Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 00:46, Guybrush napisał:

I po kiego grzyba zaś powołali Rasiaka? Nie rozumiem jaki jest sens w powoływaniu kogoś kto
nie strzela bramek.

To jest typowy napastnik, który gra na przedpolu i trzeba mu dograć piłkę, żeby ją wykorzystać. Jednakże w pierwszej połowie prawdę powiedziawszy "nie miał z czego strzelić". Grając jednym wysuniętym napastnikiem nastawia się grę, że ofensywni pomocnicy będą wystawiać do snajpera. Przy takiej grze jak pierwsza połowa Polaków w meczu ze Słowacją, to choćby był tam Matusiak - to niewiele by zdziałał.Może mało dokładnie oglądałeś, ale ja widziałem że Grzesiek często się wracał po piłkę, szukał gry, przeszkadzał obrońcom słowackim. Ale trzeba chcieć to widzieć. Nie jestem jakimś fanem Grześka Rasiaka, ale staram się patrzeć na niego obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 09:09, Ksiemek napisał:

A jak zaczął strzelać, to nagle stał się liderem i podporą.

A kiedy to on zaczął strzelać? Bo chyba mam jakąś pomroczność jasną i nie mogę sobie przypomnieć.
(Oczywiście nie mówimy o czasach Engela, skoro sprawa dotyczy przełamania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 09:09, Ksiemek napisał:

A jak zaczął strzelać, to nagle stał się liderem i podporą.

Zaczął strzelać? Gdzie? Kiedy? Oglądałem ostatnie mecze reprezentacji (oprócz tego ze Słowacją, który przespałem ;-)) i jakoś nie pamiętam żeby Żurawski cokolwiek strzelił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 10:27, Jakub Wędrowycz napisał:

Zaczął strzelać? Gdzie? Kiedy? Oglądałem ostatnie mecze reprezentacji (oprócz tego ze Słowacją,
który przespałem ;-)) i jakoś nie pamiętam żeby Żurawski cokolwiek strzelił...

Chodziło mi oczywiście o 7 bramek w El MŚ 2006, kiedy Żurawski był w szczytowej formie i o to, jak był wtedy wychwalany po wcześniejszej krytyce. Doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że od dawna nic nie strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 10:57, Ksiemek napisał:

Chodziło mi oczywiście o 7 bramek w El MŚ 2006, kiedy Żurawski był w szczytowej formie i o
to, jak był wtedy wychwalany po wcześniejszej krytyce. Doskonale sobie zdaję sprawę z tego,
że od dawna nic nie strzelił.


Ale czy te 7 bramek to nie strzelił oby Frankowski? Zdaje mi się, że to Frankowski miał 7 bramek, a nie Żurawski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:40, ko?nik napisał:

Ale czy te 7 bramek to nie strzelił oby Frankowski? Zdaje mi się, że to Frankowski miał 7 bramek,
a nie Żurawski :D

A mnie się wydaje, że Frankowski strzelił wtedy 8 bramek, a Żurawski 7... W każdym razie ''Magic'' miał o jedną mniej od ''Franka''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:40, ko?nik napisał:

Ale czy te 7 bramek to nie strzelił oby Frankowski? Zdaje mi się, że to Frankowski miał 7 bramek,
a nie Żurawski :D


Głowy nie dam. Opierałem się na tym:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_%C5%BBurawski
Wydaje mi się, że tam jest tyle bramek, ile być powinno, ale wiadomo - z wikipedią różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 10:57, Ksiemek napisał:

/.../

No cóż, może wtedy Żurawski potrafił strzelać, ale teraz liczy się to, że już nie potrafi. Szkoda tylko, że jego dobra passa skończyła się, jak na złość, kiedy pojechał do Niemiec na mistrzostwa... A może Żuraw gra dobrze tylko w eliminacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawie domniemanej zmiany klubu Fabiańskiego ''ukręcono łeb''. Młody bramkarz podpisał nowy kontrakt z legią do końca 2012. A i dobrze, bo ma chyba dopiero 20 lat - niech zbiera szlify w OE, potm ewentualnie rzuci się na głębsze wody. A choćby ktoś przed czasem chciał go odkupić, to musiałby sporo dopłacić w takiej sytuacji. Źródło http://90minut.pl/news.php?id=509516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:15, Adidas66 napisał:

Ciekawe czy Tomek dostanie szansę w MU. Moim zdaniem, Anglicy będą woleli postawić na swojego
bramkarza, swojego czyli angielskiego.

Tu nie chodzi tylko o to, żeby wystawiać ''swojego'' czyli Fostera. W Anglii od dłuższego czasu jest pewien kryzys z bramkarzami. Trudno mi wymienić jakiegoś światowej klasy goalkeepera angielskiego ostatnich lat (nawet do Seamana nie byłem przekonany). Toteż kiedy się pojawia taki talent na miarę reprezentacji, to nie wolno go zniszczyć. Teraz trudno powiedzieć czy w ogóle van der Sar zakończy karierę, bo ma formę i przynajmniej jeszcze rok mógłby grać w MU. Mogą Fostera dać na wyporzyczenie żeby zebrał doświadczenie i wrócił, a mogą się pozbyć Kuszczaka - choć pewnie nie miałby problemów ze znalezieniem nowego, dobrego klubu. Chyba w czerwcu się to wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:15, Adidas66 napisał:

/.../

Kuszczak zagra, a zaraz po powrocie van der Sara straci miejsce w podstawowej jedenstce. Nie wydaje mi się też by wygrał z Fosterem. Obawiam się tylko, że kolejny zdolny polski bramkarz skończy tak jak Jurek Dudek - na stałe na ławce rezerwowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec II - ligowego Zawiszy. :D Nikt nie chciał kupić klubu nawet za symboliczną złotówkę i już w rozgrywkach wiosennych Bydgoszczanie nie wystąpią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:29, Jakub Wędrowycz napisał:

> /.../
Kuszczak zagra, a zaraz po powrocie van der Sara straci miejsce w podstawowej jedenstce. Nie
wydaje mi się też by wygrał z Fosterem. Obawiam się tylko, że kolejny zdolny polski bramkarz
skończy tak jak Jurek Dudek - na stałe na ławce rezerwowych...

no nie koniecznie Van Der Sar iedługo skończy jariiere na pewno a Kuszczak wtedy powinien bronić,bo kto inny jest od niego lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:44, M-Pac napisał:

> > /.../
> Kuszczak zagra, a zaraz po powrocie van der Sara straci miejsce w podstawowej jedenstce.
Nie
> wydaje mi się też by wygrał z Fosterem. Obawiam się tylko, że kolejny zdolny polski bramkarz

> skończy tak jak Jurek Dudek - na stałe na ławce rezerwowych...
no nie koniecznie Van Der Sar iedługo skończy jariiere na pewno a Kuszczak wtedy powinien bronić,bo
kto inny jest od niego lepszy?


Od Kuszczaka to raczej tam u nich to nikt. Należy mu się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim odsunięciu Sebastiana Mili od drużyny Austrii Wiedeń myślałem, że teraz będzie marnował czas bez gry, albo zajmował się będzie nadmuchiwaniem piłek - a tu niespodzianka. Norweska Valerenga Oslo postanowała go zatrudnić i są z tego najwidoczniej bardzo szczęśliwi. Nie wiem co oni w nim widzą, ale twierdzą że kogoś właśnie takiego szukali. Może mnie zaskoczy i jeszcze coś pokaże ten zawodnik - choć szczerze powiem, że nie jestem jego zwolennikiem. Oto link do informacji http://sport.onet.pl/0,1248713,1483328,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:21, paweusz napisał:

Po ostatnim odsunięciu Sebastiana Mili od drużyny Austrii Wiedeń myślałem, że teraz będzie
marnował czas bez gry, albo zajmował się będzie nadmuchiwaniem piłek - a tu niespodzianka.
Norweska Valerenga Oslo postanowała go zatrudnić i są z tego najwidoczniej bardzo szczęśliwi.
Nie wiem co oni w nim widzą, ale twierdzą że kogoś właśnie takiego szukali. Może mnie zaskoczy
i jeszcze coś pokaże ten zawodnik - choć szczerze powiem, że nie jestem jego zwolennikiem.
Oto link do informacji http://sport.onet.pl/0,1248713,1483328,wiadomosc.html


Ciekawe co zwojuje w Norwegi, bo w Austrii nic nie pokazał. Lech Poznań rlz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:21, paweusz napisał:

Po ostatnim odsunięciu Sebastiana Mili od drużyny Austrii Wiedeń myślałem, że teraz będzie
marnował czas bez gry, albo zajmował się będzie nadmuchiwaniem piłek - a tu niespodzianka.
Norweska Valerenga Oslo postanowała go zatrudnić i są z tego najwidoczniej bardzo szczęśliwi.
Nie wiem co oni w nim widzą, ale twierdzą że kogoś właśnie takiego szukali. Może mnie zaskoczy
i jeszcze coś pokaże ten zawodnik - choć szczerze powiem, że nie jestem jego zwolennikiem.
Oto link do informacji http://sport.onet.pl/0,1248713,1483328,wiadomosc.html


Ja nie wiem czym on się sugerował... że niby w Norwegii nie mają podgrzewanych muraw i wszyscy się przewracają na boisku bo jest ślisko?

Pochodziłby Sebuś przez pół roku na siłownię i potem dopiero wziął się za granie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 00:08, .Darnok napisał:

Ja nie wiem czym on się sugerował... że niby w Norwegii nie mają podgrzewanych muraw i wszyscy
się przewracają na boisku bo jest ślisko?


Czym??? Tam go chcieli i było okienko otwarte jeszcze. W kraju może i by go ktoś chciał ale jak Suś za pół roku chce jakieś 200 tys EURO to niech zapomni.

Zawsze mógł do Rosji sobie pojechać:D

Dnia 12.02.2007 o 00:08, .Darnok napisał:

Pochodziłby Sebuś przez pół roku na siłownię i potem dopiero wziął się za granie...


Zapewne chodzi, ale chyba kolegom ręczniki podaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować