Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2012 o 21:08, diabolo20 napisał:

Graj z kompem głównie a potem dopiero oline


Na jakim poziomie trudności ? Próbowałem na legendarnym to tak samo 8:0... a nie macie jakiś tipów dot. gry w obronie ? Co mam robić konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 06:55, Chlorofil napisał:

> Graj z kompem głównie a potem dopiero oline

Na jakim poziomie trudności ? Próbowałem na legendarnym to tak samo 8:0... a nie macie
jakiś tipów dot. gry w obronie ? Co mam robić konkretnie ?

przycisk na padzie od xboxa "a" będzie go blokował plus odpowiednim momencie "b"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 11:06, diabolo20 napisał:

przycisk na padzie od xboxa "a" będzie go blokował plus odpowiednim momencie "b"


Skąd mam wiedzieć, że to ten moment ? Wystarczy, że się spóźnię albo za wcześnie, gościu mnie wymija, podaje, sam na sam i gol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niestety trzeba mieć wrodzone :) Ale próbuj. Trening czyni mistrza ;p Po porstu wyczuj moment kiedy ma dalej piłke itp. zaatakuj agresywnie i koniec. Wkońcu chwycisz sambe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonała na pewno nie jest, przynajmniej jeśli chodzi o zapewne przeciążenie serwerów EA, co skutkuje o tej porze ciągłym z nich wywalaniem a przez to niemożnością grania choćby w FUT bo co chwila mi wywala po 10 min meczu GRRRRR....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 18:12, MKRaven napisał:

Doskonała na pewno nie jest, przynajmniej jeśli chodzi o zapewne przeciążenie serwerów
EA, co skutkuje o tej porze ciągłym z nich wywalaniem a przez to niemożnością grania
choćby w FUT bo co chwila mi wywala po 10 min meczu GRRRRR....

Hmmm. Ja nie mam żadnych problemów z wywalaniem... w FUT, Seasons, Online, wszystko chodzi mi dobrze. Jedynie na początku nie mogłem się połączyć z UT, ale teraz już wszystko działa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 18:44, cubbek napisał:

> Doskonała na pewno nie jest, przynajmniej jeśli chodzi o zapewne przeciążenie serwerów

> EA, co skutkuje o tej porze ciągłym z nich wywalaniem a przez to niemożnością grania

> choćby w FUT bo co chwila mi wywala po 10 min meczu GRRRRR....
Hmmm. Ja nie mam żadnych problemów z wywalaniem... w FUT, Seasons, Online, wszystko chodzi
mi dobrze. Jedynie na początku nie mogłem się połączyć z UT, ale teraz już wszystko działa
super.


Wiesz to element losowy. Wczoraj nie wywalało mnie ani razu, bodaj raz na początku, dziś co poł godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 10:24, Ecko09 napisał:

Żeby zainstalować Fife 13 (demo lub pełna wersje) trzeba odinstalować Fife 12 ?


Szczerze to nie mam pojęcia :D

Ale logicznie myśląc to co miałoby się stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 11:13, Becamer napisał:

> Żeby zainstalować Fife 13 (demo lub pełna wersje) trzeba odinstalować Fife 12 ?

Szczerze to nie mam pojęcia :D

Ale logicznie myśląc to co miałoby się stać?


Żeby móc zainstalować Fife 12 demo lub full trzeba było usunąć Fife 11 najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chce kupić fife 13 ale niepokoji mnie jeden fakt, mianowicie: fifa 13 ma takie same wymagania jak fifa 12 a demówka tnie mi się na najniższych detalach :/ w 12 gram na wysokich/średnich i śmiga aż miło :) co potrzeba mojemu komputerowi(podpis) aby fifa 13 chodziła chociaż na średnich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 17:52, filip1-1 napisał:

Słuchajcie chce kupić fife 13 ale niepokoji mnie jeden fakt, mianowicie: fifa 13 ma takie
same wymagania jak fifa 12 a demówka tnie mi się na najniższych detalach :/ w 12 gram
na wysokich/średnich i śmiga aż miło :) co potrzeba mojemu komputerowi(podpis) aby fifa
13 chodziła chociaż na średnich ?


Szczerze: nie wiem czy to jest możliwe, ale jednak wątpię, żeby mi się wydawało - 13 na minimalnych działa mi lepiej niż 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 22:58, Becamer napisał:

> Słuchajcie chce kupić fife 13 ale niepokoji mnie jeden fakt, mianowicie: fifa 13
ma takie
> same wymagania jak fifa 12 a demówka tnie mi się na najniższych detalach :/ w 12
gram
> na wysokich/średnich i śmiga aż miło :) co potrzeba mojemu komputerowi(podpis) aby
fifa
> 13 chodziła chociaż na średnich ?

Szczerze: nie wiem czy to jest możliwe, ale jednak wątpię, żeby mi się wydawało - 13
na minimalnych działa mi lepiej niż 12 :)

Mówię Ci serio niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje czy nie można ustawić sterowania piłkarzami na strzałki?.....Co za kretyn wymyślił w ogóle takie sterowanie na klawiaturze? Jakby nie mogli zostawić z poprzedniej części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:10, Ecko09 napisał:

Mi się zdaje czy nie można ustawić sterowania piłkarzami na strzałki?.....Co za kretyn
wymyślił w ogóle takie sterowanie na klawiaturze? Jakby nie mogli zostawić z poprzedniej
części...


Można, można :P

U góry najpierw zmień rodzaj konfiguracji, tak aby strzałki odpowiadały za ruch zawodnika a potem zmień już manualnie resztę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:25, Becamer napisał:

>


Dziwne to jakieś, musiałem po kilka razy klikać, żeby załapało...

A którym się przerywniki pomija? Na początku meczu to normalnie mogę, ale np. przy zmianach jak pokazuje piłkarza na boisku przed zmianą to ni cholery się nie chce pominąć, próbowałem już chyba każdego klawisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 17:26, Ecko09 napisał:

A którym się przerywniki pomija? Na początku meczu to normalnie mogę, ale np. przy zmianach
jak pokazuje piłkarza na boisku przed zmianą to ni cholery się nie chce pominąć, próbowałem
już chyba każdego klawisza.


Zmiany niestety nie da się pominąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 17:52, filip1-1 napisał:

Słuchajcie chce kupić fife 13 ale niepokoji mnie jeden fakt, mianowicie: fifa 13 ma takie
same wymagania jak fifa 12 a demówka tnie mi się na najniższych detalach :/ w 12 gram
na wysokich/średnich i śmiga aż miło :) co potrzeba mojemu komputerowi(podpis) aby fifa
13 chodziła chociaż na średnich ?


Spróbuj zaznaczyć opcję ''wyłącz motyw Windows Aero'', w ustawieniach graficznych, u mnie to sporo pomogło.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować