Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

FIFA 13 - Gra doskonała?

287 postów w tym temacie

Jeszcze jedno pytanie. Jest jakiś patch, który przywraca na koszulki Realu logo Bwin? Do fify 12 było coś takiego, wydali to też do 13 już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 19:33, Ecko09 napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Jest jakiś patch, który przywraca na koszulki Realu logo Bwin?
Do fify 12 było coś takiego, wydali to też do 13 już?

Pare dni temu szukałem i nic nie było :-(
Jak to mówią: Takie cuda tylko w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 16:46, karolekx23x napisał:

Jak sadzicie kiedy mozna się spodziewac obnizki ceny gry?


Nie wiem czy 60-70 zł to jest drogo, gdy gra miala premiere tak niedawno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 16:59, karolekx23x napisał:

Chodzi mi o wersje pudełkową bo klucze to wiem ze jest taniej kupic.
Nie mam takiego dobrego neta zeby gre pobierac a jak by nie było kilka GB jest tego.


Pudełkowej tanio nie kupisz raczej, co najwyżej możesz znaleźć kogoś kto Ci płytkę pożyczy, albo kupić klucz. Gra zajmuje 6 GB, więc przy 1 Gb to jest ok. 20h ściągania, myślę, że można się poświęcić by oszczędzić 70 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powołać nowych zawodników do reprezentacji? Wchodze tam w powołania, ale nie mogę nic zrobić, nikogo zmienić ani powołać, można jedynie ustalić wyjściowy skład w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystkie krajowe rozgrywki są w karierze? Są eliminacje do Mistrzostw świata, był Puchar Konfederacji, Mistrzostwa Europy z eliminacjami pewnie też są. Copa America i Puchar Narodów Afryki też jest?

2. Jeśli będę teraz grał dobrze w obecnej reprezentacji w eliminacjach do mistrzostw świata (Grecja) jest szansa, ze weźmie mnie jakaś mocniejsza repra jeszcze przed startem mistrzostw? Czy dopiero po mistrzostwach będzie możliwa zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 15:12, Ecko09 napisał:

Czym się różni ŚN od N? N albo ŚN może też z powodzeniem grać jako ŚPO czy o co kaman?


Obstawiałbym, że N jest ogólnym napastnikiem, czyli może grać na każdej ofensywnej pozycji, natomiast ŚN tylko na środku (tzn. tam czuje się najlepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 15:12, Ecko09 napisał:

zagląda tu ktokolwiek?

Czym się różni ŚN od N? N albo ŚN może też z powodzeniem grać jako ŚPO czy o co kaman?


Napastnik to z reguły taki lis pola karnego, zajmujący się wykańczaniem sytuacji (np. Gomez), ŚN, (moim zdaniem powinien się nazywać "cofnięty napastnik") to taki który włącza się do rozegrania akcji (np. Cassano, Rooney)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z fifą na ps3. Grałem karierę Chelsea, skończyłem pierwszy sezon, a po przejściu do drugiego sezonu gra zaczęła się zacinać tak, że wszystko się zatrzymuje i wyłącza się głos i trzeba wyłączać ją przyciskiem, bo padem się nie da. Potem na tym samym zapisie, przy nowej karierze Chelsea, sytuacja się powtórzyła. W końcu spróbowałem trzeci raz, na nowym zapisie. Znów przeszedłem do drugiego sezonu, teraz zacina się jakby mniej, ale dalej tak, że praktycznie nie da się grać. Co może być tego przyczyną i jak się tego pozbyć? Chodzi o problem z grą, czy z ps3? Proszę o pomoc, bo w obecnej sytuacji praktycznie nie mogę nawet zacząć drugiego sezonu. A co ciekawsze, mój brat cztery razy zaczynał drugi sezon (drużynami innymi niż Chelsea) i nie zacinało mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie co do Ultimate Team grałem mecz online i mnie niestety wywaliło... stało się tak 2 razy i obniżyło mi stawkę otrzymywanych monet czy po jakimś czasie stawka znów mi się zwiększy? czy już nie ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się problemem, choć jest on często spotykany.

Drugi sezon, 30 Maja, przeddzień finału z Bayernem Monachium (ja gram Liverpoolem) - wywala.
I tak w kółko.
Na początku zrypało mi całego save''a z trzeciego sezonu, więc cofnąłem. O dziwo, wcześnie jakoś dało radę do trzeciego sezonu dotrzeć, potem wywaliło mi gdy... wszedłem do szkółki juniorskiej, tam gdzie wyświetlona jest lista juniorów.

Po usunięciu jakiegoś pliku i ustawieniu replay0.bin na "tylko do odczytu" - teraz wywala za każdym razem 30 Maja - USZKADZAJĄC przy tym save całkowicie. (Narobiłem ich z 3-4, żeby nie uszkodziło każdego).

Jakies pomysły?

Z góry dziękuję za uwagę.

Dodam, że naczytałem się poradników i fixów na necie i gdyby któryś zadziałał, nie byłoby mnie tutaj, prosząc was o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać w karierze dobrą reprezentację trzeba najpierw pograć w jakieś słabszej czy wystarczy wygrać jakieś puchary klubem, odrzucać słabiaków i czekać na silniejszą repre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować