Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 sprzedany pięciu milionom graczy

61 postów w tym temacie

Dostałem Limitowaną edycje Battlefield''a 3, trochę pograłem i było OK, nie nastawiałem się na coś super. Osobiście lubię BF i COD. Wogole nie mogę ogarnąć ludzi którzy porównują COD''a i BF to są zupełnie inne gatunki. COD to gra akcji gdzie stawia na refleks i na inne zręcznościowe sprawy jest o wiele bardziej indywidualna niż BF. To nie jest złe kto jak co woli, jeżeli wszystkich ownujemy to w 90% da to zwycięstwo twojej drużynie natomiast w BF3 sam raczej nic nie zmienisz. To trochę jak porównywać Red Alerta do Age of Empires. Tak samo cała ten ''hate'' na COD, po WaW kiedy MW2 wyszło i dużo ludzi psioczyło że jest złe, hate na tą grę stał się bardzo popularny. Jak jakaś gra się nie podoba to nie gramy i tyle. A co do tematu to po kilku godzinach gra się rozkręca i mówię tutaj o MP które tak mnie wciągnęło że nie mam ochotę przejść singla. No i jeszcze Coop!. BF jako seria uczyniło wielki skok to przodu. Moim zdaniem na pewno dojdą do 10 milinów w przeciągu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak tym wynikiem jeszcze nie podniecał. Owszem, 5 mln w tydzień to dużo, jednak warto zwrócić uwagę na istotną kwestię: Back to Karkand. W zasadzie, jeśli ktoś się BF3 interesował, to jedynym sensownym wyjściem (no, ok, optymalnym, niekoniecznie jedynym sensownym) było zamówienie pre-ordera. Bo inaczej gra kosztowałaby nas 50 zł więcej (z BtK). Więc może to tez oznaczać inną dynamikę sprzedaży, przy której większość kupuje grę od razu, a potem sprzedaż dramatycznie spada. Sukces będzie można "odgwizdać" dopiero po jakimś miesiącu, gdy się sytuacja wyklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na podstawie własnych wyliczeń

Słowo klucz - własne wyliczenia.
Z drugiej strony teraz takie czasy, że nikomu nie można wierzyć.

Dostarczenie rozrywki, którą rozkoszują się nasi fani

Te wszystkie problemy + cudowne Origin & Battlelog, od których internet buzuje?
To jest ta "rozrywka", o której mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby zaczynać flamewar ale...

Co do sprzedaży na poszczególne platformy to obstawiam że PC wypadnie najgorzej zresztą największa sprzedaż wersji PC to digital a ta to maks 500k nie napawa optymizmem a na pewno na sprzedaż tej wersji negatywnie może wpłynąć fakt że z supportem będą problemy - konsole przede wszystkim. Ale z drugiej strony czego spodziewać się po tym że gra w pewnej fazie produkcji przestawiła się głównie(co i tak było oczywiste) na konsole natomiast pecetowa na zasadzie przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,naobiecywali cuda niewidy,ludziska pokupowali i co?Jedna wielka ElektronicznA kupa.Techniczny syf.Mam wszystkie BF-y ale ten jest moim ostatnim.Jeszcze tylko czekam na DLC żeby zobaczyć jak stare mapki wygladaja po renowacji i tyle.Wracam do starych BF-ów.W ten badziew nie da się normalnie grać a znajc życie to do us... śmierci tego nie naprawia bo i tak maja graczy pod kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No najlepszy to był wywiad z GM DICE Karl-Magnus Troedsson gdzie potwierdził że pecety były na pierwszym miejscu ale potem oczywistość czylii gdzieś w połowie pordukcji gry olano PC i nastawiono się na konsole. A gadki o tym skupili się na wersji PC były bo użytkownicy tej właśnie platformy narzekali - czyli jak każdy sam się domyśli teraz po co ta gadka o PC była potrzebna.

Druga sprawa sam wywiad by nikogo z graczy konsol by nie obraził gdyby nie jeden szczegół. Zgadza się kolejny agent specjalnej troski z DICE a mianowicie Exec producer Patrick Bach palnął kolejną gafę - gracze na konsolach nie mają żadnych problemów z grą. I to wystarczyło by na forum zaczął się flame!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opinii :)

Mam przeczucie, że CoD prześcignie bez problemu w sprzedaży swojego KONKURENTA...(chociaż kogo tam wie).
Marka sprawdzona ta sama grafika,rozgrywka,gameplay wprost idealny nawet nie trzeba zmieniać sprzętu.
Aktualnie przesiadam się z BC2 na MW:1 stare dobre czasy powracają.

Szczerze ? Polecam obie odsłony na swojej półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze pisać poprawnie i po znakach typu kropka, przecinek, znak zapytania wykrzyknik etc stawiać spację, bo posty są nie czytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 01:25, Wojman napisał:

Prosze pisać poprawnie i po znakach typu kropka, przecinek, znak zapytania wykrzyknik
etc stawiać spację, bo posty są nie czytelne.


Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego osoby robiące podstawowe błędy w pisowni zwracają innym uwagę, aby tych błędów nie robili.
http://sjp.pwn.pl/slownik/2488483/nieczytelny

Anyway. Pogratulować EA. Ciekaw jestem, jak ta sprzedaż będzie wyglądała za miesiąc-dwa. Obstawiam, że "wypstrykali" się już w tej chwili i wiele nie podskoczy. Fajnie, że Acti ma wreszcie konkurencję - może coś się u Bobika ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam dlaczego jak niektorzy nie maja nic do powiedzenia to pisza posty. Wiesz co aope przypomniałem sobie, że na drugim koncie masz BANa, więc na to też idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 01:25, Wojman napisał:

Prosze pisać poprawnie i po znakach typu kropka, przecinek, znak zapytania wykrzyknik etc stawiać spację, bo posty są nie czytelne.

Jak już to zauważył absmak poprawnie pisze się nieczytelne. Poza tym między "znak zapytania", a "wykrzyknik" powinien być przecinek, a po "etc" kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 01:25, Wojman napisał:

Proszę pisać poprawnie i po znakach typu: "kropka", "przecinek", "znak zapytania", "wykrzyknik"
etc. stawiać spację, bo posty są nieczytelne.

Sporo tego napoprawiałem. Zbanuj nas teraz wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 20:53, metronom napisał:

Jak już to zauważył absmak poprawnie pisze się nieczytelne. Poza tym między "znak
zapytania", a "wykrzyknik" powinien być przecinek, a po "etc" kropka.


A panu się coś nie pomyliło czasem? Widzę, że w dalszym ciągu niektóre osoby nie mają do napisania niczego co jest związane z tematem wątku. Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 21:10, hans_olo napisał:

Sporo tego napoprawiałem. Zbanuj nas teraz wszystkich.

A co ten post ma związanego z tematem tego wątku? Ostrzeżenie za spam. To jest Twoje ostatnie ostrzeżenie, następne naruszenie regulaminu będzie równe degradowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 21:37, Isildur napisał:

A panu się coś nie pomyliło czasem?

Mi nie. To może panu się coś pomyliło.

Dnia 02.11.2011 o 21:37, Isildur napisał:

Widzę, że w dalszym ciągu niektóre osoby nie mają do napisania niczego co jest związane z tematem wątku. Ostrzeżenie za spam.

Rozumiem, że wy możecie poprawiać wszystkich ale was - święte krowy - nikt. Skoro Wojman czepił się pisowni użytkownika tego forum wypadałoby żeby sam pisał poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 22:06, metronom napisał:

> A panu się coś nie pomyliło czasem?
Mi nie. To może panu się coś pomyliło.


Naprawdę nie mamy ochoty na zabawy. Od upominania użytkowników są tylko i wyłącznie Moderatorzy. EOT w tym temacie. A za spam oraz nie dostosowanie się do zaleceń Moderatora degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu - niezła sprzedaż, no ale przy takim hajpie zdziwienia nie ma. Kampania reklamowa była w końcu "MEGA". Sama gra już niekoniecznie sądząc po bardzo zróżnicowanych opiniach na forach, choć do shitu oczywiście (i na szczęście) daleko.

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------

@Wojman &Isildur,

Banowanie usera za to, że delikatnie zwrocił uwagę na niepoprawną pisownie i rażący błąd ortograficzny ? Ja tam bym podziękował - wytknięty błąd = błąd, ktorego nie będzie w przyszłości. Tak delikatnie chciałbym też zwrocić uwagę, że post absmaka był na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 22:31, Lordpilot napisał:

@Wojman &Isildur,

Banowanie usera za to, że delikatnie zwrocił uwagę na niepoprawną pisownie i rażący
błąd ortograficzny ? Ja tam bym podziękował - wytknięty błąd = błąd, ktorego nie będzie
w przyszłości. Tak delikatnie chciałbym też zwrocić uwagę, że post absmaka był na temat...



Od upominania użytkowików są na forum Moderatorzy. Forum to nie jest miejsce na dyskusje o decyzjach Moderatorów o czym wspomina regulamin. Wojman prosił, żeby zakończyć dyskusję na ten temat dlatego też proszę się do tego stosować albo liczyć z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować