Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 sprzedany pięciu milionom graczy

61 postów w tym temacie

Niestety, dałem się nabrać kampanii reklamowej, wszelkim nowinkom o tej grze i całej otoczce i zakupiłem, a teraz żałuję bo gra mi się nie podoba (mówię o multi, bo w singla nie grałem), moim zdaniem jest po prostu przeciętna, a znaleźć ludzi ogarniających multi jest ciężko. Najgorsze jest to że gry nie można sprzedać :/. Już drugi raz w tym roku się dałem nabrać (pierwszy był RAGE - też gra BARDZO przeciętna i też nie można sprzedać), obiecywałem sobie że już nigdy więcej nie będę kupował gry na premierę, ale B3 mi się wydawał pewniakiem... a wyszło jak zwykle i jestem przekonany że MW3 bardziej mi przypadnie do gustu, bo akcja jest na "rambo" i nikt nikim się nie przejmuje, prosta rozrywka dla prostych ludzi (nie obrażając nikogo, bo uwielbiam serie MW i lubię sobie pograć od czasu do czasu chwilkę i nie muszę szukać do tego ludzi bo tam nic nie trzeba ogarniać). B3 to gra taktyczna, ale ludzie tego nie rozumieją przez co gra jest niegrywalna. Jedyne czym się nie zawiodłem to kupnem Heroes VI w dniu premiery, gra jest miodna i osobiście jak na razie jest dla mnie grą roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki - ludzie się tak nią zachwycają a zmodowany Crysis to nadal najładniejsza gra na rynku. Podobnie Crysis 2 z DX11 i high texture pack. Śmieszą mnie głosy, którzy okrzykują BF3 najładniejszą grą albo (Sic!) grą roku ;) (Uprzejmie poinformuję,że nie jestem graficznym onanistą i do dzisiaj zagrywam się w Baldur''s Gate albo Tormenta)
Nie mniej - sam w końcu grę kupię. 6-8 miesiaków po premierze jak spadnie do ceny, której jest warta. Podobnie CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 09:57, tosz napisał:

COD pobije tego przeciętniaka na głowę


Od razu informuje, ze wojna pomiedzy zwolennikami BF 3 i CoD: MW 3 i innych odsłon serii będzie przez Moderatorów piętnowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham czytać posty "wojenne"... ale do tematu:

Można pogratulować EA kampanii reklamowej i tego że sprzedali tyle pudełek. To jest sukces, jednak gracze kupują, a nie piracą... Teraz tylko czekać na wynik sprzedaży CoD:MW3, który na pewno będzie wyższy... cpt. obvious się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 10:53, Bociankle napisał:

Niestety, dałem się nabrać kampanii reklamowej, wszelkim nowinkom o tej grze i całej
otoczce i zakupiłem, a teraz żałuję bo gra mi się nie podoba (mówię o multi, bo w singla
nie grałem), moim zdaniem jest po prostu przeciętna, a znaleźć ludzi ogarniających multi
jest ciężko. Najgorsze jest to że gry nie można sprzedać :/. Już drugi raz w tym roku
się dałem nabrać (pierwszy był RAGE - też gra BARDZO przeciętna i też nie można sprzedać),
obiecywałem sobie że już nigdy więcej nie będę kupował gry na premierę, ale B3 mi się
wydawał pewniakiem... a wyszło jak zwykle i jestem przekonany że MW3 bardziej mi przypadnie
do gustu, bo akcja jest na "rambo" i nikt nikim się nie przejmuje, prosta rozrywka dla
prostych ludzi (nie obrażając nikogo, bo uwielbiam serie MW i lubię sobie pograć od czasu
do czasu chwilkę i nie muszę szukać do tego ludzi bo tam nic nie trzeba ogarniać). B3
to gra taktyczna, ale ludzie tego nie rozumieją przez co gra jest niegrywalna. Jedyne
czym się nie zawiodłem to kupnem Heroes VI w dniu premiery, gra jest miodna i osobiście
jak na razie jest dla mnie grą roku.


Jakoś nigdy nie miałem problemów z graniem w BF, zawsze na serwerach było pełno ludzi. CoD to taki Quake z karabinami. Dopasowane do możliwości intelektualnych przeciętnego mieszkańca USA... w bf poza spustem trzeba też używać mózgu jeśli chce się coś osiągnąć... no i cóż niektórych takie wyzwanie przerasta... Co jak co ale multi w bf na pewno przeciętne nie jest. Owszem może być trudne dla kogoś kto jest przyzwyczajony do łatwiejszych gier ale jest to z pewnością jedno z lepszych multi w fpp na rynku. O wiele bardziej rozbudowane, ciekawe i satysfakcjonujące niż oferuje konkurencja. No i zdecydowanie niezależnie o którym battlefieldzie mowa to polecam grać na ustawieniach hardcore bez mapek, ikonek i z broniami które zabijają od pierwszych strzałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 09:57, tosz napisał:

COD pobije tego przeciętniaka na głowę


Czyli nadchodzący CoD nie będzie przeciętny? Przepraszam Cię, ale obie gry stać będą na równym poziomie grywalności. Ilość sprzedanych egzemplarzy nie pokazuje jakości produktu tylko to, jak bardzo znana jest marka.

Finger00
Owszem, w multiplayerze da się grać taktycznie, ale większości po prostu się nie chce. Jednak w trybie dla jednego gracza, mógłbyś stanąć na głowie, a i tak nie dasz rady użyć taktyki. To już nie Bad Company - tutaj mamy wąskie korytarze i pozornie otwarte przestrzenie. Wiem co mówię, wczoraj spędziłem pięć godzin przy jednym graczu i jestem zawiedziony kampanią(choć od początku wiedziałem, że to tylko "przygotowanie" do multiplayera).
Nie wiem czy u Was również, ale u mnie zdarzają się błędy graficzne w stylu migających tekstur w oddali(przeskakują między prawdziwym wyglądem, a czernią), pojawiających się znikąd kresek na ziemi(wygląda to jak "siatka" mapy) czy po prostu zbyt małej rozdzielczości ekranu podczas wczytywania poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 11:01, Wojman napisał:

Od razu informuje, ze wojna pomiedzy zwolennikami BF 3 i CoD: MW 3 i innych odsłon serii
będzie przez Moderatorów piętnowana


Och, no tak, bo jeszcze ktoś przypadkiem skrytykowałby BF 3, nie? Bo przecież w każdym innym przypadku byście nic nie pisali, tylko wlepili standardowe kary za konkretne użyte w wojnie środki, jak wulgaryzmy, wyzwiska czy poniżanie rozmówcy w inny sposób. A z Twojego posta wynika jasno, że wszelkie spory między fanami BF i COD będą karane, niezależnie od ich poziomu merytorycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 10:58, Leos8 napisał:

Nie mniej - sam w końcu grę kupię. 6-8 miesiaków po premierze jak spadnie do ceny, której
jest warta. Podobnie CoD.

Bardzo dobra decyzja. Ja zamówiłem przed premierą, bo nigdy wcześniej nie zawiodłem się na żadnym Battlefieldzie, no i kusił mnie darmowy "Back to Karkand", za który potem trzeba by było zapłacić.

Tym razem warto jednak poczekać, może przez te 6-8 miesięcy naprawią te wszystkie denerwujące błędy w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe ten genialny marketing jakos nie przekonal pecetowcow do zmasowanego ataku na BF3 jesli wierzyc tym statystykom ;) Moze poza UK jest lepiej (moze napewno), ale jesli taka tendencja bedzie sie utrzymywala, to nie zdziwcie sie krzykacze/marudy, jesli w niedalekiej przyszlosci DICE (a raczej EA) po raz kolejny zmieni front ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy piszecie o tej taktyce ludzie, taktyke to możesz mieć z klanem a nie na pubie, jestem na multi od czasów Medal of Honor Allied Assault, aż się łza kręci w oku jak zrypali najlepszą serię w historii. Był czas MoHAA, potem na głowe pobiło go COD 1 zobaczymy za 3-4 lata co będzie, nie ukrywajmy że od czasów COD1 to pierwsza konkurencja dla tej serii. Przestałem grać w serię call of duty od CoD4 (multi) Po prostu od cziterów odechciało mi się jak i sporej części graczy, tu może być mniej tego szitu bo większość stron z czitami jest w coda.
Miła odmiana, jak co rok przejdę singla w cod i wywalę, multi BF3 będzie oblegane przez moją ekipę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę wczoraj, instalka około godziny 22, sesja testowa do godziny 7 rano. Mówiąc o trybie multi, mogę powiedzieć jedynie że gra jest co najmniej bardzo dobra, dobrze rozegrany scenariusz cieszy co najmniej tak jak te z Bad Company 2. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu kto szuka sieciowego FPSa na kilka(naście) najbliższych miesięcy. Singla nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko w COD można używac taktyki na żabę, przeskakiwać z pozycji leżacej jak żaba kolege i strzelac do wszystkiego co się rusza.. taaak COD jest bardzo realny hahahahaha

BATTLEFIELD 3 RULEZ!!!

lepszego multiplayera nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 10:53, Bociankle napisał:

a wyszło jak zwykle i jestem przekonany że MW3 bardziej mi przypadnie
do gustu, bo akcja jest na "rambo" i nikt nikim się nie przejmuje, prosta rozrywka dla
prostych ludzi

Przypadnie mi do gustu, bo można lecieć na pałe i inni też lecą na pałe.
suuuper.

Dnia 01.11.2011 o 10:53, Bociankle napisał:

B3 to gra taktyczna, ale ludzie tego nie rozumieją przez co gra jest niegrywalna.

I to wina gry, ze ludzie na pałe lecą?

Nie dziwie sie, ze ci nie podeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 12:34, Umbrella napisał:

nie ukrywajmy że od czasów COD1 to pierwsza konkurencja dla tej
serii.

Ja tak sobie myśle i mysle. Wolałem 1942 od pierwszego coda. Wolałem BF2 od drugiego.
Nawalanke na malych mapach to zdecydowanie wolałem UT 04.
Konkurencja była, ale sie jej nie dostrzegalo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Bociankle LOL, oceniesz gre przez pryzmat ludzi ktorzy nie potrafia z Toba wspolpracowac? Probowales dolaczyc do klanu, zorganizowac jakichs znajomych do wspolnej gry w zespole?

Gra jest swietna, mapy sa dobrze zaprojektowane, nad unlockami tez popracowali i milo sie wszystko odblokowuje.
Narazie zawiedziony jestem jedynie battlelogiem. Brak voip''a w grze straszne kaleczy gre, bo jak kolega zauwazyl nie sposob sie zorganizowac piszac na czacie. Czacie ktory wlasciwie tylko przeszkadza w rozgrywce. Red Orchestra 2 rozwiazala lepiej ta sprawe i ma (po patchach) dobrze dzialajacy voip w grze. A noz w patchu wprowadza voip ;) kto wie..

Ogolnie gra zdecydowanie jest lepsza niz "dobra" :)

P.S. singla nie zdzierzylem ;) za to coop gra sie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozecie narzekac na brak zgrania w multiplayerze jak mina dopiero tydzien od premiery gry gdzie wszystko dla wszystkich jest nowe,wiec jak mozna w takiej sytuacji mowic o jakims zgraniu i wspolpracy,do tego potrzeba czasu przeciez(To samo bylo w BC2).Proponuje rowniez tym ktorzy mowia ze CoD jest lepszy wreszczie przestac wypisywac swoje zale w tematach zwiazanych z battlefieldem i udac sie do tematu MW3 i tam wychwalac nowe arcydzielo activision.Chociaz zaraz ten temat ma zaledwie 7 stron i ledwie kto sie na nim wypowiada...moze dlatego bo wszyscy sa zajeci graniem BF3 a fani CoDa tylko i wylacznie narzekaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować