Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja kooperacji w Battlefieldzie 3 na coop.gram.pl

18 postów w tym temacie

Drogie gram jeśli przez najbliższy czas zobaczę jeszcze min 2. posty o BF3 dziennie, to chyba dam sobie spokój z tym serwisem na pare dni. Dlaczego tylko tutaj wszyscy mówią o tej grze a na innych już zakończono pare dni temu? Wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, te ciągłę wiadomości oraz design strony wzorowany na BF3 jest już dosyć męczący. Nie mówię tu tylko o gram.pl, ale także o kilku innych stronach. Czy nie uważacie, że należy już przystopować? Nie każdy zachwyca się tą grą na tye, aby codziennie oglądać ją po kilkanaście razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 18:33, SarenkaB napisał:

A recenzja multi na gramie już była? Guglałem trochę ale nie znalazłem, a na tą czekam
najbardziej.

Nie ma, Gram trzyma, żeby hype nie nawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 18:47, Dared00 napisał:

> A recenzja multi na gramie już była? Guglałem trochę ale nie znalazłem, a na tą
czekam
> najbardziej.
Nie ma, Gram trzyma, żeby hype nie nawiał.

Przynajmniej będzie śmiesznie jak już się pokaże.^^

11/10 inc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na nowy design może - Uncharted lub CoD`a.
Czemu nie ma tak z każdą grą. BF BFem, ale bez przesady gra jak każda inne...

Coop jest bardzo słaby myślałem, że jeżeli będzie to 3 to będzie bardzo fajnie i super jak to narzucały nam media publiczne a tutaj proszę...CoD jak na razie przewodzi pod względem trybu kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tego narzekania. Macie specjalny design, w którym nie musicie nawet wysilać szarych komórek i czytać nagłówka newsa, tylko po to, by go ominąć - wystarczy spojrzeć na kolorki niebieski - OK, żółty - be. Jeżeli wam się nie podoba, to pomijacie. Proste. Ale widać 6 osób wcześniej nie było na tyle rozgarniętych , by to pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 20:58, assassin2601 napisał:

Ja nie rozumiem tego narzekania. Macie specjalny design, w którym nie musicie nawet wysilać
szarych komórek i czytać nagłówka newsa, tylko po to, by go ominąć - wystarczy spojrzeć
na kolorki niebieski - OK, żółty - be. Jeżeli wam się nie podoba, to pomijacie. Proste.
Ale widać 6 osób wcześniej nie było na tyle rozgarniętych , by to pojąć.

Nie chodzi o to. Chodzi o to, że CAŁA strona jest jedną wielką reklamą BF3. Żeby ją pominąć, musiałbym zaprzestać odwiedzania strony. Co i tak częściowo czynię, bo owy layout powoduje, że na moim telefonie strona nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały hype to bardziej szkodzi grze niż jej pomaga, zwłaszcza to zwlekanie z recenzją, gdzie jest już "po ptokach" bo już po premierze i każdy wie co go czeka (spoiler: jak w każdym dzisiejszym multiplayerowym FPS - masa bugów do naprawienia i brak balansu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 07:30, assassin2601 napisał:

Layout bardzo łatwo można zmienić - czerwony przycisk Przełącz jest obok reklamy battlefielda.


To sobie go wciśnij i sprawdź co przełącza.

A layout jest po prostu ohydny i nie ma co się dziwić, że większość osób tu już rzyga tym hypem i bf''em, niezależnie od tego jaka ta gra jest lub nie jest. ILE MOŻNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, pod właściwą recenzją ostrzeżenia, bany i degrady będą hurtowo leciały za to, że ludzie będą mieli inną opinię (w końcu to forum - opinia to nie oskarżenie czy obraza, co każdy powinien zdawać sobie z tego sprawę) niż Gram.pl, w kwestii ich polityki reklamowej B3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 18:48, Cygi napisał:

Mało tego, pod właściwą recenzją ostrzeżenia, bany i degrady będą hurtowo leciały za
to, że ludzie będą mieli inną opinię

Właściwej recenzji jeszcze nie było. Była tylko recenzja tutoriala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:13, Dared00 napisał:

Właściwej recenzji jeszcze nie było. Była tylko recenzja tutoriala.


W poprzednim poście właśnie o tym pisałem.
pod właściwą recenzją ostrzeżenia, bany i degrady będą hurtowo leciały

Pisałem o recenzji, która ma nastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 23:17, Cygi napisał:

> Właściwej recenzji jeszcze nie było. Była tylko recenzja tutoriala.

W poprzednim poście właśnie o tym pisałem.
pod właściwą recenzją ostrzeżenia, bany i degrady będą hurtowo leciały

Pisałem o recenzji, która ma nastąpić.

Ops, faktycznie. Sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować