Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2013 o 23:03, Domenec napisał:

A morale na full mają ? ;) może odstaw granie na jeden dwa dni i wtedy wróć do gry ja
tak mam że czasem już zadługo gram i muszę od fify odpocząć ;D


Wiesz że to pomogło ? :D Potrafię nawet grać ze 20 meczów dziennie także Twoja rada okazała się złota !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna powiedziec o tej grze ze jest doskonala naprawde nie rozumiem.Przeciez ta czesc ma najwiecej bledow bugow i nie dorobek ze wszystkich czesci(przynajmniej przed paczami niektorymi) a napewno nie nazwalbym jej jakas realistyczna symulacja pilkarska,a bardziej parodia pilkarska.Ta gra dziala na skryptach i to do tego bardzo slabo dzialajacych gole padaja tylko w szczegolnych okresach tak ze skrypty pozwola Ci przeprowadzic akcje,jezeli nie to nie ma szans zeby zrobic to co chcesz i widzisz bo zawsze gra ci cos spieprzy tak zeby nie wyszlo po twojej mysli jak dla mnie mimo duzej grywalnosci to jest straszny gniot techniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mimo tego wszystkiego i tak gra w nią masa ludzi i co roku kupują tylko po to żeby mieć nowe stroje i transfery oraz trochę poprawek graficznych :D świetnie wypromowany tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie 2 razy graałemz kolesiem i jak strzeliłem bramke to koles cos robił ze rzołaczał sie wyskoczyło wystapił bład sychronizacjiz pzreciwnikiem, nie zanotowano walkoweru tak jak by 2 mecze sie nie odbyły?

Czy niektorzy garja nieuczciwie i maja sposob ajk przejść mecz?
Zamiast utracono połaczenie to jakis inny niby bład, moim zdaniem temu kontowi co ze mna grał powinien powedrowac ban itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 21:35, karolekx23x napisał:

Mam pytanie 2 razy graałemz kolesiem i jak strzeliłem bramke to koles cos robił ze rzołaczał
sie wyskoczyło wystapił bład sychronizacjiz pzreciwnikiem, nie zanotowano walkoweru
tak jak by 2 mecze sie nie odbyły?

Czy niektorzy garja nieuczciwie i maja sposob ajk przejść mecz?
Zamiast utracono połaczenie to jakis inny niby bład, moim zdaniem temu kontowi co ze
mna grał powinien powedrowac ban itp.

Ciężko cię zrozumieć ale jeżeli przeciwnik rozłączy się do 5 minuty nie ma konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. W trybie ultimate team, ostatnio (dzisiaj) gdy wrzucam kartę na aukcje, nikt jej nie kupi, a czas się skończy karta nie wraca. Jest niby dalej na aukcji ale pisze, że aukcja wygasła. Jest jakiś sposób żeby to naprawić czy trzeba biernie czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak 40 kart zamrożonych od jakichś 2 dni.Ten problem był bodaj jakoś we wrześniu bardzo częsty i wtedy EA chyba dało za to każdemu 5 złotych paczek.Teraz raczej nie spodziewam się prezentów :P.A karty pewnie wrócą za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dużo nie straciłem, bo tylko Gervinho był "coś wart" (a i tak właściwie nic). No ale z 2tys. to bym wyciągnął choćby z szybkiej sprzedaży :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy w UT, ważne jest aby bramkarz miał tą formację której aktualnie używam? Gram 4-1-2-1-2, a zawodnicy na tą formację są drodzy i się zastanawiam czy koniecznie muszę wydawać 10 tys. więcej na Cecha na tą formację, czy mogę kupić na jakąkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 17:33, KamyK_84 napisał:

Wie ktoś czy w UT, ważne jest aby bramkarz miał tą formację której aktualnie używam?
Gram 4-1-2-1-2, a zawodnicy na tą formację są drodzy i się zastanawiam czy koniecznie
muszę wydawać 10 tys. więcej na Cecha na tą formację, czy mogę kupić na jakąkolwiek.

A nie możesz kupić karty która zmienia zawodnikowi na taką formacje?? (o ile pod takie ustawienie karta istnieje)

PS. Nie musisz mieć zawodnika, który jest pod tą formacje. Możesz grać jakimkolwiek. Wtedy jednak zgranie może być niższe, chyba że pozostała reszta jest na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 16:02, Luk04229 napisał:

A nie możesz kupić karty która zmienia zawodnikowi na taką formacje?? (o ile pod takie
ustawienie karta istnieje)


Karta na tą formacje jest warta gdzieś tak z 10tys. :<

Dnia 17.04.2013 o 16:02, Luk04229 napisał:

PS. Nie musisz mieć zawodnika, który jest pod tą formacje. Możesz grać jakimkolwiek.
Wtedy jednak zgranie może być niższe, chyba że pozostała reszta jest na 100% ;)


Reszta jest na 100% więc chyba nie powinno być problemów.
Dzięki, zaoszczędzę trochę kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 21:33, Riddl3r napisał:

Według Was kto lepszy: Mavuba czy M''Villa na CDM''a?

Ja bym wybrał M''Vile. Szybszy, wyższy, lepsze strzały. Do tego silniejszy, więc łatwiej powinien piłę odbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:15, szaryczlowiek napisał:

Jak mozna powiedziec o tej grze ze jest doskonala naprawde nie rozumiem.Przeciez ta czesc
ma najwiecej bledow bugow i nie dorobek ze wszystkich czesci(przynajmniej przed paczami
niektorymi) a napewno nie nazwalbym jej jakas realistyczna symulacja pilkarska,a bardziej
parodia pilkarska.Ta gra dziala na skryptach i to do tego bardzo slabo dzialajacych gole
padaja tylko w szczegolnych okresach tak ze skrypty pozwola Ci przeprowadzic akcje,jezeli
nie to nie ma szans zeby zrobic to co chcesz i widzisz bo zawsze gra ci cos spieprzy
tak zeby nie wyszlo po twojej mysli jak dla mnie mimo duzej grywalnosci to jest straszny
gniot techniczny.


słyszałem już wiele takich wypowiedzi i muszę przyznać, że padały one z ust ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie nie potrafili grać w FIFĘ ;) co roku narzeka się na jakieś niedoróbki i błędy, ale taka jest cena postępu i EA pracują nad tym, by błędy z poprzednich części nie pojawiły się w nowej odsłonie. Prawdą jest, że każda kolejna edycja zawiera nowe błędy, ale jak już powiedziałem, taka jest cena postępu. Co roku wypuszczane są dodatkowe aktualizacje mające poprawić błędy odkryte świeżo po premierze gry. Co z tego, że pół świata wyśmiewa się z Fabiańskiego całującego się z Carroll''em (między innymi o to chodzi, prawda? Dostarczają ludziom rozrywki xD), skoro za kilka lat mogą mieć bardzo płynny i dokładny silnik od fizyki zderzeń. Niektóre z tych błędów są również uwarunkowane bardzo krótkim czasem wydania kolejnych odsłon. Gra, która pojawia się co roku, i również co roku wprowadza nowe zmiany jest deweloperskim koszmarem, a jeśli jeszcze dodamy do tego możliwość wystąpienia błędów i konieczność poprawienia ich, wychodzi nam istny obłęd :) Nie ma po prostu tyle czasu, aby przetestować całą grę we wszystkich możliwych aspektach, przed jej premierą. Reasumując, błędy będą pojawiały się zawsze, czasem mniejsze bądź większe, ale bez nich, gra co roku byłaby taka sama, więc chyba warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty chlopie za glupoty wypisujesz,z Twojej wypowiedzi wynika ze gracze ktorzy kupia gre po premierze sa zwyklymi beta-testerami.Jezeli rzekomo kupujesz produkt ktory jest juz przeznaczony do sprzedazy to powinnien on byc juz przygotowany a nie byc polproduktem w polowie skonczonym bo producentowi sie spieszylo z wydaniem zeby wiecej zarobic.Place za towar i wymagam jak kupujesz laptopa to jak ci ktos powie w sklepie ze nie zdazono wgrac na niego systemu bo trzeba bylo wyslac towar do wysylki to co bys powiedzial nie ma problemu wszystko jest ok??To albo jestes nie wyedukowanym debilem albo masz zbyt duzo pieniedzy,sory ja nie lubie byc robiony w c**ja i takie wytlumaczenia w ogole mnie nie ruszaja albo robia cos dobrze albo w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować