Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwsze 20 minut z rozgrywki

59 postów w tym temacie

Obejrzałem tylko do fragmentu robienia postaci i proszę, niech mnie ktoś upewni i mi powie bo oczom nie wierzę - CZY POSTACIE WRESZCIE WYGLĄDAJĄ DOBRZE?
Bo tym z Obliviona przydałaby się liposukcja twarzy i operacje plastyczne. Swoją drogą - jest jakiś mod do Obliviona, który "naprawia" te nieszczęsne, wypukłe, pulchne mordy?

Poza tym jest ok. Fabularnie mam nadzieje, że poziom Morrka albo Daggerfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:38, Leos8 napisał:

Obejrzałem tylko do fragmentu robienia postaci i proszę, niech mnie ktoś upewni i mi
powie bo oczom nie wierzę - CZY POSTACIE WRESZCIE WYGLĄDAJĄ DOBRZE?


Tak wyglądają dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:33, Headbangerr napisał:

Ciekawe podejście ;) Jednak osobiście wolę czuć, że moja postać się rozwija. Nic nie
daje takiej satysfakcji, jak zabicie jednym ciosem stwora, który jeszcze kilka godzin
wcześniej połknąłby nas w całości.

Dla mnie najważniejsze, żeby nie było żadnego ograniczenia od góry - czyli wszystko dało się ubić w trakcie normalnej gry, bez korzystania z ewentualnych bugów. Inna kwestia, że lepiej gdyby stworki w niektórych obszarach w pewnym momencie (różnym dla każdej strefy) przestawały levelować, aby stać się takimi jednostrzałowcami. ;p

I wcale nie uważam, że w Oblivionie akurat to było dobrze zrobione. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2011 o 16:31, Henrar napisał:

Zauważ tylko, że Uncharted to w sumie jeden wielki korytarz. Nie wiem, jak Batman, ale
pewnie też podobnie. Najładniejsze gry są liniowe, bo tam graficy i artyści wszelakiej
maści mogą się popisać. W grach pokroju Skyrima takie rzeczy wydłużyłyby czas produkcji,
zwiększyłyby koszty, wymagania (bo gry z otwartym światem z natury mają większe wymagania
od liniowych, nawet jeżeli wyglądają gorzej) i zajmowane miejsce na płycie/dysku.
>

Batman AC nie jest liniowy, mamy otwartą dzielnicę po której możemy się poruszać / choć dosyć niewielką / a główne zadania wykonujemy w zamkniętych, oddzielnych lokacjach
niekoniecznie najładniej wyglądają gry liniowe, przykładem tutaj może być Crysis - do tej pory najładniejsza gra na PC, która oferuje graczowi wiele możliwości jej przechodzenia
prędzej czy później nawet gry pokroju Skyrim będą musiały przejść metamorfozę graficzną - lepsze silniki graficzne,lepsze karty grafiki,nowe konsole - od tego się nie ucieknie.

Dnia 31.10.2011 o 16:31, Henrar napisał:

Wiedźmin 2 dopracowany? Nie żartuj. Może w wersji 1.03 jest OK, ale przed tym to była
technicznie jedna wielka porażka.

>
Piszę o warstwie graficznej i o gameplayu - ja większych problemów technicznych nie miałem, a grę ukończyłem bez żadnego patcha.

Dnia 31.10.2011 o 16:31, Henrar napisał:

RDR akurat korzystał z osiągnięć R*, które zostały wprowadzone przy okazji GTAIV (budżet
96mln$ - Beth takiej kasy na gry nigdy nie przeznaczy) a sama gra była robiona przez
twórców silnika. Ale zarówno budżet jak i doświadczenie twórców silnikowi nie pomogły
- wersja na PS3 w porównaniu do tej z Xa to jakiś żart.
BTW - RDR ma to do siebie, że otwarte przestrzenie wyglądają ładnie (zwłaszcza na Xboksie
- rozdzielczość i AA robią swoje), o tyle z bliska czasem potrafi przerazić.


Czyli lepiej nie kupować RDR na PS3? - bo właśnie się nad tym zastanawiam,koszt 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 15:05, Henrar napisał:

> Wygląda jak podrasowany Oblivion

To jednak dawno w niezmodowanego Obliviona nie grałeś, bo poprawa jest ogromna, i nie mówię tu tylko o grafice jako takiej, ale też animacji.

Owszem animacje i jakość twarzy postaci poprawiono znacznie (podrasowanie z mojej wypowiedzi) ale chodziło mi o jakość otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:46, lis_23 napisał:

Czyli lepiej nie kupować RDR na PS3? - bo właśnie się nad tym zastanawiam,koszt 60 zł.

Nie, tego nie napisałem. RDR warto kupić, nawet gdyby była wersja na Wii :) Sam zresztą ogrywam wersję GOTY na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2011 o 16:46, lis_23 napisał:


Czyli lepiej nie kupować RDR na PS3? - bo właśnie się nad tym zastanawiam,koszt 60 zł.


Moze nie w temacie, ale kupuj chlopak i durnotami sie nie przejmuj. Ja przeszedlem już 3 razy na duzym tv i jest to jedna z moich ulubionych gier, a graficznie jest poprostu przepiekna. Gdybym mial porównywac wszystkie gry z x''a na ps to bym chyba OSZALAŁ w koncu. Krawędz nierówna, obraz sie rozmazal na godzienie 10! TEKSTURA SIE WCZYTTWALA PRZEZ 1,123131 SEC!

o nie, nie, nie juz mi odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:27, L33T napisał:

Już grałeś ? Zagraj potem oceń.

Nie, nie grałem. Ale mam oczy i mózg z których potrafię korzystać.
Z tego również powodu nie mam zamiaru wyrzucać pieniędzy w błoto po to tylko, żeby przekonać się że miałem rację.

Nie dziwne że tak usuwają każdą kopię tych filmików, jeszcze ktoś wycofa zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:59, Grey_Wolf napisał:

Nie, nie grałem. Ale mam oczy i mózg z których potrafię korzystać.

O radości.

Dnia 31.10.2011 o 19:59, Grey_Wolf napisał:

Z tego również powodu nie mam zamiaru wyrzucać pieniędzy w błoto po to tylko, żeby przekonać
się że miałem rację.

Ktoś ci przystwia pistolet do skroni i mówi "kup bo strzele" ?

Dnia 31.10.2011 o 19:59, Grey_Wolf napisał:

Nie dziwne że tak usuwają każdą kopię tych filmików, jeszcze ktoś wycofa zamówienia.

Oglądałem i... mało, segment typowo tutorialowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 15:16, NoLFe napisał:

O ile mi wiadomo to fabuła każdej części polegała na tym że gramy więźniem, więc stwierdzenie,
że "stanie się" jest błędne bo to już jest znak rozpoznawczy serii:)

A co do filmiku to bardzo klimatycznie i fajnie to wygląda:D


W Arenie nie pamiętam jak się zaczynało, w Daggerfalla nie grałem, ale już w Morku i Oblivionie rzeczywiście się zaczynało jako więzień. Stanie się znakiem rozpoznawczym, bo jakby już było to nikt by nie narzekał "o, znowu zaczynamy jako więźień" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 20:32, pawbuk napisał:

Stanie się znakiem rozpoznawczym,
bo jakby już było to nikt by nie narzekał "o, znowu zaczynamy jako więźień" :D


Już jest, w każdej części TES zaczynasz jako więzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 20:07, L33T napisał:

Oglądałem i... mało, segment typowo tutorialowy.

Wystarczająco dużo żeby przekonać się o jakości gry. W różnych aspektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego Bethesda aż tak bardzo wstydzi się własnego produktu, aż takie beznadziejne?

Pewnie boją się, że gracze zapoznają się z tym arcydziełem i anulują zamówienia przedpremierowe. Miało być tak pięknie, tuż po premierze recenzje 10/10 od wybrańców, spazmy i orgazmy recenzentów, wydymani po raz kolejny gracze... A tu sprawa się rypła. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować