Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Praca czeka w gram.pl!

82 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2011 o 04:19, Fumiko napisał:

Aż mnie korci żeby wysłać, tylko po to, żeby zobaczyć jak uzasadnią odmowę :P


A skąd pomysł, że będą ją jakoś uzasadniać? W najlepszym wypadku dostałabyś "Oddzwonimy" i sajonara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 04:19, Fumiko napisał:

Aż mnie korci żeby wysłać, tylko po to, żeby zobaczyć jak uzasadnią odmowę :P


A od kiedy to ktokolwiek uzasadnia odmowę po odrzuceniu kandydatury? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 22:04, Vilmar napisał:

A od kiedy to ktokolwiek uzasadnia odmowę po odrzuceniu kandydatury? :)


Jak się człowiek pyta to zazwyczaj uzasadnienie dostaje. Chyba że mówimy o korporacyjnych młynach co mają przerób paru setek dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 20:39, rob006 napisał:

A skąd pomysł, że będą ją jakoś uzasadniać? W najlepszym wypadku dostałabyś "Oddzwonimy"
i sajonara :D


Z tej prostej przyczyny, ze w przypadku gram.pl dzwonia do kandydatów, z którymi odbyli rozmowę i informują czy został on przyjęty czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 01:17, Wojman napisał:

Z tej prostej przyczyny, ze w przypadku gram.pl dzwonia do kandydatów, z którymi odbyli
rozmowę i informują czy został on przyjęty czy też nie.


Na rozmowę to trzeba najpierw się dostać, w ogłoszeniu jest mowa o przysłaniu CV, a pierwsze słyszę żeby ktoś w takim wypadku informował o niezakwalifikowaniu na rozmowę kwalifikacyjną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 22:20, Fumiko napisał:

Jak się człowiek pyta to zazwyczaj uzasadnienie dostaje. Chyba że mówimy o korporacyjnych
młynach co mają przerób paru setek dziennie.


Do gramu nie startowałem, ale ostatnio szukałem pracy i wysłałem tonę CV. Uzasadnienia/Odmowy itp. nie dostałem jeszcze ani razu i tylko RAZ mi zdarzyło się po rozmowie kwalifikacyjnej dostać maila z informacją "Dziękujemy za zainteresowanie, w tej chwili nie mozemy zaoferować panu współpracy.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:52, Onyxpvp napisał:

Napisalem prace MGR o MMO ;). Tyle, ze obsluga klienta nie wyglada na stwarzajaca mozliwosci
awansu w strukturach.


mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za młody jestem, ale kto wie, może za kilka lat.
Nie planujecie czasem wybudować się w Poznaniu? Miasto duże, a Gramu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, przedział wynagrodzenia to kluczowa sprawa. Choćby dlatego, że w razie ewentualnego angażu byłbym skłonny się przeprowadzić, natomiast musiałoby mnie być na to stać. Mimo wszystko, aplikacja wysłana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hym...a tak z innej beczki to Chodzę do technikum Informatycznego[II KL] i na okres ferii zimowych zostaje w Warszawie. Czy istnieje możliwość odbycia u was odpłatnych praktyk?

Przepraszam za offtop. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, według mnie to nie jest praca warta zmiany miejsca zamieszkania, bo wypłata (tak liczę sobie max 2000-2500 brutto za to stanowisko i kompetencje) nie starczy na pokrycie czynszu, rachunków i dojazdów - no chyba że ktoś lubi tak o chlebie i wodzie koczować (a i te ostatnio takie tanie nie są ;))

Chyba żeeee... ktoś nadal mieszka z rodzicami, no to już inna bajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:13, Beleth napisał:

a tak z ciekawości, z daleka dojeżdżacie?


zależy jacy my, nie mieszkamy wszyscy razem :P
nikt z nas nie mieszka w pobliżu - niektórzy mają naprawdę kawał drogi do pokonania każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiety socjalne to umowy zawierane przez pracodawcę lub przyszłego pracodawcę z przedstawicielami załogi, głównie związkami zawodowymi, które regulują prawa i obowiązki pracowników i pracodawców oraz dotyczą zarówno indywidualnych, jak i zbiorowych uprawnień pracowniczych. Zawierają one określone gwarancje dla pracowników oraz wprowadzają świadczenia na wypadek ich nieprzestrzegania. Skutki zawarcia tego typu porozumień zbiorowych oraz ich moc wiążąca dla partnerów socjalnych jako stron takiej umowy są uzależnione od przyznania takiemu aktowi charakteru normatywnego.

Najczęściej po prostu to są wszelkiego rodzaju "bonusy" na święta , urlopy i chorobowe
Edit : pakiet socjalny to także gdy np . kopalnia robi wokół dużo "syfu" to może mieszkańcom socjalnym np sponsoring przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować