Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft wkrótce ogłosi Rainbow Six: Patriots?

8 postów w tym temacie

WREEEEEEEEEEEESZCIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!XDTYLE CZEKAŁEM NA POWRÓT TEJ GRY I MOCNO TRZYMAM KCIUKI;)ZAJ******!!!!!UBISOFT TYLKO DOPILNUJCIE ŻEBY TO BYŁ WIEEEEEEEEEEEEEEEEEELKIIIIIIIIIIII(nieskończoność I) POWRÓT:/^^:D=)KIBICUJE JAK POJ***** NA STADIONIE OLIMPIADY:-)!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, świetne komentarze... Zabezpieczenia (jakie zabezpieczenia?), niegrywalne tytuły (hmm, który ostatnio był niegrywalny?). Ale to dobrze, że nie kupujecie gier Ubi. Też nie kupuję rzeczy z którymi nie mogę sobie poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 10:44, TobiAlex napisał:

Haha, świetne komentarze... Zabezpieczenia (jakie zabezpieczenia?), niegrywalne tytuły
(hmm, który ostatnio był niegrywalny?). Ale to dobrze, że nie kupujecie gier Ubi. Też
nie kupuję rzeczy z którymi nie mogę sobie poradzić...

bo gry ubi to faktycznie szczyt skomplikowania... trudniejsze jest tylko założenie butów na rzepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu dzielni Amerykanie będą odpierać niegodziwych Rosjan albo terrorystów w turbanach. Czy żadne studio nie ma na tyle jaj żeby zrobić coś naprawdę innego, np. USA napadające na jakiś kraj zasobny w ropę lub inne złoża surowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować