Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 21:38, Wnuko napisał:

Jak myślicie kto wygra konfrontacje Liverpool - Barcelona?? JA sercem jest za liverpoolem . You `II never walk alone

-> Ja jestem rozdarty... Tez chcialbym by wygrali The Reds, ale z drugiej strony wolalbym by przegrali, bo moze to da do zrozumienia zarzadowi by wywalili Beniteza... Nie moge sie do niego przekonac. Oczywiscie najlepiej jak wygraja, a do tego Benitez wyleci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PZPN gate" ciąg dalszy. Boniek mówi o szansie stworzenia zarządu PZPN bez karania go przez FIFA, ale nasi ''fachowcy'' jakoś nie chcą na to przystać - chyba są sprytniejsi i mają jakiś misterny plan naprawy zwiążku piłki nożnej. Mówi się, że do marca nas nie zawieszą, ale w tym czasie musimy wszystko uporządkować. Więcej na stronie http://sport.onet.pl/0,1248713,1473911,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:36, spider88 napisał:

No i proszę mamy w końcu Polaków w Real Madryt ;)
Jak ja kocham Onet za ich tytuły ;p


No, Onet potrafi :D
Ale sama informacja jest dobra. W szkółce piłkarskiej takiego klubu wspomniani młodzieńcy mogą sporo skorzystać. Kto wie, może któryś okaże się talentem na miarę Ebiego Smolarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:40, walgierz napisał:

Ale sama informacja jest dobra. W szkółce piłkarskiej takiego klubu wspomniani młodzieńcy mogą
sporo skorzystać. Kto wie, może któryś okaże się talentem na miarę Ebiego Smolarka.

Tylko że w tedy tylko reprezentacja będzie miała z nich pożytek .Pomysł jest trafiony ,oby coraz częściej nasza młodzież miała taką szansę choć wolałbym zamiast wypuszczać ich do dobrych klubów jednak stworzyć takie kluby u nas .Tyle że jeszcze wiele wody musi upłynąć aby taką szansę stworzyć i to jest smutne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle :) To już nie pierwszy raz . Kiedyś było napisane w artykule ,że Boruusia Dortmund to najlepszy klub na Swiecie :P Ale czy to byłOnet...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:43, spider88 napisał:

Tylko że w tedy tylko reprezentacja będzie miała z nich pożytek .Pomysł jest trafiony ,oby coraz częściej nasza młodzież miała taką szansę choć wolałbym zamiast wypuszczać ich do dobrych klubów jednak stworzyć takie kluby u nas .Tyle że jeszcze wiele wody musi upłynąć aby taką szansę stworzyć i to jest smutne .


No, to zdecydowanie jest na chwilę obecną science-fiction :)
A przecież dla nikogo nie jest tajemnicą, że każdy polski piłkarz marzy o załapaniu się do zagranicznego klubu, gdzie zarabia lepsze pieniądze, nawet jeśli siedzi na ławie. Dopóki w Polsce nie zostaną stworzone profesjonalne warunki, dopóty będziemy skazani na emocjonowanie się osiągnięciami naszych jedynaków za granicą.
A przecież Ukraina i Czechy pokazują, że w naszym regionie można poważnie piłką się zajmować. Nie chce mi się wierzyć, że nie ma w Polsce firm, które zainwestowałyby w kopaną, jeśli pozbylibyśmy się tego całego brudu (korupcja i chuligaństwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 13:59, walgierz napisał:

A przecież Ukraina i Czechy pokazują, że w naszym regionie można poważnie piłką się zajmować.

Na tych przykładach można tylko usiąść i płakać ;(

Dnia 27.01.2007 o 13:59, walgierz napisał:

Nie chce mi się wierzyć, że nie ma w Polsce firm, które zainwestowałyby w kopaną, jeśli pozbylibyśmy
się tego całego brudu (korupcja i chuligaństwo).

Wystarczy tylko stworzyć odpowiednie prawo , gdyby firmy poza reklamą miały także odpowiednie ulgi myślę że było by to dla nich dobrym bodźcem .Także firmy duże z kapitałem skarbu państwa powinny mieć obowiązek inwestowania w sport i to nie w sposób jaki robią to Orlen czy KGHM czy kompanie węglowe .
Oczywiście wtedy nie można ich zobowiązać łożenia na piłkę nożną tylko na sport a już rolą managerów ,PZPN czy ekstraklasy powinno być ściąganie ich do piłki .Obawiam się że już niedługo, jeśli się szybko nie obudzą nasze firmy ,nasza piłka pójdzie do przodu ale przy wsparciu kapitału zagranicznego .Nasza liga jeśli zostanie oczyszczona ze wszystkich "chwastów" będzie łakomym kąskiem gdyż tak na prawdę nie wymaga aż tak dużych nakładów finansowych aby osiągnąć sukces na arenie krajowej .Wyzwanie robi się dopiero dalej.
Dobrym przykładem jest ITI które podchodzi całkiem inaczej niż p.Cupiał , zresztą Groclin jak i Korona także pokazują że można .Coś się zaczyna dziać i miejmy nadzieję że już niedługo będziemy mieli dużo więcej radości z piłki niż teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę Kuszczak znów w bramce MU .Niestety puścił jedną bramkę ale mecz i tak wygrał MU , na usprawiedliwienie trzeba oddać że bramka padła po rykoszecie a szkoda bo dopiero w końcówce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wiśle porządki:
http://sport.onet.pl/0,1248675,1474815,wiadomosc.html
Kuźba, Kryszałowicz, Varga, Kaczorowski i już budżet łatwiej zapiąć :D
Szkoda za to, że Błaszczykowski myknie za granicę, ale dla niego to chyba dobrze. Borrusia to klub, w którym może się ograć i skoczyć wyżej. Trzymam za niego kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 17:40, Vaxinar napisał:

A teraz prosi Cię po raz enty - nie skracaj mojej ksywki.

Przepraszam, jeżeli tego nie lubisz :) Chociaż nie przypominam sobie, żebyś właśnie mi wzracał na to uwagę.
Wygląda na to, że transfer Matusiaka do Palermo już "zaklepany" - oby tylko nie okazał się tam "mocnym rezerwowym". No, ale jeżeli będzie utrzymywał formę, to Włosi będą mieć z niego sporo pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować