Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom obniża oczekiwania względem Resident Evil: Operation Raccoon City

11 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2011 o 15:39, takticalpl napisał:

W RE 5 i tak zabili najlepszą postać, ta gra ma już sensu. :(

Pewnie w jakimś super-duper-tajnym laboratorium siedzi klon Weskera ;-]

Co do newsa, a raczej jego tytułu. Pepsi czy np. "finansowe oczekiwania" nie przeszło przez klawiaturę?
Dalej produkujecie tematy swoich wiadomości na poziomie brukowców. Dzięki wam straciłem czas na czytanie jakiś niepotrzebnych nikomu bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat weskerów to było kilka i wiadomo że jeszcze 1 żyje.
co do samej gry ja tam fajerwerków się nie spodziewam bo mi ta gra zalatuje L4D w świecie resident evil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2011 o 16:13, metronom napisał:

Co do newsa, a raczej jego tytułu. Pepsi czy np. "finansowe oczekiwania" nie przeszło
przez klawiaturę?
Dalej produkujecie tematy swoich wiadomości na poziomie brukowców. Dzięki wam straciłem
czas na czytanie jakiś niepotrzebnych nikomu bzdur.


Zadaniem tytułu jest przyciągnięcie uwagi Czytelnika. Ten tytuł należy do kategorii informacyjnych i z brukiem nie ma zbyt wiele wspólnego. Nie napisałem "finansowe oczekiwania", bo po pierwsze - preferuję krótkie tytuły, po drugie - "finansowe" nie jest tu najtrafniejszym określeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:45, pepsi napisał:

Zadaniem tytułu jest przyciągnięcie uwagi Czytelnika.

Oczywiście ilość kliknięć ponad wszystko.

Dnia 01.11.2011 o 19:45, pepsi napisał:

Ten tytuł należy do kategorii informacyjnych i z brukiem nie ma zbyt wiele wspólnego.

Może i należy ale tytułem wprowadzasz ludzi w błąd i do tytułu odnosiło się użyte przeze mnie określenie.

Dnia 01.11.2011 o 19:45, pepsi napisał:

Nie napisałem "finansowe oczekiwania", bo po pierwsze - preferuję krótkie tytuły,

No tak jedno słowo np. 9-literowe wydłuża tytuł newsa do niebotycznych rozmiarów.

Dnia 01.11.2011 o 19:45, pepsi napisał:

(...) po drugie - "finansowe" nie jest tu najtrafniejszym określeniem.

Można znaleźć odpowiednie, które odda to o czym traktuje wiadomość, rzuciłem naprędce przykładem. Tymczasem kliknąłem na linka myśląc, że szykują się jakieś drastyczne zmiany w jakości gry, a przeczytałem o bzdetach. Zresztą nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:00, metronom napisał:

> Zadaniem tytułu jest przyciągnięcie uwagi Czytelnika.
Oczywiście ilość kliknięć ponad wszystko.
> Ten tytuł należy do kategorii informacyjnych i z brukiem nie ma zbyt wiele wspólnego.

Może i należy ale tytułem wprowadzasz ludzi w błąd i do tytułu odnosiło się użyte przeze
mnie określenie.
> Nie napisałem "finansowe oczekiwania", bo po pierwsze - preferuję krótkie tytuły,

No tak jedno słowo np. 9-literowe wydłuża tytuł newsa do niebotycznych rozmiarów.
> (...) po drugie - "finansowe" nie jest tu najtrafniejszym określeniem.
Można znaleźć odpowiednie, które odda to o czym traktuje wiadomość, rzuciłem naprędce
przykładem. Tymczasem kliknąłem na linka myśląc, że szykują się jakieś drastyczne zmiany
w jakości gry, a przeczytałem o bzdetach. Zresztą nie pierwszy raz.


Masz prawo do takiej opinii. I chyba na tym wypada zakończyć rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować