Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 sprzedany pięciu milionom graczy

61 postów w tym temacie

ludzie kupią wszystko co jest ładnie zapakowane i wszędzie o tym głośno, A co do sprzedanych kopii to coś mi się zdaje że będą potrzebować jeszcze kilku milionów żeby się opłaciło po takiej kampanii reklamowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widać że EA miało dobry olej na tego odgrzewanego kotleta. Ja wciąż nierozumie czym ludzie się tak zachwycają gra jest przecienta, niemniej jednak gratsy dla electroników za dobrą sprzedaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD i Battlefield to zupełnie innego rodzaju gry. Jedna ma otwarte pole bitwy i wymaga taktyki, druga ma bardziej zręcznościowe podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie gra roku. Duża ilość sprzedanych kopii gry to bardzo dobra wiadomość nawet dla zagorzałych fanów serii CoD... Nic tak nie wypływa pozytywnie na jakość produktu jak dobra konkurencja. Activison musi zareagować i zacząć ciężko pracować aby seria Call of Duty w przyszłości mogła konkurować z Battlefieldem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzieć, że ta gra ma jakiegoś konkurenta to jak próbować zabrać politykom pensję. to głupota gra bije inne fps-y na głowę, a szczególnie tego przypalonego kotleta czyli call of gniota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki pewny jesteś ? W singlu może tak, bo w Battlefield singiel jest taki małym dodatkiem, ale w multi jest bardzo dobry.

Najpierw sobie zagraj w battelfielda a potem w MW3 jak wyjdzie i sobie oceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 09:57, tosz napisał:

COD pobije tego przeciętniaka na głowę


Racja :P ale w byciu przeciętnym :P tutaj CoD bije na głowę wszystkie inne marki tym jak mało oferuje w porównaniu do innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 2 innych portalach czytałem, że BF 3 sprzedał się już w 10 milionach sztuk i że w magazynach brakuje już gier. Nie wiem teraz komu wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyniku i niestety muszę przyznać, ze jestem tą grą zawiedziony. Grałem we wszystkie Battlefieldy jakie do tej pory wyszły, najwięcej czasu spędziłem oczywiście przy BF2. Niestety, gra poza lepszą grafiką i zniszczalnością środowiska jest pod każdym względem gorsza od BF2. Mapy nie są tak różnorodne, brakuje trybu komendanta, gra nie wymusza już tak bardzo jak w BF2 gry zespołowej i po prostu tak nie wciąga.

Zniszczalność środowiska wydaje się być mocno okrojona względem BF: BC2, a grafika wbrew zapowiedziom ie jest tak powalająca. Oświetlenie jest świetne, lepszego nie widziałem, ale cała reszta co najwyżej dobra. Budynki są jakieś kompletnie nierealistyczne, pokryte paroma kiepskimi teksturami na krzyż. Ziemia jest płaska, wygląda gorzej od tej z Crysisa 2, jeszcze przed w prowadzeniem patcha z DX11 i teksturami wysokiej jakości. Woda także nie powala, szczerze mówiąc, to wygląda niewiele lepiej od tej z BF2 :E .

Oczywiście grafika nie jest w tej grze kluczową sprawa, ale problem w tym, że grywalność też nie powala. Nawet w BF:BC2, choć nie był to "prawdziwy" Battlefield, chciało się grać godzinami, a tu tego po prostu nie czuć. Wspomniałem o grafice, bo była zapowiadana jako rewolucyjna, a jest po prostu bardzo dobra. Wiele elementów było ładniejszych w innych grach, jedynie oświetlenie wybija się ponad wszystkie inne.

Gra niby jest dobra, ale jakoś kompletnie nie chce mi się w nią grać...

Dnia 01.11.2011 o 10:18, WeziWoo napisał:

Na 2 innych portalach czytałem, że BF 3 sprzedał się już w 10 milionach sztuk i że w
magazynach brakuje już gier. Nie wiem teraz komu wierzyć...

Chodzi o to, że do wszystkich sklepów łącznie dostarczono 10 milionów egzemplarzy, a tylko w części sklepów wyprzedano już wszystkie i czekają na kolejne dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 09:47, Bulkers86 napisał:

Zdecydowanie gra roku.

Battlefield 3 jest dobrym, ale zwykłym shooterem. Dzieło rzemieślników, nie artystów, ludzie ta gra nie będzie grą roku gdyż pozostałe tytuły zostawiają ją daleko w tyle! Gra roku przypadnie najprawdopodobniej Batmanowi albo Uncharted 3 chociaż sam głosuje na Deus Ex. BF3 będzie miał szansę zostać co najwyżej FPSem roku. Chociaż jest jeszcze Crysis 2, IMO lepszy.


>Duża ilość sprzedanych kopii gry to bardzo dobra wiadomość nawet

Dnia 01.11.2011 o 09:47, Bulkers86 napisał:

dla zagorzałych fanów serii CoD... Nic tak nie wypływa pozytywnie na jakość produktu
jak dobra konkurencja. Activison musi zareagować i zacząć ciężko pracować aby seria Call
of Duty w przyszłości mogła konkurować z Battlefieldem...


Co do tego nie będę się odnosił gdyż mi się zwyczajnie nie chce. A co do ilości sprzedaży: Od kiedy ilość jest wyznacznikiem jakości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 10:18, WeziWoo napisał:

Na 2 innych portalach czytałem, że BF 3 sprzedał się już w 10 milionach sztuk i że w
magazynach brakuje już gier. Nie wiem teraz komu wierzyć...


10 milionów to liczba egzemplarzy dostarczonych przez EA do sklepów na premierę, a nie sprzedanych graczom - różnica jest zasadnicza. O tym zresztą też informowaliśmy (podobnie jak o brakach w magazynach), link masz w treści newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować