Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil: Operation Raccoon City - długi gameplay, trailer i grafiki w sieci; potwierdzono europejską datę premiery i betę

7 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Światło dzienne ujrzała spora garść materiałów poświęconych strzelance Resident Evil: Operation Raccoon City. Mamy nie tylko świeże screeny i trailer, ale również trwający prawie 9 minut gameplay.

Przeczytaj cały tekst "Resident Evil: Operation Raccoon City - długi gameplay, trailer i grafiki w sieci; potwierdzono europejską datę premiery i betę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza....jeżeli ludzie widząc ten gameplay nadal wyczekują chociażby na beta testy to znaczy że mają kompletnie w 4 literach to że ta gra jest totalną klapą.
Zombie...dlaczego twórcy gier o zombie do jasnej cholery zawsze idą na ilość nie na jakość, chodzi mi o samo zabijanie widać odrazu że to będzie kolejna "gra" gdzie zombie to jest tylko namiastka to nie ma ani byc groźne ani budzić strachu to poprostu ma być a ty jako gracz masz ich zabijach, jak najwięcej.
Nie wiem od kiedy jest ta mania na zabijanie zombie czy to tak trudno zrobić grę jak Re 3? gdzie przed zombie sie spier....aż sie kurzyło. Kolejna gra typu Dead Island tylko z widokiem zza pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciemno jak w d**** na tym gameplay''u. Obejrzę jeszcze raz w nocy dla porównania, ale coś mi się wydaje, że twórcy odrobinę przegięli. Rozumiem, że musi być klimat, ale tam po prostu nic nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie grafiki nie działają =)

A co do samej gry... powiem tak, poczekamy, zobaczymy, jeśli będzie to produkt finalnie na około 7/10 [obecnie bieda na tym gameplayu i kieprawe kolizje + animacje pokazały marne perspektywy] może w jakiejś promocji na pc go nabędę.
Od pierwszych zajawek podobała mi się postać Vectora jak i pomysł na grę [wykonanie już jak widać nie daje obecnie rady], trzeba liczyć, że jednak pozycja się względnie wybroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować