Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lara Croft jest już z nami 15 lat! Seria Tomb Raider obchodzi dziś swoje urodziny

26 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Pierwsza gra z serii Tomb Raider pojawiła się na rynku dokładnie 15 lat temu, 31 października 1996 roku. Od tamtego czasu w naszej branży zmieniło się naprawdę sporo, ale dzielna pani archeolog wciąż jest w znakomitej formie!

Przeczytaj cały tekst "Lara Croft jest już z nami 15 lat! Seria Tomb Raider obchodzi dziś swoje urodziny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem (ba nadal mam) w pierwszego Tomb Raidera i aniversary edition, a teraz czekam na najnowszego który zapowiada się bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak młóciło się w Tomb Raidera na PSX''ie , ach piękne czasy.Mimo ,że grafa wtedy to była pikseloza grało się bardzo przyjemnie, gra potrafiła wciagać godzinami ,a przechodzenie po kilka razy aby odnaleźć wszystkie sekrety , BAJKA. Z PSX,a to chyba tylko 2 częsci nie ukończyłem , a najlepsza była 3-jeczka.

Życzę Pannie Croft jak najlepiej :) Oby nadchodząca część była równie dobra i wciągająca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mangowe grafiki nie tylko nie są ciekawe, ale wręcz odstraszają. Ych. :/ Wolałbym więcej europejskiej kreski. Ale Square Enix zobowiązuje - niestety. :/

Tak czy siak happy birthday, lady Lara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lara Croft czyli marka Tomb Raider to czołówka moim ulubionych gier. Teraz czekam na nowego Tomb Raider''a i może nawet po przeczytaniu artykułu zainstaluje sobie ostanie trzy części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 20:31, Vojtas napisał:

Akurat mangowe grafiki nie tylko nie są ciekawe, ale wręcz odstraszają. Ych. :/ Wolałbym
więcej europejskiej kreski. Ale Square Enix zobowiązuje - niestety. :/

Tak czy siak happy birthday, lady Lara.


Mi się mangowa kreska bardzo podoba. Pokazuję nam inną stronę Lary, mniej poważną i skupioną. Według mnie bardzo słodkie :) Wszystkiego naj Laro ! Obyś dożyła kolejnych 15-lat i żebyś nie była już babunią z pistoletem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno właśnie skończyłem Underworld, a nieco wcześniej którąś z poprzednich części (wybaczcie, nie pamiętam tytułu) i powiem szczerze, że polubiłem te gry :) niemała w tym zasługa mej drugiej połówki, która od dawna uwielbia Tomb Raidera i mogę powiedzieć, że jej entuzjazm co do tej serii udziela się i mnie (w nieco mniejszych ilościach, ale to już zawsze coś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 21:46, Demagol napisał:

Ale ta grafika w stylu Monkey Island (w sumie) jest fajna,
aż sobie na tapetę ustawiłem (chociaż czy to był taki dobry pomysł,
to nie wiem :D).


Monkey Island i manga? Wypluj to! A na wszelki wypadek powtórz. Nie zdzierżyłbym takiej profanacji na tej serii, argh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego, całkiem spory szmat czasu. Trzeba z tej okazji odkurzyć parę tytułów z Larą w roli głównej. A arty bardzo zacne, podobają mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy. Tomb Raider: The Angel of Darkness (błąd w tytule - zlepione The z Angel) wcale nie było złą grą - ostatnio znów ja przeszedłem i nadal mi się podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 00:46, kulfonito napisał:

Oby ta seria żyła kolejne 15 lat i oby najnowsza odsłona nie okazała się takim gównem jak Underworld :D

Brakuje Ci tylko dwóch ostrzeżeń do kolejnego bana. Nie prowokuj więc bo sobie długo nie popiszesz.

-----------------------------------------
Co do meritum, to Underworld jest jedną z najlepszych gier z Larą Croft jaka się kiedykolwiek pojawiła.
ps. Cycki mogą sobie zmniejszać. Ale ściętych włosów chyba im nie podaruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować