Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Praca czeka w gram.pl!

82 postów w tym temacie

obsługa klienta to zazwyczaj 2 - 2,5 k brutto plus ewentualne premie.

nie cieszcie się, że praca w branży itp, zbyt wiele "branży" w obsłudze klienta nie zobaczycie - oczywiście generalizuję bo w gram.pl nie pracowałem ale tezę stawiam z autopsji popartą doświadczeniem, praca w obsłudze jest dobra na 1-1,5 roku, po tym czasie jeśli się w firmie nie rozwijasz to uciekaj.

to też dobre miejsce by ze swojej strony pochwalić DOK w gram.pl, miałem problem, napisałem, zadzwoniłem, dowiedziałem się czego trzeba, pełen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 17:30, Karfein napisał:

Weźcie, nie bądźcie tacy, otwórzcie swoje filie w Kato, Gdańsku, Poznaniu, żeby inni
też mogli dla Was popracować ;)

Popieram filię / oddział w Gdańsku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 15:38, Volvox napisał:

PS. Mam nadzieję, że ta osoba ma pomóc akne, a nie ją zastąpić.

Ta osoba ma pomóc Johnny_Bravo i Chowańcowi, czyli chłopakom z DOK. Ja się nie zajmuję obsługą klienta, z wyjątkiem konsulatu.
Ale DOK opiera się na informacjach i wsparciu od product managerów, czyli od Isilothara (konsolowe sprawy) i ode mnie (pecetowe sprawy i ciężkie sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:50, mjj napisał:

Ja spytam tylko. O jakich lokalizacjach dokładnie jest mowa. Gdzie owe stanowiska pracy
by się mieściły. Wydaje mi się to dosyć istotną informacją.

Pracujemy w Zamieniu pod Piasecznem. Na Jagiellońskiej mamy tylko siedzibę spółki, cały gram.pl fizycznie mieści się w Zamieniu.
Zamienie pod Piasecznem jest 500 m od granicy Warszawy, dojazd z metra Wilanowska 25 minut, autobusy co 30 minut, lub kolejka - 35 minut z W-wa Śródmieście, pociągi kursują co 20-30 minut.
Rekordziści w naszej ekipie dojeżdżają z Mińska Mazowieckiego, Skierniewic, Tłuszcza, Tarchomina i Targówka - do 1,5 h w jedną stronę. Ale praca naprawdę jest fajna, a atmosfera i ekipa - bezcenne. Uwierzcie, pracowałam w siedmiu firmach, ale w żadnej nie miałam tak daleko do pracy, a jestem w gramie już prawie 4 lata, z czego 2 lata w Zamieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 17:48, KrwawaMary napisał:

Niestety nie spełniam jednego warunku... Nie znam się za dobrze na grach...

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta telefonicznej i mailowej i jesteś w tym dobra, lubisz chłonąć wiedzę, to możesz się nie znać perfekcyjnie na grach (ja np. się nie znam, całą wiedzę zdobyłam w trakcie pracy w CD Projekt i gram.pl, przed byłam tabula rasa).
Jeśli klient zada pytanie dotyczące gry, to zawsze możesz liczyć na product managera albo kolegów :)
Większość zapytań od klientów dotyczy edycji zamówień, problemów z ich realizacją, dostępności produktów itp.
Podeślij CV, jeśli spełniasz wszystkie inne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 18:31, akne napisał:

> Niestety nie spełniam jednego warunku... Nie znam się za dobrze na grach...
Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta telefonicznej i mailowej i jesteś w tym dobra,
lubisz chłonąć wiedzę, to możesz się nie znać perfekcyjnie na grach (ja np. się nie znam,
całą wiedzę zdobyłam w trakcie pracy w CD Projekt i gram.pl, przed byłam tabula rasa).
Jeśli klient zada pytanie dotyczące gry, to zawsze możesz liczyć na product managera
albo kolegów :)
Podeślij CV, jeśli spełniasz wszystkie inne wymagania.



Niestety doświadczenia też za dużego nie mam, ale lubię się uczyć. Jednak ta praca wiązałaby się z przeprowadzką do Wawy, a to spory kawałek ode mnie. Pozostawię miejsce lepszym ode mnie i mieszkającym bliżej :) Ale praca godna wysłania CV i szkoda, że niestety tak daleko mieszkam :( Poza tym mieszkanie w stolicy jest dużo droższe niż na garnuszku u mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 18:41, Deathblade napisał:

Praca rozumiem że to jest na pełen etat ? Czy byłaby możliwość ustalenia grafiku z zgodnością
do zajęć na uczelni ?


Przecież masz napisane jakie godziny: pracę w godzinach 9.00-17.00 lub 10.00-18.00,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 18:25, akne napisał:

Ale praca naprawdę jest fajna, a atmosfera
i ekipa - bezcenne.


A, że Moderatorzy sa najfajniejsi to ani jednego słowa. ;,-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2011 o 18:46, Wojman napisał:


A, że Moderatorzy sa najfajniejsi to ani jednego słowa. ;,-(


Oczywiście, że jesteście najfajniejsi :P I na pewno przyjemnie się od Was dostaje bany i degrady :D Choć nie chcę tego przeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytać komentarze do tego typu postów - połowa odpowiadających straszliwie żałuje, że nie mieszka bliżej, a reszta, że jest za młoda ^_^ Okazuje się, że wszyscy z największą przyjemnością rozpoczęliby pracę w Gram.pl/CDP niezależnie od tego, jaki etat jest proponowany, a każdy oczywiście spełnia wszystkie wymagania - idealna praca dla niego.

Dla tych, co to jeszcze nie pracują - niech Wam tak spieszno do tego nie będzie, bo jak się pójdzie do pracy, to z grania raczej nici zostają (jakieś tam strzępki weekendami). No chyba, że ktoś parę godzin dziennie łopatą porobi, a potem ma już do końca dnia spokój :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że nawet jakby poszukiwali sprzątaczki do biura gram.pl, to i tak znalazłoby się sporo napaleńców którzy marzą właśnie o takiej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować