Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwsze 20 minut z rozgrywki

59 postów w tym temacie

Adam Berlik

Do sieci wyciekły materiały wideo, na których możemy zobaczyć, jak prezentuje się początek rozgrywki w The Elder Scrolls V: Skyrim. Tradycyjnie przestrzegamy przed spoilerami - oglądacie na własną odpowiedzialność.

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwsze 20 minut z rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super, nie mogę się doczekać premiery :D dobrze że kupię wersję na pc bo jedyne co mi się w tych filmikach nie podobało to cienie... a na kompie będą pewnie ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że to wersja z konsoli :/ Oby na komputerach dodali więcej szczegółów grafiki (lepsze cienie, tekstury, lepsze oświetlenie i większy zasięg widzenia otoczenia; trawy, drzewa, obiekty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obyście rzeczywiście wysłali to 9.11.11 i żeby można było to odebrać przed premierą (11.11.11) bo to dzień wolny i zaczyna się długi weekend :P. A co można robić lepszego w długi weekend niż polować na smoki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wysyłki to nigdy tu nie ma problemu :) zawszę dostaję przed czasem :P Ale mam nadzieję że jak dostanę grę 9 lub 10 to będzie można ją odpalić a nie czekać do dnia premiery :/ Fakt że to jeden dzień ale oglądać pudełko... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 13:50, damimav napisał:

Co do wysyłki to nigdy tu nie ma problemu :) zawszę dostaję przed czasem :P Ale mam nadzieję
że jak dostanę grę 9 lub 10 to będzie można ją odpalić a nie czekać do dnia premiery
:/ Fakt że to jeden dzień ale oglądać pudełko... :/


Obawiam się, że sobie jednak pooglądamy pudelka. Z tego co wiem, steam jest konieczny do zarejestrowania, a tam jest blokada czasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 13:43, damimav napisał:

Widać że to wersja z konsoli :/

Bo jak każdy gracz i fan gatunku wie grafika to najważniejszy element RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku nawet chwilami Morrowindem zalatuje. Jednak ciągle nie jestem przekonany, że warto kupić tą grę. Poczekam na recenzje. Jeśli jakimś cudem okaże się, że tym razem nie dostaniemy powtórki z Obliviona w postaci biednego wątku głównego i setek nudnych zadań pobocznych, to może się skuszę. W innym wypadku chyba po raz kolejny odpalę Morrowinda, zamiast niepotrzebnie wyrzucać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ecko09

A co tu ma zachwycać? Taki przykładowo Xbox 360 siedzi sobie na rynku od... 2005? Od tego czasu żaden jego element się nie zmienił... Technologie, zegary, wielkość pamięci. Wszystko jest takie samo. Nic nowego i odkrywczego już nie dostaniemy w kwestii oprawy. Według mnie wygląda wystarczająco dobrze, choć patrząc na film w mniejszym oknie i nie widząc tytułu, pewnie bym się zastanawiał, czy to Skyrim, czy mod do Obliviona ;)
Oby świat być ciekawy, zadania ambitne, a lokacje różnorodne... Wchodzenie do tej samej (ale innej...) jaskini w Obku po raz 48 nie było ciekawym doświadczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie jest z fanowskimi modami polepszającymi grafikę :D przecież nadal najładniejszą grą na rynku jest odpowiednio zmodowany Crysis, mający już kilka ładnych lat :D mi się filmik bardzo podoba, oczywiście z poprawką, że to wersja na x360. Bardzo bym się chciał przekonać jak to będzie wyglądać na PC :) a i rozpoczyna się klimatycznie, może zaczynanie jako więzień stanie się znakiem rozpoznawczym serii :D nie zamierzam kupić Skyrima zaraz po premierze, poczekam z 2 miesiące aż go odpowiednio załatają :D poza tym czeka jeszcze kilka gier na skończenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dużo mówić, świetne. Generalnie listopad 2011 to miesiąć kosmiczny !!! o jakość TESV nie ma co się martwić, gra jak mówią już jest lepsza od morrowinda i obliviona, a to może znaczyć tylko jedno :] kurde gdzie jest krew po obcięciu głowy !!! czy to wersja niemiecka !!! ??? Bo jak tak ma być to robić mody już !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne, ale na X-klocku tekstury i oświetlenie biedne, że żal dupę ściska... dobrze, że będę w to grał na PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 14:23, alexds napisał:

kurde gdzie jest krew po obcięciu głowy !!! czy to wersja
niemiecka !!! ??? Bo jak tak ma być to robić mody już !!!


Rzecz gustu. Dla mnie scena dowozu na miejsce i egzekucji była najlepszą w całym materiale. Uważam, że własnie dzięki swojej surowości i "oszczędności" przekazu była bardziej prawdziwa i dramatyczna, niż gdyby dać szalejącą kamerę, pompatyczną muzę i fontannę krwi bryzgającą na kilometr. Tym bardziej, że sam nigdy nie widziałem na własne oczy ucinanej głowy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 13:54, L33T napisał:

> Widać że to wersja z konsoli :/
Bo jak każdy gracz i fan gatunku wie grafika to najważniejszy element RPG.


Akurat w takiej grze, gdzie świat stoi otworem i można zwiedzać, grafika ma duże znaczenie. Do Obliviona postały mody które polepszały grafikę i to bardzo. Na gołym Oblivionie nawet nie grałem bo był brzydki :/

Co jak co ale w tej grze to mi zależy na grafice :) Ale gra ma już jednego minusa u mnie: Menu wyboru ekwipunku... troszkę mało bajerancki :/

Co do fabuły w RPG, akurat tutaj wiadomo co będziemy robić... to samo co w innych częściach / i innych grach tego typu... ratować świat i niewiasty chędożyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować