Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ta kolejka to dla mnie dziwna sprawa. Wisła chyba straciła szansę na mistrza, nie mówiąc już o Legii. BOT chyba udowodnił, że tym sezonie to on zagra w eliminacjach do Cheampions League.

W dodatku tylko 1 punkt mi wychodzi z typowań... bieda i nędza w tej kolejce :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie słowa padły z ust Nawałki:

Dziennikarze zauważyli, że mnóstwo piłek granych było z pominięciem drugiej linii: - Nie było takich założeń. Mieliśmy grać szeroko, zarówno bez przyjęcia jak i na dwa kontakty, przez drugą linię budować akcję.

Co to za trener, którego nie słuchają piłkarze i nie wypełniają jego założeń taktycznych. Wisła grała chyba jeden z najsłabszych meczy z ery Cupiała.
Nie rozumiem dlaczego, Nawałka nie zaryzykował pod koniec meczu np. wprowadzić napastkika za obrońcę, albo przynajmniej zmienić Penkse, który niestety nie ma sił na cały mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończył się mecz Zaragozy z Barceloną. Drużyna z Katalonii została rozbita w pył i po fatalnej grze przegrała 1-0. Praktycznie cały mecz to ciągłe ataki gospodarzy gdzie wyjątkową aktywnością wyróżniał się De Alessandro, który zresztą zaliczył asyste przy golu Milito. Dopiero w końcówce, Barcelona zaczeła stwarzać sobie sytuacje, lecz było już za późno. Podsumowując Blaugrana przegrała zasłużenie, a 1-0 to najmniejszy wymiar kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:56, Be-Yacz napisał:

Właśnie zakończył się mecz Zaragozy z Barceloną. Drużyna z Katalonii została rozbita w pył
i po fatalnej grze przegrała 1-0.


Faktycznie porażka 0-1 oznacza "rozbicie w pył" :D:D:D

Aż się boję pomyśleć co byś napisał jakby przegrali 0-2, toż to by była już totalna kompromitacja, armagedon, cholera wie co jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bynajmniej nie chodziło mi o wynik a o gre barcy. wygladalo to tak jakby saragossa grala z druzyną amatorską.

hehe- sedzia stronniczy? niewiem czemu tak uwazasz. podaj choc jedna kontrowersyjna decyzje ktora miala wplyw na przebieg meczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociażby jedna z ostatnich akcji meczu, gdzie faulowany był Ronaldinho a sędzia przyznał wolnego w drugą stronę. Ponadto,jak dla mnie sędzia zbyt pochopnie dawał kartki Barcelonie, a w podobnych sytuacjach nie dawał przeciwnikowi. Taka mała stronniczość...

Dnia 07.04.2007 o 22:02, Be-Yacz napisał:

wyjątkową aktywnością wyróżniał się De Alessandro


Może i aktywny był, ale jak tylko komentator wymawiał jego nazwisko to od razu zespół tracił piłkę :) Trochę go ratuje ta asysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze w srodku boiska tam gdzies wolnego zle podyktowal nic nie znaczy. jesli chcesz zobaczyc stronniczosc sedziow zapraszam na mecze realu madryt gdzie sedzia czasem niedyktuje 2 ewidentnych karnych. oczywiscie takie mecze zdarzaja sie zadko, w tym sezonie okolo 3-4 meczy, ale to jest stronniczosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podyktował wolnego w środku boiska i Barca szybko wykonała wolengo wypuszczając zawodnika na dobrą pozycję, a tu się okazało że to Roni faulował. Nie wiem co w tej sytuacji widział sędzia :) Oprócz tego niektóre żółte kartki były dość kontrowersyjne, a w większości otrzymywli je zawodnicy Barcy, czasem w dośc dziwnych sytuacjach. Żeby była jasność : nie mówię że sędzia wypaczył wynik, czy coś w tym stylu, bo tak nie było. Barca zasłużenie przegrała, ale praca sędziego nie była na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:34, hehe napisał:

Podyktował wolnego w środku boiska i Barca szybko wykonała wolengo wypuszczając zawodnika na
dobrą pozycję, a tu się okazało że to Roni faulował. Nie wiem co w tej sytuacji widział sędzia
:) Oprócz tego niektóre żółte kartki były dość kontrowersyjne, a w większości otrzymywli je
zawodnicy Barcy, czasem w dośc dziwnych sytuacjach. Żeby była jasność : nie mówię że sędzia
wypaczył wynik, czy coś w tym stylu, bo tak nie było. Barca zasłużenie przegrała, ale praca
sędziego nie była na wysokim poziomie.


aha chyba ze tak. bo myslalem ze zwalasz na sedziego :P. co do kartek to 4 dostali z zaragozy a 6 z barcy wiec mniej wiecej po rowno :). barca gra w ostatnich meczach fatalnie. juz z deportivo pokazala ze kryzys jednak trwa. mam nadzieje ze sevilla bądz real to wykorzystaja bo 3 mistrzostwa z rzędu nie zdzierże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 08:07, Be-Yacz napisał:

"Bo tak jak u Legii nie można mówić o żadnej grze"

to po co sie wypowiadasz na temat gry?

Bo od 25 lat oglądam piłkę i trochę widziałem i trochę pamiętam. Pamiętam również, że zapalczywi szalikowcy rzadko znali się na piłce zaślepieni miłością do swojego klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem co napisałem. Zresztą nie ma to znaczenia skończmy tą bezsensowną dyskusję, która nie prowadzi do niczego. Po prostu nigdy nikomu nie mów, że ktoś się nie zna skoro go nie znasz. Zresztą co to wogóle znaczy znać się na piłce. Po za tym naucz się chociaż tolerować zdanie innych ludzi. przecież nie musisz się z nim zgadzać. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Wielkanoc. i nie rozmawiajmy już przynajmniej nie o piłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 12:00, Be-Yacz napisał:

oki niewazne. wesolych swiat :P

nie mówię o tym jak legia grala tylko o tym że nie ważne jak grała. Od niej wymaga się zwyciestw a nie ładnej gry. Więc guzik mnie obchodzi jak gra, ma wygrywać a nie robi tego. A Wdowczyk dalej siedzi i psuje druzyne. O to mi cały czas chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za weekend tragiczny. :P Wisła kolejny remis. Czyżby nie było pucharów po tym sezonie ? Już jest zapowiadana wielka wyprzedarz w druzynie krakowskiej na koniec sezonu i prawdopodobny brak startu w Intertoto, bo się opłacać nie będzie. :P Słabo to widze.
Lechia Gdańsk po dobrym starcie kolejny słabszy mecz. Pierwsza przegrana z rewelacją tej rundy w IIlidze, czylo Polonią Warszawa. Czyżby mały kryzys ? Oby nie bo Ektraklasa mogła być blisko :P
No i Barca w fatalnym stylu znowu w plecy :P Ciężko będzie wywalczyć w tym sezonie mistrza. Ale wierzyć trzeba i teraz dopingować jeszcze mocniej !
Dobrze, że chociaż Legia w tył, jakieś małe pocieszenie.... ;)

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bo tak jak u Legii nie można mówić o żadnej grze"

napisales ze nic nie gra co jest nieprawda. wdowczyk to swietny trener. legia nie moze sie go pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować