Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Heh, widzieliście może wyniki francuskiej Ligue 1? Na osiem rozegranych spotkań aż sześć zakończyło się bezbramkowymi remisami. Oba pozostałe mecze to zwycięstwa gospodarzy po 2:0. Średnia bramek w kolejce to zaledwie pół gola na mecz. Jutro ostatnie dwa mecze, więc może być jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku zaznaczę, że meczu Racing-Real nie widziałem. Widziałem za to obydwie sytuacje przy rzutach karnych.
1 karny imo był. Jaki normalny piłkarz robi tak względnie niebezpieczny wślizg w polu karnym?
Natomiast przy drugiej sytuacji, piłkarz Racingu był przytrzymywany, jednak 9/10 sędziów karnego by nie przyznał...

Dnia 14.04.2007 o 23:37, Be-Yacz napisał:

barca kupuje sedziow.


Hah... Śmieszny zaczynasz być :)

No więc jest tak:
Real przegrywa - Barca kupuje sędziów.
Real wygrywa - Mimo przeciwnościom losu, w postaci przekupionego sędziego przez Barce.

...
...
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:59, cubba napisał:

Real przegrywa - Barca kupuje sędziów.


Wiesz, jak Polacy przegrali w Meksyku z Brazylią, to się poryczałem i dopiero jak mama powiedziała, że tamci kupili sędziego, to mi przeszło (poważnie, to nie dykteryjka wymyślona na potrzebę chwili). Tyle, że ja miałem wtedy 6 lat xD
Mimo wszystko nie będę się napinał, bo do końca sezonu sporo meczy i na idiotę wyjść nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" nie osodzam barcelony, tak jak wynikalo to z poprzedniego posta ale wydaje mi sie podejrzane ze kiedy real rzeczywiscie zaczol zagrazac barcy takie cos sie wydarzylo."

a sprostowania to nie byles laskaw przeczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> " nie osodzam barcelony, tak jak wynikalo to z poprzedniego posta ale wydaje mi sie podejrzane
> ze kiedy real rzeczywiscie zaczol zagrazac barcy takie cos sie wydarzylo."
>
A to, że Real gonił gonił gonił i nagle wpadka bo już Barcelona zaczeła sędziów mieszać do tego tak? haha zabawne! To Real już przegrać czy zremisować nie może?! I dlaczego sie podejrzewa Barce jeśli już a nie Racing? To może to samo będzie w polskiej lidze. BOT sie potknie i sie oskarży o korupcje drużyny z miejsc 2-6 o to, że sie zmówiły przeciw BOT-owi bo chcą mu mistrza odebrać.

Ja rozumiem waszą frustracje bo rzeczywiście to było oszustwo dla Realu, ale żeby od razu mówić o odebranym Mistrzostwie?! halo jeszcze pare spotkań jest i Barca może równie dobrze zdobyć MIstrza bez względu na wynik tego spotkania. Więc z zarzutami pod adresem Barcy sie troche hamujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:52, Klimos napisał:

Heh, widzieliście może wyniki francuskiej Ligue 1? Na osiem rozegranych spotkań aż sześć zakończyło
się bezbramkowymi remisami. Oba pozostałe mecze to zwycięstwa gospodarzy po 2:0. Średnia bramek
w kolejce to zaledwie pół gola na mecz. Jutro ostatnie dwa mecze, więc może być jeszcze gorzej.


Na miejscu kibiców do sądu bym podał piłkarzy.
Jestem ciekaw jak magazyn Ligue 1 w C+ będzie wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 09:50, Quire napisał:

Jestem ciekaw jak magazyn Ligue 1 w C+ będzie wyglądać?



A co ma byc nowy magazyn "Lig ą" ?? Gdzie znalazłeś taka informacje. Pewnie będzie studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:50, Quire napisał:

Na miejscu kibiców do sądu bym podał piłkarzy.


Taa dobre :D kibice sie stresują a im sie nawet bramki nie chce strzelić i jeszcze za to kase dostają ;D Do sądu z nimi nie ma tak :D ludzie płacą za bilety a oni co? wiem jak sie ogląda bezbramkowy remis (Wisła - Lech) i powiem szczerze, że nic nudniejszego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:52, Klimos napisał:

Heh, widzieliście może wyniki francuskiej Ligue 1? Na osiem rozegranych spotkań aż sześć zakończyło
się bezbramkowymi remisami. Oba pozostałe mecze to zwycięstwa gospodarzy po 2:0. Średnia bramek
w kolejce to zaledwie pół gola na mecz. Jutro ostatnie dwa mecze, więc może być jeszcze gorzej.


Ja też to zauważyłem...Pierwszy raz widzę, żeby w sześciu meczach w jednej kolejce nie padło bramek, ale już od dawna wiadomo że tam zawsze nie strzela się dużo goli. Dziwaczna i raczej nudna jest ta liga francuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:40, lukmistrz napisał:

Pierwszy raz widzę, żeby w sześciu meczach w jednej kolejce nie padło
bramek,

To też mój pierwszy raz, gdy jestem świadkiem czegoś takiego :D

>ale już od dawna wiadomo że tam zawsze nie strzela się dużo goli.
To powinni się wreszcie wziąć do roobty :D

Dnia 15.04.2007 o 10:40, lukmistrz napisał:

Dziwaczna i raczej
nudna jest ta liga francuska.

Czy dziwaczna to nie wiem. Liga jak Liga. Ale że nudna to popieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:53, Domon napisał:

> Jestem ciekaw jak magazyn Ligue 1 w C+ będzie wyglądać?

A co ma byc nowy magazyn "Lig ą" ?? Gdzie znalazłeś taka informacje. Pewnie będzie studio.


Heh.
Sarkazm:)
No bo cholera co mają pokazywać??? 4 czy 5 bramek przez 30 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:49, Madia napisał:

To też mój pierwszy raz, gdy jestem świadkiem czegoś takiego :D


Będziemy tę sytuację wspominać po latach... X)

Dnia 15.04.2007 o 10:49, Madia napisał:

To powinni się wreszcie wziąć do roobty :D


No właśnie ciekawe dlaczego tam nie strzelają nawet "przyzwoitej" ilości goli- to są we Francji tacy wspaniali obrońcy, czy nieudolni napastnicy? Trzeba będzie obejrzeć skróty meczów.

Dnia 15.04.2007 o 10:49, Madia napisał:

Czy dziwaczna to nie wiem. Liga jak Liga. Ale że nudna to popieram ;)


Jasne że dziwaczna, bo w futbolu liczy się strzelanie bramek, a w Ligue 1 chyba nie... Po za tym obejrzycie sobie tabelę- tam bez przerwy zmienia się kolejność drużyn, (pomijam Lyon) np teraz wiceliderem jest Tuluza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:06, lukmistrz napisał:

Będziemy tę sytuację wspominać po latach... X)

Taa chyba, że odpalą jeszcze coś gorszego w tej lidze francuskiej. Np. kolejka bez gola!

Dnia 15.04.2007 o 11:06, lukmistrz napisał:

No właśnie ciekawe dlaczego tam nie strzelają nawet "przyzwoitej" ilości goli- to są we Francji
tacy wspaniali obrońcy, czy nieudolni napastnicy? Trzeba będzie obejrzeć skróty meczów.

Podejrzewam, że to drugie.

Dnia 15.04.2007 o 11:06, lukmistrz napisał:

Jasne że dziwaczna, bo w futbolu liczy się strzelanie bramek, a w Ligue 1 chyba nie... Po za
tym obejrzycie sobie tabelę- tam bez przerwy zmienia się kolejność drużyn, (pomijam Lyon)
np teraz wiceliderem jest Tuluza ^^

To ciekawe co sie u nich liczy jak nie strzelanie bramek i wygrywanie... viceliderem co? Tulu... przepraszam kto? Nie znam w ogóle takiego klubu! a jeszcze nudna jest ta liga bo ten Lyon bez przerwy 1. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:11, Madia napisał:

Taa chyba, że odpalą jeszcze coś gorszego w tej lidze francuskiej. Np. kolejka bez gola!


Ja już bym się w takiej sytuacji nie zdziwił.

Dnia 15.04.2007 o 11:11, Madia napisał:

Podejrzewam, że to drugie.


To może zamiast zatrudniać kosztujących majątek dobrych napastników lepiej poszukać więcej bramkarzy pokroju Bartheza? Od razu wzrosłaby średnia bramek na mecz!

Dnia 15.04.2007 o 11:11, Madia napisał:

To ciekawe co sie u nich liczy jak nie strzelanie bramek i wygrywanie... viceliderem co? Tulu...
przepraszam kto? Nie znam w ogóle takiego klubu! a jeszcze nudna jest ta liga bo ten Lyon
bez przerwy 1. :D


http://pl.wikipedia.org/wiki/Toulouse_FC
Nie znasz? Toż to drużyna z 70-letnią tradycją, 4 lata temu tryumfowała w 2. lidze francuskiej! Wstyd nie znać!
A tak poważnie to naprawdę pokręcona i nudna jest ta liga... Nie ma tam drużyn poza Lyonem, która byłaby w stanie regularnie i dobrze grać w europejskich pucharach... Ehh ten Lyon :/ To już 6. pod rząd mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:30, Be-Yacz napisał:

dlatego ze laporta jest bliskim przyjacielem prezesa zwiazku sedziowskiego w hiszpani :)


I co z tego? To już oznacza, że Barcelona chce pozbawić Real mistrzostwa? Real sam sie go pozbawiał głupimi porażkami w trakcie sezonu. Ja rozumiem Twoją frustracje. Real został oszukany, ale to nie znaczy, że jeśli zdobyłby te 3 punkty to miałby mistrzostwo. Takie wpadki sędziowskie raz na jakiś czas sie zdarzają i trzeba sie z tym pogodzić. Taka jest piłka.

---> lukmistrz
Dzięki za informacje o Tuluzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie takie wpadki sie nie zdarzaj. 2 karne za nic w decydujacym momencie sezonu? podejrzane i tylko to mowie. w hiszpanii juz zreszta od dluzszego czasu kraza takie plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:45, Be-Yacz napisał:

tak. barca to aktualnie najlepsza druzyna europy. chcesz wiecej?


Wiesz, jako kibic Barcy Realu nie lubię, ale największą złość budzą we mnie pyszni kibice Realu, którzy kompletnie tracą głowę, gdy ich drużyna przegrywa. Miotają się jak uwiązane psy i gryzą kogo popadnie. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja sie na ogol nie miotam, malo tego jak real gra slabo i straci bramke to mowie "i dobrze mu tak" ze zloscia, ale mowie. a najbardziej co mnie frustruje to takie momenty jak ten gdy real zamiast 3pkt zbiera 0 bo sedzia wymysli 2 karne z kosmosu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować