• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
SylwuniaDyrda

TITAN QUEST ZŁOTA EDYCJA

Pytanie

CZEŚĆ KUPIŁAM WCZORAJ GRĘ TITAN QUEST. MAM ORYGINALNE PUDEŁKO, KLUCZ DO REJESTRACJI I CHCIAŁA BYM JĄ ZAINSTALOWAĆ PO RAZ PIERWSZY NA SWOIM LAPTOPIE. WYMAGANIA SĄ OK, MÓJ LAPTOP JE SPEŁNIA. NIESTETY W MOMENCIE INSTALACJI TRZEBA PODAĆ KLUCZ, NIESTETY JA SWOJEGO NIE MOGĘ WPISAĆ, DZIEJE SIĘ TAK JAKBY NIE DZIAŁAŁY NIEKTÓRE LITERY NA KLAWIATURZE A NA EWNO DZIAŁAJĄ CO ROBIĆ??? CHCIAŁABYM ZAGRAĆ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.11.2011 o 09:21, SylwuniaDyrda napisał:

CO ROBIĆ??? CHCIAŁABYM ZAGRAĆ :(


Po pierwsze i najważniejsze, wyłączyć CAPS LOCKA BO AŻ OCZY BOLĄ. Naprawdę można pisać małymi literami.

Po drugie, jak napisał Gitarka, uruchom grę w trybie okienkowym (windowed - czyli nie na cały ekran), a gdy pojawi się pole wpisania kodu, użyj klawiatury ekranowej.

Po trzecie, co to znaczy, że litery "nie działają"? Nie możesz ich wpisać? Nie pojawiają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No więc tak: instalator pozwala na wpisanie wyłącznie tych znaków, które zostały użyte w czasie generowania numerów seryjnych. Jeśli użytkownik próbuje wpisać inne (powiedzmy "niedozwolone") znaki, nic się nie dzieje.

Prawdopodobnie wpisujesz niewłaściwy kod - klucz rejestracji elektronicznej, a nie numer seryjny (klucz produktu, klucz instalacyjny etc.). Jeśli posiadana przez Ciebie gra pochodzi z wydania w serii Extra Klasyka, numer seryjny powinien znajdować się na drugiej stronie instrukcji, na wewnętrznej stronie okładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować