Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

No i właśnie sprawa mistrza. Ja mam przeczucie, jak tak ostatnio oglądałem na onecie skróty meczów, że mistrz w tym roku wyląduje w Kielcach, albo Lubinie.

Bardzo bym się zdziwił. W moim mniemaniu faworytami dalej są Legia i Wisła.
Jedyne co mnie cieszy w polskiej lidze to fakt, że w końcu (po ładnych paru latach) klimat na robienie porządnej piłki jest w kilku miastach, a nie dwóch dominujących.
Musimy też brać poprawkę na niespodzianki, jakie zawsze mają miejsce. No bo z ręką na sercu panowie, kto stawiał na BOT przed sezonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:59, walgierz napisał:

Bardzo bym się zdziwił. W moim mniemaniu faworytami dalej są Legia i Wisła.

No cóż nie sądzę. Napewno nie stawiałbym na Legię. Przed rozpoczęciem się sezonu stawiałem na Wisłę.

Dnia 12.02.2007 o 14:59, walgierz napisał:

Jedyne co mnie cieszy w polskiej lidze to fakt, że w końcu (po ładnych paru latach) klimat
na robienie porządnej piłki jest w kilku miastach, a nie dwóch dominujących.

Otóż to! Jeszcze Lecha do walki dać. :) Im więcej tym ciekawej, jak ja chciałbym zobaczyć na koniec sezonu taki mecz np Wisła Kraków - Lech Poznań o tytuł mistrza. Ehh, jechałbym do Krakowa wtedy na bank.

Dnia 12.02.2007 o 14:59, walgierz napisał:

Musimy też brać poprawkę na niespodzianki, jakie zawsze mają miejsce. No bo z ręką na sercu
panowie, kto stawiał na BOT przed sezonem?

Z ręku na sercu, po 4 sezonach jak BOT prowadził bez przegranej twierdziłem, że zaraz się to skończy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

Dobrze byłoby jakby wszyscy Legioniści tak myśleli. Niestety trzeba powiedzieć, że tych co
spotykam u nas na Kresowej 1 to... typowa Warszawka jak to mówi Yarr. "Hej, zobacz na murawe,
u nas w Warszawie...", "patrz, mają takie kasy biletowe dziwne, Ty wiesz że u nas w Warszawie...",
"gdzie tu kupię bilet, bo u mnie w Warszawie..."


Ja osobiście uważam że jak juz jest zgoda to z pełnymi tego konsekwencjami. Albo się bratamy albo tłuczemy(przenośnia).
Powiem ci jedno na każdych dziesięciu którzy tak mówią jak napisałeś 1 jest rodowitym Warszawiakiem a pozostali to imigranci a 5 z nich nie mieszka tutaj dłużej niż dwa lata.
Dodam jeszcze że ten jeden rodzynek to z reguły ma coś z buraka:D
Sztuczne wywyższanie się bo jest się ze Stolicy uważam za buractwo i kretynizm - takie jest moje zdanie.

Dnia 12.02.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

A jak tam stosunki z Lechitami? Nawet nie wiedziałem, że szerszeń45 (nie wiem czy gościa kojarzysz)
jest Poznaniakiem. :D


Osobiście nikogo z Poznania nie znam. Powiem tak jak ktoś potrafi merytorycznie na temat piłki ze mną rozmawiac to może być i kibicem Cracovii. A małe "kuksańce" podczas dyskusji to taki języczek u wargi:)

Dnia 12.02.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

No i właśnie sprawa mistrza. Ja mam przeczucie, jak tak ostatnio oglądałem na onecie skróty
meczów, że mistrz w tym roku wyląduje w Kielcach, albo Lubinie.


Brak przekonia.
Korona - za krótka ławka
Zagłębie - jakoś brak klimatu do zdobycia mistrza a i afera Fryzjera nad nimi wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze jako fan Legii uważam że o mistrzostwo walczyć będą 2 zespoły Korona Kielce i Legia Warszawa.
Na pewno nie będzie to Wisła, która nikim się nie wzmocniła a sprzeda Błaszczykowskiego, uważam również że trener Wisły Nawałka to nie jest dobre rozwiązanie. Na pewno gdyby zostawili Okukę to mieliby mistrza, wyrzucili go jednak i teraz pożałują.
Co do Bełchatowa to bez Matusiaka sobie nie poradzą. Znów sprowadzili jakiegoś zagranicznego zawodnika więc to nie będzie to. A po za tym jak historia np. Groclinu pokazała klub -przepraszam za słowo "ze wsi" nic nie osiągnie w futbolu oprócz krótkich epizodów.
Zagłębie również odpada, są zbyt pewni siebie że mają świetną drużynę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę , że to Korona zawalczy o mistrza - mają młody zespół, porządne zarządzanie, jest kasa w klubie, dobry trener i kibice też są. Legia też może zawalczyć - wzmocnili się Grzelakiem co odebrałem bardzo pozytywnie.

Problemem Wisły jest straszny bajzel w wyższych sferach klubu.

W tym sezonie mam nadzieję że zdegradują te 3 drużynki, które sobie kupowały mecze. No i że Oderka się utrzyma;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 16:51, szawer napisał:

Na pewno nie będzie to Wisła, która nikim się nie wzmocniła a sprzeda Błaszczykowskiego, uważam
również że trener Wisły Nawałka to nie jest dobre rozwiązanie. Na pewno gdyby zostawili Okukę
to mieliby mistrza, wyrzucili go jednak i teraz pożałują.

Zwolnienie Petrescu to był błąd, a nie Dragona.

Dnia 12.02.2007 o 16:51, szawer napisał:

Zagłębie również odpada, są zbyt pewni siebie że mają świetną drużynę itp.

Fakt, Legioniści nigdy nie mają tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:33, Quire napisał:


Dupa ze mnie a nie rodowity Warszawiak (...)


Hehe, dobrze mówił Jan Nowicki - nie ma prawdziwych Warszawiaków, są tylko... ;-)

Dnia 12.02.2007 o 13:33, Quire napisał:

(....) są bardzo podobni z charakteru(specyfika regionu). Podobnie jest w kazdej części kraju:)


Na czym polega nasza specyfika? Bardzom ciekaw opinii z zewnątrz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 16:51, szawer napisał:

. Na pewno gdyby zostawili Okukę
to mieliby mistrza, wyrzucili go jednak i teraz pożałują.


Kto żałuje, ten żałuje - wyście mu powinni naprawdę pomnik postawić :P Drużynę rozwalił już kompletnie, przerwał wspaniałą serię bez porażek na własnym boisku, spadł na 5 miejsce w tabeli, sprowadził Svitlicę... całe szczęście, że już poszedł w cholerę.

Na razie piłkarze są zadowoleni z metod treningowych Nawałki. A on sam już raz mistrza zdobył, choć startował z innej pozycji.

-> paweusz

Siła Legii opiera się na słabości pozostałych ekip ;-)
A tak na powaznie, to nawet drużyny ze środka tabeli mają szansę walczyć o majstra jak uda im się wstrzelić w taką serię zwycięstw jak Legia miała ostatniej wiosny (ile to było - 13?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:04, .Darnok napisał:

przerwał wspaniałą serię bez porażek na własnym boisku,

Jak sam powiedział, to się kiedyś musiało skończyć. :D

Dnia 12.02.2007 o 17:04, .Darnok napisał:

spadł na 5 miejsce w tabeli

To po prostu inni grali lepiej. :D

Dnia 12.02.2007 o 17:04, .Darnok napisał:

sprowadził Svitlicę... całe szczęście, że już poszedł w cholerę.

A tego to raz tylko w akcji widziałem, a właściwie widziałem jak wchodził na boisko i słuch po nim zaginął.

Dnia 12.02.2007 o 17:04, .Darnok napisał:

A tak na powaznie, to nawet drużyny ze środka tabeli mają szansę walczyć o majstra jak uda
im się wstrzelić w taką serię zwycięstw jak Legia miała ostatniej wiosny (ile to było - 13?)

Prawie jak Wisła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:22, Marko Pele napisał:

No i stało się Matusiak oficjalnie w Palermo. Ciekawe tylko jak sobie poradzi...



khe khe Przy tej skuteczności napastników Palermo nawet strzelając 5 goli w drugiej części sezonu będzie bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:53, Blantman napisał:

khe khe Przy tej skuteczności napastników Palermo nawet strzelając 5 goli w drugiej części
sezonu będzie bohaterem.


O ile nie będzie mu przeszkadzać różowa koszulka ;p Swoją drogą ciekawe skąd się wzieły barwy tego klubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:55, Marko Pele napisał:

> khe khe Przy tej skuteczności napastników Palermo nawet strzelając 5 goli w drugiej części

> sezonu będzie bohaterem.

O ile nie będzie mu przeszkadzać różowa koszulka ;p Swoją drogą ciekawe skąd się wzieły barwy
tego klubu...


Może to tradycyjne barwy mafiozów z tamtych rejonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 00:13, Blantman napisał:

Może to tradycyjne barwy mafiozów z tamtych rejonów :)


Nie mam p[ojęcia, pewnie masz racje. Ale swoją drogą kiepski kolor mimi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 09:59, Marcilek napisał:

Jak sądzicie czy Polska zostanie wyeliminowana z Euro 2008


Narazie wszystko idzie w dobrym kiedunku, tzn Fifa dała czas na ugodę. Minister Lipiec ma w planach wycofanie kuratora z PZPN, więc uważam że ędzie dobrze. A co do Euro 2012 to wiadomo jest ryzyko, ale według mnie mamy spore szanse. Szczególnie po imcydencie we Włoszech. Polska jest rozwijającym się krajem więc jeżeli FIFA myśli w ten sposób (rozwój piłki) to powinni nam dać te Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 16:58, .Darnok napisał:

Hehe, dobrze mówił Jan Nowicki - nie ma prawdziwych Warszawiaków, są tylko... ;-)


Pana Janka Nowickiego bardzo lubie i cenie:)
Ale nie do Końca ma rację. Znam kilku rodowitych Warszawiaków którzy maja tutaj rodziny od pokoleń. Zwykli ludzi i naprawdę różnbią się od tego całego motłochu co im się wydaje że jak tutaj są to już nikt im nie podskoczy.

Dnia 12.02.2007 o 16:58, .Darnok napisał:

Na czym polega nasza specyfika? Bardzom ciekaw opinii z zewnątrz ;>


Nie bierz tego osobiście bo nie znamy się jedynie wirtualnie na tym forum i ta ocena nie bije prosto w ciebie.
Zacietrzewieni, zadufani w sobie i swoich pogladach z którymi nie da się polemizować (według nich). A pozatym wszystko macie najlepsze według was.
Tak opinia o Karkowiakach panuje tutaj.
Czy ja się pod nią podpisuje? Nie do końca ale ziarno prawdy w tym jest co napisałem powyżej (opieram to na znajomości z kilkoma Krakusami i opini innych ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 10:56, Quire napisał:

Zacietrzewieni, zadufani w sobie i swoich pogladach z którymi nie da się polemizować (według
nich). A pozatym wszystko macie najlepsze według was.

Mnie się nie podoba. Darnok - bądź dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:04, .Darnok napisał:

Kto żałuje, ten żałuje - wyście mu powinni naprawdę pomnik postawić :P Drużynę rozwalił już
kompletnie, przerwał wspaniałą serię bez porażek na własnym boisku, spadł na 5 miejsce w tabeli,
sprowadził Svitlicę... całe szczęście, że już poszedł w cholerę.


Tak po prawdzie to nie dostał nawet szansy, ale inna sprawa jest po co go sprowadzono. Przeciez w Wisle już było kilku "inwalidów".

Dnia 12.02.2007 o 17:04, .Darnok napisał:

Na razie piłkarze są zadowoleni z metod treningowych Nawałki. A on sam już raz mistrza zdobył,
choć startował z innej pozycji.


Trening treningiem ale trzeba poczekac na efekt w lidze.

Dnia 12.02.2007 o 17:04, .Darnok napisał:

Siła Legii opiera się na słabości pozostałych ekip ;-)


To samo można powiedzieć o GKS teraz czy Wisła kiedyś.
Lige wygrywa ten co ma więcej punktów i jest akutalnie lepszy.

Dnia 12.02.2007 o 17:04, .Darnok napisał:

A tak na powaznie, to nawet drużyny ze środka tabeli mają szansę walczyć o majstra jak uda
im się wstrzelić w taką serię zwycięstw jak Legia miała ostatniej wiosny (ile to było - 13?)


Takimi seriami zdobywa się mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować