Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Praca czeka w gram.pl!

82 postów w tym temacie

Szkoda, że widełek płacowych brak. Człowiek się zgłosi, wyda pieniądze na pociąg na rozmowę kwalifikacyjną (i poświęci dzień albo i dwa swojego czasu), a potem może się dowiedzieć, że za zarobione pieniądze nie byłby się w stanie utrzymać.

PS. Mam nadzieję, że ta osoba ma pomóc akne, a nie ją zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, też żałuję, że nie mieszkam w Wawie, ale prawda taka, iż jak chce się pracować w branży growej (nie ważne czy w dobrym sklepie czy też programista itp.) to tylko Wawa lub Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW: Kiedyś, gdy dawaliście takie samo ogłoszenie, to było napisane, że praca odbywałaby się u was, na Jagiellońskiej, a teraz w Zamieniach? Tam gdzie macie magazyny? :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:31, BroVaR87 napisał:

BTW: Kiedyś, gdy dawaliście takie samo ogłoszenie, to było napisane, że praca odbywałaby
się u was, na Jagiellońskiej, a teraz w Zamieniach? Tam gdzie macie magazyny? :D.


Po tym, jak Action S.A. kupiło od CDProjektu gram.pl, gram.pl zmieniło siedzibę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:36, Piotrbov napisał:

Po tym, jak Action S.A. kupiło od CDProjektu gram.pl, gram.pl zmieniło siedzibę.


Rozumiem, skoro więc teraz gram.pl ma swoją siedzibę w Zamieniach, to czemu w "kontaktach" ciągle widnieje adres: ul. Jagiellońska 74 budynek A? Pytam się z ciekawości, ponieważ właśnie taki adres podałem w liście motywacyjnym, i nie wiem czy czasem nie popełniłem gafy. Może na Jagiellońskiej urzędują tylko redaktorzy, a cała reszta zawędrowała do Zamień? :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:44, Sasklacz_Cocololli napisał:

długo trzeba czekać na odpowiedź?


Na zgłoszenia czekają do 14 listopada, więc przypuszczam, że pewnie dzień albo dwa po tym czasie można spodziewać się ewentualnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie podali wynagrodzenia, bo w tym wypadku jest to bardzo istotna kwestia. Biorąc pod uwagę, że miejscem pracy jest jakaś wioska pod Warszawą, trzeba liczyć niemałą kasę na dojazd (nie wspominając o czasie). A jako że to praca na pełny etat, to raczej odpada jako praca dorywcza, więc bez sensownego wynagrodzenia traci to kompletnie sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować