Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2013 o 11:18, szaryczlowiek napisał:

Co ty chlopie za glupoty wypisujesz,z Twojej wypowiedzi wynika ze gracze ktorzy kupia
gre po premierze sa zwyklymi beta-testerami.Jezeli rzekomo kupujesz produkt ktory jest
juz przeznaczony do sprzedazy to powinnien on byc juz przygotowany a nie byc polproduktem
w polowie skonczonym bo producentowi sie spieszylo z wydaniem zeby wiecej zarobic.Place
za towar i wymagam jak kupujesz laptopa to jak ci ktos powie w sklepie ze nie zdazono
wgrac na niego systemu bo trzeba bylo wyslac towar do wysylki to co bys powiedzial nie
ma problemu wszystko jest ok??To albo jestes nie wyedukowanym debilem albo masz zbyt
duzo pieniedzy,sory ja nie lubie byc robiony w c**ja i takie wytlumaczenia w ogole mnie
nie ruszaja albo robia cos dobrze albo w ogole.



o to właśnie chodzi. nie da się wydawać co roku kolejnej (innej) gry bez błędów. Nawet gdyby Electronikom się to udało, to i tak zawsze znajdzie się masa ludzi, którzy za wszelką cenę będą szukali dziury w całym i w końcu ją znajdą ;) Nawiasem mówiąc, w życiu nie widziałem gry, w której nie pojawiły się błędy. I według mnie to właśnie przekreśla sens tematów pt. "Gra doskonała".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 18:33, Ecko09 napisał:

> > Jest do Fify 13 mod/patch taki jak ten do 12?
> >
> > http://www.fifapolonia.pl/?page=news&id=3091
>
> jak najbardziej ;) radzę spróbować tutaj:
>
> http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=16051
>
> :D
>
>


To czynność, którą wykonuje gra, w tym wypadku usunięcie "blokady" sponsorów na koszulkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 18:17, Ecko09 napisał:

Yeaaah po tylu latach grania w Fife w końcu udało się zagrać perfekcyjny sezon ligowy
:D

A z ciekawości, jaki poziom trudności? Skład? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 22:04, cubbek napisał:

> Yeaaah po tylu latach grania w Fife w końcu udało się zagrać perfekcyjny sezon ligowy

> :D
A z ciekawości, jaki poziom trudności? Skład? :)


Przedostatni poziom trudności, klasa światowa się chyba zwie. A składy to mam 2, którymi na przemian gram mecz (bez względu na przeciwnika i stawkę meczu).

1 skład: Hart, Walker, Ramos, Hummels, Bale, M''Villa, Modrić, Di Maria, Ozil, Ronaldo, Benzema.

2 skład: Szczęsny, Danilo, Varane, Papadopoulos, Coentrao, Casemiro, Holtby, Reus, Erikssen, Hazard, Higuain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi się nudziło , to postanowiłem sobie włączyć fife i Ultimete Team , kurcze , tak mnie wciągnęło , że szok :). Skład mam już tak w miarę dobry ( widziałem lepsze ) , dziś właśnie wygrałem turniej online , w finale remis 2:2 i w karnych 7:6 wygrałem :). Ten tryb sprawia dużo frajdy z grania , szczególnie , gdy się wygrywa , zbierze "kase" i ma na nowego/dobrego/znanego zawodnika pod swoją formację :).
Na razie skład mam jeden ( Liga Hiszpańska ) , bo gram od 3dni.
Kameni - Coentrao - Miranda - Rami - Joao Pereira - Song - Gago - Jonathan Viera- Kaka - Martins - Soldado
Na koniec pochwale się bramką :)
http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/156430948
Bramka jest ze starej drużyny FUT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić za Kameniego Diego Alvesa z Valencii i za Ramiego(zdecydowanie za wolny,FIFA to niestety gra bazująca na szybkości) Hectora Moreno z Espanyolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 10:04, Iverson7 napisał:

Polecam kupić za Kameniego Diego Alvesa z Valencii i za Ramiego(zdecydowanie za wolny,FIFA
to niestety gra bazująca na szybkości) Hectora Moreno z Espanyolu.


Dzięki. To zbieram teraz kasę :). Rzeczywiście Rami jest troszkę wolny i kilka szybkich akcji przeciwnika było groźnych.
Jeśli chodzi Kameniego , to dobrze broni , chodź raz babola puścił ( piłka pod łokciem przeszła ) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,
Mam kłopot z wersją gry na X 360. Grając na PC posiadam konto A, które mam na wszystkie inne gry. Lat temu kilka założyłem konto B, które działało mi tylko na X360. Dwa konta - dwa maile. Orientujecie się, czy można jakoś je na przykład połączyć? Albo zrobić cokolwiek, żeby e-mail, który mam na PC zaskoczył i żebym mógł punkty podbijać i na PC i na konsoli? Nie uśmiecha mi się od nowa nabijać punktów na X360. Najgorsze, że pomimo wpisywania dobrego hasła ciągle wywala error na konsoli i kaplica.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Swego czasu grywałem w Fifę 12, potem odinstalowałem i tak minął rok.
Wczoraj kolega przyniósł mi Fifę 13, zainstalowałem, gra się włącza normalnie, jest ekran żeby wcisnąć start lub spacje i gra nie reaguje ani na klawiaturę ani na podłączonego pada.

Zainstalowałem Fifę 12 i ta sama sytuacja mimo, że kilka miesięcy temu normalnie działała.

Jakieś pomysły jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeee mój pierwszy rzut wolny trafiony w Fifie 13 xD Łącznie z tą Fifą, 12 i 11 jest to mój 4 strzelony wolny :D Mogli by ogarnąć jakoś w next Fifie ten beznadziejny system bicia wolnych. Albo jakiś samouczek dać jak je bić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 01:58, Ecko09 napisał:

Jeee mój pierwszy rzut wolny trafiony w Fifie 13 xD Łącznie z tą Fifą, 12 i 11 jest to
mój 4 strzelony wolny :D Mogli by ogarnąć jakoś w next Fifie ten beznadziejny system
bicia wolnych. Albo jakiś samouczek dać jak je bić...

Bodajże w fifie 11 nie miałem problemu ze strzeleniem ze stałego fragmentu gry. Wystarczyła odpowiednia siła, trochę ustawić kierunek i liczyć na umiejętność piłkarza. Od Fify 12 ciężko mi w ogóle strzelić gola z rzutu wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 01:58, Ecko09 napisał:

Jeee mój pierwszy rzut wolny trafiony w Fifie 13 xD Łącznie z tą Fifą, 12 i 11 jest to
mój 4 strzelony wolny :D Mogli by ogarnąć jakoś w next Fifie ten beznadziejny system
bicia wolnych. Albo jakiś samouczek dać jak je bić...

Na youtube jest pełno poradników jak strzelać wolne, nie wiem jak w FIFA 13, która ogólnie mi nie podpasowała, bo gra się za szybko, a ja lubie grać atak pozycyjny, który świetnie się grało do pewnego momentu w FIFA 12, niestety od dodatku Euro lipa.. w FIFA 12 potrafiłem strzelać wolne jak na zawołanie, co ciekawe nawet z 40 metrów jak Juninho swego czasu. Fajne to było, w 13 też jest pewnie jakiś sposób, ale chyba inny bo mi wolne nie wychodzą, po prostu jakby było to takie łatwe to by za dużo bramek z tego wpadało, a wtajemniczeni i tak dają radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 10:24, Paoro napisał:

>


Wszystkie te poradniki są na 100% na padzie pokazane, więc mogę je sobie o kant dupy rozbić, bo ja gram na klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować