Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DC Universe Online za darmo z początkiem listopada

11 postów w tym temacie

Akurat grałem "cały miesiąc" i mogę coś o tej grze powiedzieć:
1. ładna grafika. Starzeje się ale jeszcze jest ładna
2. bajeczny kreator postaci. Nie widziałem przez miesiąc ani jednego wzoru który by się powtarzał
3. wygląd postaci jest niezależny od przedmiotów jeżeli włączysz taką opcje. Świetna sprawa.
4. misje są bardziej znośne niż w takim WoW itp ponieważ o ile same w sobie są nudne (zabij 10x i 20y itp) to trafiają się perełki (walka z super-przestępcami w towarzystwie jakiegoś bohatera i na odwrót) i dodatkowo towarzyszy Wam głos opiekuna który misję zleca
5. BALANS SSIE - zbudowałem postać po zaledwie tygodniowym doświadczeniu z grą. Skończyło się tak że bez problemu natłukłem postać o 14lvl lepszą ode mnie. Dowcip polega na tym że ja miałem 10lvl a tamta postać 24lvl... na 30 możliwych. Walka była uczciwa. Zresztą wtedy to ja pierwszy zostałem zaatakowany.
6. gra promuje niestety grę solo. Co za tym idzie - po 30 lvl macie grupowe zadania... i nikogo z kim można by je było robić...
7. miesiąc zabawy i to by było na tyle. Potem zostają rajdy i pvp. Ile można ?
8. jest fabuła
9. fajne opcje przemieszczania się szybkiego (można latać)
10. dość prosta

Właściwie najgorsza bolączka to znalezienie ludzi do robienia tych grupowych zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2011 o 10:10, dariuszp napisał:

Właściwie najgorsza bolączka to znalezienie ludzi do robienia tych grupowych zadań.


Czyli mówisz że jeżeli przejdzie teraz na free to play ludzie będą do znalezienia ?:)
przy okazji jak to będzie wyglądało teraz o 00.01 będzie już free to play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ta sama gra, która w dniu premiery na polskim rynku kosztowała około 170 polskich złotych ? Spodziewałem się, że zwyczajnie w świecie się nie sprawdzi - tego typu produkcje trafiają do szerszej grupy odbiorców, ale tylko wtedy, gdy jest to model free to play lub też opłaty związane z samą grą są niewielkie. Na dobrą sprawę, to tylko growe kolosy z gatunku mmo mogą sobie pozwolić na abonament, choćby WOW, która to gra ma rzesze fanów na całym świecie i swój żywot będzie piastować jeszcze przez wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować