Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 20:11, spider88 napisał:

Tylko czemu tak zasłużony klub jak Górnik Z. tego nie odczuwa ??


Może i z Górnikiem będzie lepiej. Podobno mocno paluszki zaczyna w Górnika wkładać Alianzz. Z tego co mówią nawet jakby spadli to i tak ich przejmą.

Dnia 25.04.2007 o 20:11, spider88 napisał:

Dziwna sprawa , mi troszkę szkoda Wrocławia , ale cóż to w końcu piłka ;)


We Wrocławiu miasto właśnie przejęło 53% akcji.
Co z tego wyniknie, to nie wiem do końca, ale różnie to bywało jak miasto chciało dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 20:16, .Darnok napisał:

A Mijajlović to zwykły burak i przestępca, niech śmiga zamiatać w MPO a nie w Wiśle grać.


No to po co go trzymają?

Dnia 25.04.2007 o 20:16, .Darnok napisał:

Zależy którzy. Zasadniczo w Krakowie można podzielić kibiców na takich, co bardziej nie cierpią
albo klubu z przeciwnej dla siebie strony Błoń albo Legii ;)


Ale tutaj jest trochę inna sytuacja.
Zwycięstwo Legii da Cracovii szanse wejść Wiśle na ogon. Potem tylko wystarczy im wygrać derby i Cracovia przed Wisłą w tabeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 20:28, Quire napisał:

We Wrocławiu miasto właśnie przejęło 53% akcji.
Co z tego wyniknie, to nie wiem do końca, ale różnie to bywało jak miasto chciało dobrze.

Podobno mieli dobrego sponsora , warunkiem ogromnej kasy miał być właśnie awans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 20:30, Quire napisał:

tylko wystarczy im wygrać derby i Cracovia przed Wisłą w tabeli:D


W tej chwili nastąpi koniec Waszej rozmowy, ponieważ dla Darnoka zdanie powyższe pozbawione jest logiki, jest nierealne, w stanie tego nie będzie pojąć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 20:30, Quire napisał:

(...)
No to po co go trzymają?


Koleś kosztował 400 tys. Euro. Trudno się go pozbyć, bo nikt nie chce go kupić, nawet za znacznie mniejszą cenę. Kontrakt rozwiązać? Ma chłop za co chlać i imprezować, tak łatwo z tego nie zrezygnuje. Trzymać w 3-ligowych rezerwach? Wychodzi na to samo jakby w ogóle nie grał, przynajmniej nie psuje atmosfery w drużynie w Kulawika.

Dnia 25.04.2007 o 20:30, Quire napisał:

Ale tutaj jest trochę inna sytuacja.
Zwycięstwo Legii da Cracovii szanse wejść Wiśle na ogon. Potem tylko wystarczy im wygrać derby
i Cracovia przed Wisłą w tabeli:D


Vaxinar dobrze napisał. To zdanie jest nielogiczne. Absurd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 20:32, Vaxinar napisał:

W tej chwili nastąpi koniec Waszej rozmowy, ponieważ dla Darnoka zdanie powyższe pozbawione
jest logiki, jest nierealne, w stanie tego nie będzie pojąć. :P


Trochę dziwne fakt. Ale wszak Polska to kraj absurdów. Mamy kopię zapasowa prezydenta. Podgrzewany chodnik przed rada ministrów, za skromne 4 melony. A ministrem edukacji jest nacjonalista.
To i możliwe jest że Cracovia będzie przed Wisłą.

===> Darnok

Dnia 25.04.2007 o 20:32, Vaxinar napisał:

Koleś kosztował 400 tys. Euro...


Może u Kulawika w drużynie sie go słuchają? W jedynce to co najwyżej może pokrzyczeć i to tak z marnym efektem jak widać. Tyle że atmosferę strasznie psuje.

Działacze Wisły muszą sobie odpowiedzieć na pytanie. Czy wolą mieć średniej klasy zawodnika, który regularnie wywala jakiś numer czy mu podziękować i w jego miejsce kupić młodego zdolnego Polaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 20:32, spider88 napisał:

Podobno mieli dobrego sponsora , warunkiem ogromnej kasy miał być właśnie awans .


O którym mogą już w tym roku zapomnieć. Przez najbliższe dwa lata raczej też, bo w końcu jednak bardziej teraz się będzie stadion liczył. A jak już stadion stanie to się wezmą za awans bo ktoś musi na tym stadionie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:29, buraczek18 napisał:

Hmm. no to ciekawy mecz Chelsea gra w piłkę a Liverpool jej tylko przeszkadza:)

To w drugiej połowie można powiedzieć, że to Liverpool gra w piłkę a Chelsea przeszkadza. Bardzo się cofnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:11, Quire napisał:

A ministrem edukacji jest nacjonalista.

Nie myl nacjonalizmu z faszyzmem - nigdy! I mnie nie obrażaj.

Chelsea Londyn - FC Liverpool 1:0
Wbrew pozorom i przewidywaniom wcale nie wyszły takie szachy. W pierwszej połowie dominacja i piękny gol Chelsea, w drugiej niby FCL przycisnął, ale pod koniec już Blues się podciągnęli i spotkanie się wyrównało. Moim zdaniem zwycięstwo zasłużone, szkoda tylko, że w Chelsea tyle kontuzji i innych dziwactw jak np jazdy po pijaku. Eh, głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej z tego meczu podobały mi się parady bramkarzy i postawa bramkarzy. Na Anfield Road szykuje się ciekawy mecz za tydzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 22:40, Vaxinar napisał:

Nie myl nacjonalizmu z faszyzmem - nigdy! I mnie nie obrażaj.


Jeżeli cię uraziłem to przepraszam, nie to było moją intencją. A minister tak po prawdzie to wszystko w jednym, nacjonalista/faszysta/rasista/nazista. Każdy może sobie wybrać i wielce się nie pomyli.

http://sport.onet.pl/0,1248759,1525856,wiadomosc.html
To tak na przybitkę.
Awans może zostać pogrzebany za dawną działalność:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 23:34, Quire napisał:

Jeżeli cię uraziłem to przepraszam

Generalnie chodzi o to, że poglądy ministra to jakiś tani nacjonalizm / faszyzm. Tani, mający raczej mało wspólnego z nacjonalizmem. A napisałem do Ciebie, abyś nie mylił i nie wrzucał do jednego wora faszyzmu z nacjonalizmem.

Dnia 25.04.2007 o 23:34, Quire napisał:

To tak na przybitkę.
Awans może zostać pogrzebany za dawną działalność:(

Już dawno widziałem, jeszcze rano był Wojciech Rudy, a nie R. Zresztą... i tak stadionu nie ma, Górski (prezydent) mówi, że jak będzie awans to i stadion zbuduje, że zdąrzymy. Nie wiem w jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 23:49, Vaxinar napisał:

Już dawno widziałem, jeszcze rano był Wojciech Rudy, a nie R. Zresztą... i tak stadionu nie
ma, Górski (prezydent) mówi, że jak będzie awans to i stadion zbuduje, że zdąrzymy. Nie wiem
w jaki sposób.


Z tym stadionem to będzie tak jak w Łodzi, niby władze miasta zaproponowały, ale teraz zasłaniaja się tym, że nie ma zgody między klubami, które mają rozgrywać na nim swoje mecze. A myslę, że jakby padła konkretna propozycja to kluby by sie natychmiast dogadały, a tak władze są dobre, bo chcą, a kluby są be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 06:49, Adidas66 napisał:

Z tym stadionem to będzie tak jak w Łodzi, niby władze miasta zaproponowały, ale teraz zasłaniaja
się tym, że nie ma zgody między klubami, które mają rozgrywać na nim swoje mecze. A myslę,
że jakby padła konkretna propozycja to kluby by sie natychmiast dogadały, a tak władze są dobre,
bo chcą, a kluby są be.


Co do stadionu u nas w Łodzi to jest jakaś możliwość budowy ale...nie wiadomo gdzie. Podobno miejsce na Widzewie bądź Starcie odpadlo a zostały ŁKS i Henryków. Tylko ze kiedy miałby byc wybodowany na ŁKSie to tylko na 20-25 tys miejsc, bo nie ma miejsca na parkingi. A Widzew i Start podobno odrazu usuneli architekci.
Jeżeli do 2009 nic sie na stadionach ŁKSu i Widzewa nie zmieni to czeka nas niższa liga - tak twierdzi Andrzej Rusko szef Ekstraklasy SA. A w sprawie stadionu to do końca maja powinna zapaść decyzja
<wip_01 potajemnie liczy na al. Unii 2>. Miejski stadion to coś ale przecież najpierw trzeba poprawić nasze stadiony, bo sie niedługo ruina staną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 06:49, Adidas66 napisał:

Z tym stadionem to będzie tak jak w Łodzi, niby władze miasta zaproponowały, ale teraz zasłaniaja
się tym, że nie ma zgody między klubami, które mają rozgrywać na nim swoje mecze. A myslę,
że jakby padła konkretna propozycja to kluby by sie natychmiast dogadały, a tak władze są dobre,
bo chcą, a kluby są be.


Słyszałem, że władze Łodzi mówiły iż mają zrobić jeden super stadion i na tym stadionie mają być rozgrywane mecze obu drużyn, ale jakoś sobie tego nie wyobrażam, a już derbów to w ogóle. :/

I na inny temat - Bayern chyba da sobie spokój z tym sezonem i będzie szykował się na następny, jednak wierzę jeszcze, że powalczy o wyższe lokaty. Czytałem już na paru serwisach, że doszło do spotkania menegera FCB z Klose w sprawie transferu. I dobrze, że chociaż Klose jest chętny bo inne plany nie wypaliły jak np transfer Rafaeal van der Vaarta z HSV, który stwierdził, że z klubu wyniesie się wtedy jak otrzyma propozycję od FC Barcelony albo Realu Madryt. Klose z Podolskim w ataku Bawarczyków to już dużo, w drugiej lini trzebaby jakiegoś rozgrywającego dobrego, ponieważ Schwiensteiger może nawet zakończyć kariere, bo ten jego uraz nie okazał się takim najzwyklejszym urazem, ale czymś poważnym. Szkoda.
I obrona - największa klapa, totalna klapa. Dwóch młodych reprezentantów Niemiec jeszcze nie za bardzo ogranych, dwa gole w ostatniej kolejce Bundesligi właśnie przez obrońców.
No i o bramkę jedynie się nie martwię bo w razie zakończenia już teraz kariery przez Kahna jest dobry następca.
A jeszcze wracając do drugiej lini, tak sobie pomyślałem dziś, że jakby Borussia D. spadła to może Smolarek... hehe. :P Moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować