Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Po co Battlefieldowi 3 single-player?

46 postów w tym temacie

Ale kampania jest całkiem niezła w sumie. Fakt krótka, i do kampani rodemi CoD trochę jej jeszcze brakuje, ale jest już na prawdę niezła :) z resztą przy tak miodnym multi to i tak tylko miejsce do sprawdzenia jak strzela się z nowych pukawek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem kampanię i to dwa razy. Gram dużo przez internet, ale czasem mam wrażenie, że AI jest bardziej ogarnięte i bystrzejsze od innych graczy. Poza tym można się fajnie wczuć w grę, czego brakuje w rozgrywce przez internet. To zwyczajnie zupełnie inny typ rozrywki. I single i multi mają swoje argumenty, żeby przyciągnąć gracza. A na pewno mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie na "około 10 godzin" Pepsi, tylko 12 godzin emocji, o czym sami napisaliście:
http://www.gram.pl/news_8AvkH,63_Battlefield_3_8211_kampania_wystarczy_na_12_godzin_zabawy.html

No i najlepszy komentarz Karla Troedssona ze studia DICE "Właśnie dlatego |dopracowujemy tak mocno| tę część gry."

A więc odpowiadając na pytanie z tytułu - ponieważ DICE zapewniało, że będzie to bardzo dobry, bardzo długi i bardzo ważny element BF3. Jak wyszło - wiadomo, znacznie krócej i gorzej od singla w CoD (którego mieli "pokonać" a zrobili tylko średnio udaną podróbkę). Kłamstwo ma krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, kolejni twórcy się z czegoś tłumaczą. Fajnie. Kiedyś jakoś nikt nie potrzebował się tłumaczyć, gry po prostu były dobre, albo nie. A teraz przy każdej okazji producenci starają się nam wciskać te swoje bzdety, jak to "bardzo nas szanują, ALE...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna sprawa - tłumaczenie na zasadzie "bo chcieliśmy wprowadzić gracza" to kompletna bzdura. Skoro BF3 jest niby zorientowany na multiplayer, to mogli (oprócz sposobu prowadzenia narracji i mechaniki, do której dodatkowo dorzucili jeszcze większą "korytarzowość") zgapić od Activision więcej - w Black Ops była opcja treningu, gdzie można było sobie wybrac i skonfigurować dowolną ilość botów, ustawić mapkę z multi i grać. W treningu było wszystko, co w normalnym multi - brakowało jedynie kilka trybów. Były natomiast rangi, perki, doświadczenie (odizolowane od właściwego multi z żywym przeciwnikiem) itd. Jak ktoś nie wiedział jak grać, to odpalał sobie trening i się wdrażał. Świetna sprawa. Tutaj natomiast EA i DICE widząc, jak schrzanili, próbują odwracać kota ogonem. Żenujące.
I tak na koniec: WTF Is...: Battlefield 3 ? - Singleplayer Campaign http://www.youtube.com/watch?v=qnn4bG1tj-E
Doprawdy, świetne wprowadzenie. Polecam zwrócić uwagę na to, co się dzieje po lekkim zboczeniu z korytarza i na niesamowite wprowadzenie do pilotażu myśliwca z pozycji pasażera, który nic nie robi. Bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 20:19, Headbangerr napisał:

O, kolejni twórcy się z czegoś tłumaczą. Fajnie. Kiedyś jakoś nikt nie potrzebował się
tłumaczyć, gry po prostu były dobre, albo nie. A teraz przy każdej okazji producenci
starają się nam wciskać te swoje bzdety, jak to "bardzo nas szanują, ALE...".

Raczej kiedyś nie istniały popularne serwisy growe/nie wchodziłeś na nie. Ludzie od zawsze tłumaczyli się ze swoich niepowodzeń czy zarzutów (słusznych czy nie) wobec ich dzieł i nie dotyczy to tylko gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single fajnie się rozkręca, ale ma bugi i jest krótki. Chociaż dla mnie single to jedyny powód by pograć w BF3 i nie wierzę, że jestem sam na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 21:00, Varsil napisał:

niedość że słabe multi to jeszcze kopiują wszystko od CoDa nieźle ....


Słabe multi? To chyba graliśmy w dwie zupełnie inne gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 21:10, Buachu napisał:

> niedość że słabe multi to jeszcze kopiują wszystko od CoDa nieźle ....

Słabe multi? To chyba graliśmy w dwie zupełnie inne gry....


Nie zauważyłeś <troll mode on>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby singiel był tutorialem to by była szkoła latania i jeżdżenia :]
Bardzo przydałoby się w multi bo widok łamag niszczących pojazdy po paru metrach kursu powoduje opadanie kończyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu graliście w jedną tylko jemu nie przypadło do gustu (co ofc nie znaczy od razu, że jest słabe - dla mnie zwyczajny shooter).
Skoro wepchali do BF''a 3 single to należy go rzetelnie ocenić. Skoro spieprzyli - ocena idzie w dół. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc też nie łapię po co wepchali te wypociny do w miarę udanej gry. Skok na kasę casuali?

Najlepszą formą treningu przed multi są te same mapy ale z botami o regulowanym poziomie. Można sobie bez stresu pobiegać, postrzelać, załapać co i jak. Po kampanii SP można tylko zgłupieć od tych wszystkich skryptów.

Fajnie tez jak by też przestali pieprzyć o "markach" a zajęli się grami. Nie mam zamiaru kupować każdego g**na bo ktoś na pudełku napisał Battlefield. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować