Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2013 o 13:16, Ecko09 napisał:

Wszystkie te poradniki są na 100% na padzie pokazane, więc mogę je sobie o kant dupy
rozbić, bo ja gram na klawiaturze...

W dzisiejszych czasach grać na klawie w FIFe to tak jak pilotować samolot za pomocą kurka od kranu, powodzenia w takim razie! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 13:27, Paoro napisał:

W dzisiejszych czasach grać na klawie w FIFe to tak jak pilotować samolot za pomocą kurka
od kranu, powodzenia w takim razie! ;D

Znam pare osób, które bardzo dobrze radzą sobie z klawiaturą w trzynastce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić 40 paczek złotych w Ultimate Team. Czy jest duża szansa, że trafię na lepszego piłkarza ? Np. Robbena albo Riberyego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 10:06, Chlorofil napisał:

Chcę kupić 40 paczek złotych w Ultimate Team. Czy jest duża szansa, że trafię na lepszego
piłkarza ? Np. Robbena albo Riberyego ?

Szansa jest zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 00:27, winkhaz napisał:

A jaka jest w ogóle szansa na trafienie Messiego, Ronaldo itp?

zapytaj szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z tymi paczkami:D Ja wydałem chyba z 350k na paczki w tym sezonie, i same crapy. Nie trafił się nikt, kogo można sprzedać za więcej niż 10k, o IF nie wspominając :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: Jak wiadomo,EA ogłosiło,że rezygnuje z Online Passa w swoich grach. Ale w tych przyszłych czy też przeszłych? Bo na przykład mój brat chciał sobie kupić używaną Fifę 13 i będzie musiał dopłacić za OP czy będzie bez tego działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można próbować tych paczek,ale ciężko coś trafić ciekawego,ja wydałem pewnie już ponad milion coinsów na te paczki w fifie 13 najlepsze co miałem to IF Lewandowski(sprzedałem na allegro za bodaj 40 zł xD),Casillas,van Persie,David Silva,Yaya Toure pewnie paru innych,ale już nie pamiętam,było też trochę tzw shityinforms np. ostatnio Schwarzer czyli ci co na aukcjach chodzą po tyle ile dostaniesz za nich w szybkiej sprzedaży.Ogólnie nigdy nie miałem ,ani w tej ani w poprzedniej fifie w paczce zawodnika powyżej 89(jedyny 89 to Casillas) było sporo 88,ale ogólnie to szału nie ma.Ostatnio np. kupiłem paczkę za 100 tys i miałem w niej Cassano jako najlepszego zawodnika i wszyscy 24 zawodnicy byli nic nie warci,wtopiłem tym sposobem 85 tys :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA rezygnuje ze wszystkich passów. FIFA 13 nie jest jednak na liście tych, które są już zniesione. Nie znaczy to oczywiście, że nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam problem w trybie ultimate team gdy chce zagrac sezon pojedynczego gracza wyrzuca mnie do windowsa moge tylko zagrac przez neta mecz albo turniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem z najnowszą odsłoną FIFY. Byłem pewny, że kontrakty można przedłużać po zakończeniu sezonu, tak jak to miało miejsce w FIFA 11 (wtedy nie trzeba było wydziwiać z ofertami, tylko przedłużało się kontrakt na X lat za te same pieniądze). Okazało się jednak, że tak się nie da, więc po sezonie wyparowała mi część składu. Szczególnie żałuję dwóch zawodników. Znalazłem ich na liście transferowej, na której przeczytałem, że aktualnie szukają oni klubu. Dodałem ich do listy życzeń, gdyż oferta kupna była niedostępna (co samo w sobie wydaje się dziwne, gdyż było to w czasie trwania okienka transferowego). Teraz okienko transferowe się skończyło, a ja nadal nie mogę kupić tych zawodników. Mam czekać, aż znajdą sobie jakiś klub (dziwne, że jeszcze tego nie zrobili, bo gdy grali u mnie, otrzymywałem oferty transferowe dotyczące właśnie ich) i odkupić ich od niego czy istnieje inny sposób na sprowadzenie ich do mojego zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 17:15, Gumisiek2 napisał:

ciach

znam ten problem ;) ale na moje szczęście wróciłem do poprzedniego save''a tuż po ostatnim meczu sezonui poprzedłużałem kontrakty. Wg mnie będziesz mógł ich znów zatrudnić w zimowym okienku. Nie sprawdzona inf. ale jak dla mnie prawdopodobne. Jak ktoś miał taką sytuacje to może Ci tu powie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 01:03, Ecko09 napisał:

Da się jakoś ustawić własną formację?

Oczywiście, że tak. Wybierz którąś z dostępnych najbardziej zbliżonych do tego co chcesz zrobić i edytuj. Tam będziesz mógł poprzestawiać poszczególnych zawodników i przypisać kierunki w jakich mają się poruszać a także ustawić pracowitość w ataku i obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować