Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sieć plotkuje. GTA V w San Andreas, z co-opem, multi i na PC?

66 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2011 o 18:17, Kafar napisał:

San Andreas najgorsza z części.. i LATYNOSEM biegać ? LOL to ja już podziękuje jeżeli
to prawda ;)

Czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:30, Madoc napisał:

> San Andreas najgorsza z części.. i LATYNOSEM biegać ? LOL to ja już podziękuje jeżeli

> to prawda ;)
Czemu tak?


Ludzie są dziwni. Nie rozumieją kultury HH/rapu i dlatego nie lubią SA (może inaczej - nie tolerują, bądź uważają za durną). Przynajmniej tak myślę. Nie wierzę, że ktoś kto lubi taką muzykę, powie, że San Andreas to kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 17:42, Smileyer napisał:

Nie wiem, gdyby to np był np. powrót do odmienionego Khorinis w Gothic to pewnie bym
przez tydzień skakał z radości.Ale po prostu klimat San Andreas nie jest jakoś w moim
typie. Już Liberty City z GTA IV wydawało się ciekawsze.

A kto powiedział że klimat będzie taki sam? Po prostu miasta będą te same. Ja po tych plotkach spodziewam się najlepszej części bo nic mnie tu nie zraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 20:01, Kwasu93 napisał:

Ludzie są dziwni. Nie rozumieją kultury HH/rapu i dlatego nie lubią SA (może inaczej
- nie tolerują, bądź uważają za durną). Przynajmniej tak myślę. Nie wierzę, że ktoś kto
lubi taką muzykę, powie, że San Andreas to kit.

Ja w SA słuchałem Radio X, tam leciał jakiś rock. Bardziej mi chodziło o problemy z graniem Latynosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 20:01, Kwasu93 napisał:

> > San Andreas najgorsza z części.. i LATYNOSEM biegać ? LOL to ja już podziękuje
jeżeli
>
> > to prawda ;)
> Czemu tak?

Ludzie są dziwni. Nie rozumieją kultury HH/rapu i dlatego nie lubią SA (może inaczej
- nie tolerują, bądź uważają za durną). Przynajmniej tak myślę. Nie wierzę, że ktoś kto
lubi taką muzykę, powie, że San Andreas to kit.

Ja na co dzień słucham Rocka/ Metalu a za nic w świecie mi Rap nie przeszkadza, ba nawet lubię zagraniczny Rap. W SA było pełno dobrego Rapu, ale i Rocka, Reggae, Country + masa innych gatunków, których nie znam, a nie chcę strzelać jeśli chodzi o muzykę elektorniczną :) Dla mnie San Andreas było fenomenalne ( chyba się powtarzam :)

EDIT: U mnie na okrągło KRose,KDST i Radio X :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie z Groove Street Families i Ballas? Po 20 latach (w grze) te gangi wymarły? Co będzie, gdy będziemy przy domu CJ''a ? Będzie on w grze?

Sami widzicie, ile San Andreas nasuwa pytań. Może być przez to dużo niedopracowań. Liczę, że te pytania będą wyjaśnione w cutscenkach czy jakoś inaczej. Luka w fabule byłaby dużym błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:48, Gery14 napisał:

A co się stanie z Groove Street Families i Ballas? Po 20 latach (w grze) te gangi wymarły?
Co będzie, gdy będziemy przy domu CJ''a ? Będzie on w grze?

Sami widzicie, ile San Andreas nasuwa pytań. Może być przez to dużo niedopracowań. Liczę,
że te pytania będą wyjaśnione w cutscenkach czy jakoś inaczej. Luka w fabule byłaby dużym
błędem.

Te GTA to nowa generacja, nie pojawią się raczej postacie z poprzedniej. W IV przecież nie było żadnego bohatera z poprzednich części, podejrzewam więc że w V będą nawiązania tylko do IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stone Temple Pilots - Plush. Mój ulubiony kawałek z Radio X :p Z K-rose Merle Haggard - Always Wanting You. Ogólnie wszystkie stacje radiowe były fenomenalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne aby w tym samym mieście klimat był całkiem inny. Zwłaszcza, że mam wrażanie iż jakby twórcy szli fabularnie podobną drogą jak w San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do odpowiedzi Madoca jeszcze dopowiem, że w IV, gdzie także nikogo nie było z poprzedniej generacji, minęło tylko 7 lat (2001 r. w GTA III - 2008 r. w GTA IV).

Pomiędzy SA a GTA V masz różnicę okrągłych 20 lat (1992-2012).
W ciągu dwóch dekad wszystko się mogło zdarzyć, jedni mogli poumierać, drudzy mogli wyjechać do innych miast lub po prostu się usunąć z życia publicznego/odejść na emeryturę.

Co do pytania o wizytę w domu CJ''a - nie wiem jak ty, ale w IV nie byłem w stanie znaleźć tych trzech kryjówek z GTA III (inny design miasta, większy rozmiar), więc w SA także nie ma na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 23:21, Gumisiek2 napisał:

ಠ_ಠ

Oto moja reakcja na imię głównego bohatera, jeżeli ta plotka się potwierdzi.

Racja, do grania Latynosem nic nie mam, ale jednak granie Adrianem chyba by mi trochę przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to się potwierdzi to i tak to będzie całkiem inne miasto jak w dotychczasowym SA. Więc na stare miejscówki raczej się nie natkniemy, a CJ może być już na emeryturze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy pragną powrotu CJ''a - nie będzie go. W "numerowanych" GTA nie wracają postacie z niżej numerowanych. To zupełnie nowe i odrębne światy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować