ;) Możliwe, że o czymś zapomniałem, ale jak coś to pytaj. Ktoś zawsze odpowie i podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie.

Mam ps3 i fife 13. Czy żeby grać przez sieć muszę mieć konto w originie czy mogę go nie zakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocenę Twojej drużyny możesz sprawdzić, gdy wejdziesz w opcję skład (czy tam zarządzanie zespołem --> skład, nie pamiętam); w głównym menu kariery. A przeciwnika - niestety nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 12:36, lOkErS napisał:

Mam szybkie pytanie.

Mam ps3 i fife 13. Czy żeby grać przez sieć muszę mieć konto w originie czy mogę go nie
zakładać?


Do gry przez sieć w Fifę 13 niezbędne jest konto Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Ultimate team rozegrałem kilka meczow, najpierw wybrałem sezony i grałme kilka kupiłem kilka kart zawodnikow ale nie mam funduszy a wyskoczyło ze kontrakty mi sie skonczyły kilku zawodnikow
Jak odnawiac kontrakty?
nawet dobrze mi idzie wygrywam i remisuje z troche lepszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zadań menedżera. Zostało mi jedno - rozegrać jeden cały mecz w turnieju. Rozegrałem już mecz dwukrotnie (przegrałem, ale tam nic nie ma o tym, że trzeba wygrać), a nadal mam zaznaczone to zadanie jako nie wykonane. Jak je wykonać? Chodzi mi o fifę na ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 18:06, karolekx23x napisał:

Czy od kilku dni tez macie problemz niektorymi funkciami sieciowymi, duzym obciazeniem
i laamiw grze?


Ja dzisiaj gralem ze znajmomym mecz towarzyski online i czesto mielismy kilkusekundowe przyciecia mniej wiecej raz czy dwa razy na minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od dzis nie mozna polaczyc sie z originem, przelacza mnie w tryb offline, odinstalowałem origina i teraz nawet nie moge sie zalogowac w tryb offline bo piersze logowanie musi byc w trybie online.
Jestem odciety od gier ktore sa odpalane przez ta aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować