Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Praca czeka w gram.pl!

82 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2011 o 14:16, reaper12 napisał:

skoro jest tak jak mowisz i nie ma takiej tragedii z dojazdem nawet z Tarchomina to...
wysylam ;)

W trakcie dojazdów do roboty czytam mnóstwo książek, mam czas na przemyślenia egzystencjalne itp. co czyni mnie bogatszym człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 20:19, Dominik000 napisał:

Z wielką chęcią posiedziałbym sobie na infolini ale ja nie jestem z Warszawy. Co to jest
ten pakiet socjalny??????????

Pół żartem pół serio odpowiem:
Opieka medyczna w Enelmed, super ceny na gry, super fajna atmosfera w pracy.
Świeża kawa z ekspresu, wybór herbat oraz ciasta dostarczane do biura regularnie przez kolegę, którego mama lubi piec :)
Bezcenne rozmowy z innymi graczami zza biurka obok, pożyczanie sobie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 21:56, akne napisał:

W trakcie dojazdów do roboty czytam mnóstwo książek, mam czas na przemyślenia egzystencjalne
itp. co czyni mnie bogatszym człowiekiem ;)


wiadomo, jakos spozytkowac ten czas trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mozecie oczekiwac od gram.pl zbyt wiele, jezeli chodzi o rekrutacje do pracy (nie mam nic przeciwko gram.pl, lubie ten sklep, czasem z niego korzystam). Jakis czas temu, gdy byl konkurs na grafika, zglosilem sie, wykonalem potrzebne prace, po czym Pan [m] obiecal odpisac z informacja czy dostalem sie do dalszego etapu badz nie... od 31 sierpnia cisza, ZERO kontaktu, co jest troche niepowazne ze strony gram.pl :). Zakladam ze grafika znalezli, ale aby byc fair wobec ludzi, ktorzy brali udzial w rekrutacji nalezaloby przynajmniej odpisac prostego maila "dziekujemy za udzial, wybralismy kogos innego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich odpowiedzi nie ma co oczekiwać od większości pracodawców ponieważ podań dostali pewnie kilka tysięcy.. Odpowiedzieć na nie wiąże się z cudotwórstwem ponieważ nie wystarczy zaznaczyć wszystkich i wpisać treść wiadomości, ponieważ jedni się dostali a inni nie >> czyli każdy mail musi być spersonalizowany i zawierać inną treść (nie każdy ale powiedzmy że jest tego i tak wiele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, chłopaki wysyłali maile z informacją - zresztą ja sam wysyłałem do części osób takie zawiadomienie. Mogło się oczywiście zdarzyć, że info trafiło do spamu, lub kogoś pominęliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 21:56, akne napisał:

> skoro jest tak jak mowisz i nie ma takiej tragedii z dojazdem nawet z Tarchomina
to...
> wysylam ;)
W trakcie dojazdów do roboty czytam mnóstwo książek, mam czas na przemyślenia egzystencjalne
itp. co czyni mnie bogatszym człowiekiem ;)


A ja wysłałem CV i LM. Gdyby mnie przyjęto miałbym do pracy kilka kilometrów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 13:22, michalwis napisał:

Rozumiem ze rekrutacja nie jest jeszcze zamknięta i do poniedziałku można nadal wysylać
papiery?

Tak, spokojnie wysyłajcie e-papiery do poniedziałku 14.11.2011.
Myślę 21-25.11.2011 można się spodziewać pierwszych zaproszeń na interview.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 14:50, Moonrake napisał:

Takich odpowiedzi nie ma co oczekiwać od większości pracodawców ponieważ podań dostali
pewnie kilka tysięcy.. Odpowiedzieć na nie wiąże się z cudotwórstwem ponieważ nie wystarczy
zaznaczyć wszystkich i wpisać treść wiadomości, ponieważ jedni się dostali a inni nie
>> czyli każdy mail musi być spersonalizowany i zawierać inną treść (nie każdy
ale powiedzmy że jest tego i tak wiele)



w firmie ktora na codzien zajmuje sie wysylaniem kilkuset/kilku tysiecy paczek(co oznacza kontrolowanie wlasnie tak duzej bazy danych ze zgloszeniami) nie sadze by problemem byloby przeprowadzic sensowna rekrutacje i odpowiedziec wszystkim zainteresowanym, szczegolnie gdy podzielenie na "nie przyjety"/"przyjety na dalszy etap" to doslownie 10 minut, jezeli ktos wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, pasowałbym jak ulał, ale rozumiem że praca dotyczy stanowiska stacjonarnego w Warszawie ? Bo jeśli tak to niestety pas :/

Swoją drogą praca w dziale obsługi klienta to igranie z ogniem.
EDIT : W sumie i tak termin do wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 17:01, Darkstar181 napisał:

Cholera, pasowałbym jak ulał, ale rozumiem że praca dotyczy stanowiska stacjonarnego
w Warszawie ? Bo jeśli tak to niestety pas :/

Swoją drogą praca w dziale obsługi klienta to igranie z ogniem.

http://www.youtube.com/watch?v=C2Ph8zwpNyI
http://www.youtube.com/watch?v=PtXtIivRRKQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem maila z załącznikiem ale nie dostałem żadnego potwierdzenia odbioru. Co więcej zbliża się 25.11 co powoduje że rośnie we mnie przekonanie iż moja aplikacja mogła nie dojść w ogóle do Was, albo zaginęła w akcji niczym Chuck Norris :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować