Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 22:49, Vaxinar napisał:

No i oczywiście mój najmniej lubiany piłkarz Diabłów boski Ronaldo nic nie zdziałał. Czego
nie można powiedzieć o Tottim. Portugalczyk może i jest dobry, bardzo dobry, ale jak dla mnie
i tak przereklamowany. Nie to co Rooney. :D


WOW.
Ronaldo nic nie zdziałał??!!
Zobacz kto wypracował sytuacją bramkową.
Posadził na tyłkach trzech Włochów, wyłożył gałę Solskjearowi na czubek buta, a ten idealnie do Ronniego który....
mnie zaskoczył, bo ze skutecznością to u niego ostatnio tak średnio. Szczerze mówiąc to myślałem że przywali z prostaka ile fabryka dała i jak to zwykle bywa w ostatnich czasach, bramkarz, poprzeczka albo Panu Bogu w okno. A tu przyjął i z klepeczki po długim i sprawa awansu otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a jednak świat jest pełen niespodzianek! Crisa faulują przy kazdej okazji bo poprostu ianczej mu nie umieją odebrac piłki. Nie mozna mowic ze przesadza z trickami, bo ianczej nie byłby najatrakcyjniejszym "towarem" transferowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 23:04, Quire napisał:

Ronaldo nic nie zdziałał??!!


Ale ogólnie zawiódł. Zauważ pod koniec ile marnoiwał. Zmęczenie? A Totti to co? Tak jak go wychwalają to z pewności nie zagrał i moim zdaniem przereklamowany jest, chociaż mogę cofnąć słowa, że nic nie zdziałał.
Był w cieniu Włocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo ROMA!:) Mój ukochany klub od dzieciństwa wygrał z ManU:) Jeszcze tylko dobry wynik na Old Trafford i będzie pięknie:) Ile to musiałem czekać na sukcesy w LM.. Brawo:) jestem happy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 23:10, Vaxinar napisał:

Ale ogólnie zawiódł. Zauważ pod koniec ile marnoiwał. Zmęczenie? A Totti to co? Tak jak go
wychwalają to z pewności nie zagrał i moim zdaniem przereklamowany jest, chociaż mogę cofnąć
słowa, że nic nie zdziałał.


Totti to ma jakieś 20 spotkań mniej na karku, jak nie lepiej. W kadrze nie gra, w lidze bodajże pięć meczów już musiał siedzieć na trybunach za kartki no i tam mają jeden puchar i mniejszą ligę.

Dnia 04.04.2007 o 23:10, Vaxinar napisał:

Był w cieniu Włocha.


Dzisiaj może był w cieniu Pluttiego, ale na Old Trafford pojeździ po nich jeszcze jak trzeba.

A tak reasumując grę ME, to od pewnego czasu zauważam pewien bardzo niepokojący objaw.
Grają dobrze nawet czasami bardzo dobrze ale....
Widać że za bardzo zaczęli patrzeć na CR.
Podadzą i czekają co zrobi a on musi kiwać i grać bo kocha być przy piłce. A wiadomo jakie to jest niebezpieczne.
Jest w takiej formie że trzeba go pieścić i głaskać żeby jej nie stracił bo wtedy mogą zacząć się kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokuszę się o krótkie podsumowanie meczu Roma-Manchester. Roma przez całe spotkanie atakowała, anglicy grali z kontry i udało im sięwykorzystać jedną z nich, oczywiście wiele się zmieniło po czerwonej kartce, którą ujżał Scholes, co nie zmienia faktu, że Manxhester zagrał poniżej oczekiwań, cieszy mnie tylko to, że mój faworyt do zwycięstwa w Lidze Mistrzów wygrał po dobrek grze, a grę Manchesteru najlepiej podsumuje zdanie, które przeczytałem w relacji na żywo "Manchester wyszedł z własnej połowy. Konkretnie Rooney. Jest on świetnym piłkarzem między innymi dlatego, że potrafi szybko biec z piłką i uderzać przeciwnika łokciem jednocześnie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasłużona wygrana Romy. Niekibicowałem zadnejz drużyn, które grały wczoraj, ale trzeba przyznać, że Manchester dał ciała na całej linii. Słabo grali i tyle. W dodatku dali się robić jak dzieci, np. w przypadku Scholesa. Takie sztuczki z wymuszeniami to ja w podstawówce robiłem na boisku szkolnym. Co nie zmienia faktu, że kartka zasłużona, chociażby za głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 08:24, HumanGhost napisał:

/.../ np. w przypadku Scholesa. /.../

IMHO Manchester United zagrał jak zagrał, zejście Scholesa osłabiło zespół, a dziesiątkę nie mógł zagrać dobrze przeciw 11 Rzymianom. Poza tym bramka strzelona przez Rooneya była bardzo ładna. Śmiem nawet stwierdzić, że w tej chwili to nawet MU jest w lepszej sytuacji niż Roma bo to MU strzeliło bramkę na terenie rywala. Zapowiada się więc ciekawy rewanż, bo w tej chwili MU wystarczy 1:0 do awansu, a Roma dla świętego spokoju musiałaby strzelić co najmniej jedną bramkę, a najlepiej to dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 08:29, szerszeń45 napisał:

IMHO Manchester United zagrał jak zagrał, /ciach/


Czyli słabo, to trzeba powiedzieć. I nawet ładna bramka tego nie zmieni. Spodziewałem się czegoś więcej po tych gwiazdach. Ale jak w przypadku Chelsea za dużo nie pokazali wczoraj. A co będzie w rewanżu to cięzko powiedzieć. Poczekamy zobaczymy. Spodziewam się mocnego meczu i wygranej Mu. W końcu u siebie sa znacznie lepsi, podobno. Jeśli tylko nie będą dawać się robić w konia jak małe dzieci to mają nadal duże szanse na awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zawiedziony postawą MU. Szczególnie tym co wyprawia w ostatnim czasie Scholes. Czerwona kartka z Liverpoolem, czerwona kartka wczoraj... Ale cały zespół zagrał słabo. Heinze spóźnił się z kryciem przy drugiej bramce dla Romy, w ogóle po kontuzjach nie może dojść do formy. To nie był niestety ten MU który oglądam w lidze. Oby na Old Trafford było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać : Mam także wielką nadzieję, że w meczu zagra Zapaśnik. Bądź co bądź ale to były gracz OKS-u Otwock - klubu z mojego miasta:) Michał, ustrzel coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 23:29, Quire napisał:

W kadrze nie gra

Jak to? Dlaczego?

Dnia 04.04.2007 o 23:29, Quire napisał:

A tak reasumując grę ME, to od pewnego czasu zauważam pewien bardzo niepokojący objaw.
Grają dobrze nawet czasami bardzo dobrze ale....
Widać że za bardzo zaczęli patrzeć na CR.
Podadzą i czekają co zrobi a on musi kiwać i grać bo kocha być przy piłce. A wiadomo jakie
to jest niebezpieczne.
Jest w takiej formie że trzeba go pieścić i głaskać żeby jej nie stracił bo wtedy mogą zacząć
się kłopoty.

ME? Chyba coś sie pomyliło Tobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pora na opisanie dwóch wczorejszych meczy ;]. Z czego jeden to tak po części bo nie oglądałem go w całości ;).

Mecz AS Romy z Manchesterem United zapowiadał się bardzo ciekawie. Prawda było to dobre piłkarskie widowisko. Zaczęło się od dwóch żółtych kartek dla Schoolsa ( czy jak mu tam ;P ) a w rezultacie dostał czerwoną kartkę przez , którą zszedł z boiska. Co do fauli to sędzia miał rację...Po tej kartce nastąpiło jakby przebudzenie Romy , która jak wiemy strzeliła bramkę. Może i po części przypadkiem ale Teddie ( czy jakoś tak :P ) znalazł sobię idealną pozycję do oddania strzału i nie mógł nie trafić. Potem do 60 minuty można powiedzieć , że gra się trochę ustabilizowała...No może Manchester zaczął strzelać więcej na bramkę rzymian. W końcu padła przepiękna bramka po dośrodkowaniu Soolscera . Ale radość Anglików nie trwała długo bo po 6 minutach kolejną bramkę strzelili rzymianie. Do końca meczu to oni przeważali i sasłużenie wygrali w Manchesterem.

Co do drugiego meczu. Z tego co wiem pierwsza bramka padła dla Valencii a Chelsea miała nie małe problemy. Nie umiała wyrównać ale w końcu gdzieś pod koniec pierwszej połowy strzelili bramkę. Druga połowa była zacieta a mecz zakończył się remisem. Tutaj wszystko może się rozstrzygnąć za tydzień w Hiszpanii tak samo jak w poprzednim meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na mecz Romy z MU patrzyłem troszeczkę inaczej .Super widowisko i dramaturgia .Faktem jest że było pewne zskoczenie że MU dał się tak zepchnąć do defensywy ale widowisko wcale na tym nie straciło .Oba zespoły miały pewne braki kadrowe i w rewanżu będzie podobnie a wynik jest wprost idealny .Można w ciemno obstawiać super widowisko w Anglii .Brameczki były piękne i gdyby tylko jeszcze choć jedna bomba z dystansu wpadła nie można by było powiedzieć nic złego .Oby takich meczy więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁOOOOOOŁ. ale dzieje się w realu madryt! wielkie szokujące nowinki... jesli ktos chce wiedziec wiecej to oczywiscie wie gdzie szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 04.04.2007 o 23:04, Quire napisał:

WOW.
Ronaldo nic nie zdziałał??!!
(...)


Nie ma co się zachwycać jedną akcją, bo cały mecz niepotrzebnie bawił się w dryblingi, którego nie przynosiły absolutnie żadnych efektów - poza tym jeśli dobrze pamiętam Scholes dostał czerwoną kartkę przy kontrze Romy, która wynikła z tego, że Ronaldo znowu się zaczął kiwać i stracił piłkę.

Gra Romy naprawdę mi się podobała (co jest o tyle ciekawe, że to przecież klub z Włoch), i to jeszcze przed tym, jak zaczęli grać w przewadze. Wydaje mi się jednak, że nie do końca w pełni wykorzystali szansę - mogli i powinni to spotkanie wygrać wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 16:34, .Darnok napisał:

Gra Romy naprawdę mi się podobała (co jest o tyle ciekawe, że to przecież klub z Włoch), i
to jeszcze przed tym, jak zaczęli grać w przewadze. Wydaje mi się jednak, że nie do końca w
pełni wykorzystali szansę - mogli i powinni to spotkanie wygrać wyżej.


Powinni i mogli, gdyby mieli innego napastnika, mnie bardzo raziła nieskuteczność Perotty, mógł spokojnie strzelić dwie bramki w tym meczu a nie strzelił nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować