Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

W "Wiadomościach" widziałem migawki z meczu Wigan - WBA (0-1). Kuszczak zagrał ponoć rewelacyjnie, a te interwencje, które widziałem były rzeczywiście genialne. Cieszy, że Polak dobrze sobie radzi.
I odnawia to dyskusję: Czy Dudek powinien jechać na mundial za zasługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak powiedział pewien uczony (ja :D) piłka nożna to 22 frajerów biegających za jedną piłką i celem tej gry jest wpakowanie piłki do pudła zwanego bramką. gracze się biją (faulują) żeby ta piłka była w ich posiadaniu. można wywnioskować że nie lubie tego sportu :D (tak w skrócie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 20:57, walgierz napisał:

W "Wiadomościach" widziałem migawki z meczu Wigan - WBA (0-1). Kuszczak zagrał ponoć rewelacyjnie,
a te interwencje, które widziałem były rzeczywiście genialne. Cieszy, że Polak dobrze sobie
radzi.
I odnawia to dyskusję: Czy Dudek powinien jechać na mundial za zasługi?

zgadzam sie z taba i uwazam ze kuszczak powinien pojechac jako trzeci bramkarz na mundial do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 20:57, walgierz napisał:

W "Wiadomościach" widziałem migawki z meczu Wigan - WBA (0-1). Kuszczak zagrał ponoć rewelacyjnie,
a te interwencje, które widziałem były rzeczywiście genialne. Cieszy, że Polak dobrze sobie
radzi.
I odnawia to dyskusję: Czy Dudek powinien jechać na mundial za zasługi?

Myślę, że trzeba poczekać na ruch ze strony Dudka, ciekawe czy uda mu się zmienić klub, wtedy jeśli będzie w dobrej formie to obok Boruca, może znaleźć się w kadrze. Kuszczak po raz kolejny udowadnia, że powinien być brany pod uwagę przez Janasa, jednak konkurencja jest naprawde duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 21:25, Cheed napisał:

Myślę, że trzeba poczekać na ruch ze strony Dudka, ciekawe czy uda mu się zmienić klub, wtedy jeśli będzie w dobrej formie to obok Boruca, może znaleźć się w kadrze.

Ja w każdym razie życzę mu jak najlepiej. Jest świetnym piłkarzem i nie zachowuje się jak gwiazdor. Trzymam za niego kciuki. Jestem pewien, że jeszcze pokaże klasę.

Dnia 15.01.2006 o 21:25, Cheed napisał:

Kuszczak po raz kolejny udowadnia, że powinien być brany pod uwagę przez Janasa, jednak konkurencja jest naprawde duża...

Obyśmy na każdej pozycji mieli tylu wartościowych piłkarzy...
A tak, przykładowo, w obronie, a zwłaszcza po jej bokach mamy niesamowitą posuchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 21:29, walgierz napisał:

Ja w każdym razie życzę mu jak najlepiej. Jest świetnym piłkarzem i nie zachowuje się jak gwiazdor.
Trzymam za niego kciuki. Jestem pewien, że jeszcze pokaże klasę.

Ja już chyba uważam, że najlepsze lata ma niestety już za sobą, jednak chyba w naszej reprezentacji nie znajdziemy tak doświadczonego gracza na arenie międzynarodowej...

Dnia 15.01.2006 o 21:29, walgierz napisał:

Obyśmy na każdej pozycji mieli tylu wartościowych piłkarzy...

Dokładnie :)

Dnia 15.01.2006 o 21:29, walgierz napisał:

A tak, przykładowo, w obronie, a zwłaszcza po jej bokach mamy niesamowitą posuchę.

Pamiętam jeszcze pare lat temu, obrona kierowana przez Hajto i Wałdocha była najmocniejszym punktem naszej reporezentacji, teraz niestety defensorzy są już bardzo zaawansowani wiekowo a młodzi ciągle nie moga przebić się do głównego składu... Ale niestety podobna sytuacja panuje w środku pomocy(Szymkowiak+Sobolewski, miejmy nadzieję, że Zdebel zgodzi się wrócić do kadry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 21:40, Cheed napisał:

Ale niestety podobna sytuacja panuje w środku pomocy(Szymkowiak+Sobolewski, miejmy nadzieję, że Zdebel zgodzi się wrócić do kadry).

No wiesz... Zdebel? :|
To ja już wolę kogoś w naszej lidze poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 21:47, walgierz napisał:

No wiesz... Zdebel? :| To ja już wolę kogoś w naszej lidze poszukać...

Jest chwalony bardzo w drugiej lidze niemieckiej, o ile się nie mylę został wybrany najlepszym piłkarzem na swojej pozycji i myślę że jest lepszą opcją niż ktoś z dwójki Lewandowski/Kaczorowski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 21:49, Cheed napisał:

Jest chwalony bardzo w drugiej lidze niemieckiej, o ile się nie mylę został wybrany najlepszym piłkarzem na swojej pozycji i myślę że jest lepszą opcją niż ktoś z dwójki Lewandowski/Kaczorowski ;)

No cóż...
Od Lewandowskiego to ja jestem nawet lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 21:52, walgierz napisał:

No cóż... Od Lewandowskiego to ja jestem nawet lepszy :P

Trzeba jeszcze zaznaczyć,, że chłopaki z naszej ligi nie mają ogrania na najwyższym światowym poziomie i taki występ na Mistrzostwach Świata, może na nich wpłynąć bardzo pozytywnie, jednak bardziej prawdopodbne jest że przestraszą już się samego stadionu, nie mówiąc o ekipie Niemiec i ewentualnie w dalszej fazie Anglii bądź Szwecji ;) No nic oczy się zaczynają zamykają po dwóch ciężkich nocach, czas zmykać spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 20:57, walgierz napisał:

W "Wiadomościach" widziałem migawki z meczu Wigan - WBA (0-1). Kuszczak zagrał ponoć rewelacyjnie,
a te interwencje, które widziałem były rzeczywiście genialne. Cieszy, że Polak dobrze sobie
radzi.
I odnawia to dyskusję: Czy Dudek powinien jechać na mundial za zasługi?


Nie powinien. Jak dla mnie to w tym momencie bardziej spija śmietankę za finał LM zdobywając uznanie na śląsku albo obierając rachunki od krystyny z gazowni zamiast powaznie zająć się swoim prawdziwym problemem.
Zresztą swoje lata już ma. Numerem jeden jest i będzie Boruc. W obecnej chwili o drugie miejsce mógłby walczyć Kuszczak. W takiej sytuacji Dudek byłby numerem 3 a''la Matysek w 2002.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 21:52, walgierz napisał:

> Jest chwalony bardzo w drugiej lidze niemieckiej, o ile się nie mylę został wybrany najlepszym
piłkarzem na swojej pozycji i myślę że jest lepszą opcją niż ktoś z dwójki Lewandowski/Kaczorowski
;)
No cóż...
Od Lewandowskiego to ja jestem nawet lepszy :P


Lewandowski nominalnie jest środkowym obrońcą w swoim klubie. Janas wystawiając go w środku pomocy robił wielką krzywdę nie tylko jemu, ale i całej reprezentacji.

A Kaczorowski to przecież boczny obrońca, nie wiem skąd sie wam w tej rozmowie przyplątał?
Swoją drogą to ma być współkonkurent dla Baszczyńskiego w Wiśle... echh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 12:58, .Darnok napisał:

Lewandowski nominalnie jest środkowym obrońcą w swoim klubie. Janas wystawiając go w środku
pomocy robił wielką krzywdę nie tylko jemu, ale i całej reprezentacji.

Dokładnie, dlatego napisałem, że Zdebel będzie sprawował się lepiej na pozycji pomocnika :)

Dnia 16.01.2006 o 12:58, .Darnok napisał:

A Kaczorowski to przecież boczny obrońca, nie wiem skąd sie wam w tej rozmowie przyplątał?

Późno już było, oczywiście miał być Kukieła dobrze że zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 21:15, p1992 napisał:

jak powiedział pewien uczony (ja :D) piłka nożna to 22 frajerów biegających za jedną piłką
i celem tej gry jest wpakowanie piłki do pudła zwanego bramką. gracze się biją (faulują) żeby
ta piłka była w ich posiadaniu. można wywnioskować że nie lubie tego sportu :D (tak w skrócie)

Jak ty jesteś uczony to ja rydzyk jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 20:57, walgierz napisał:

W "Wiadomościach" widziałem migawki z meczu Wigan - WBA (0-1). Kuszczak zagrał ponoć rewelacyjnie,
a te interwencje, które widziałem były rzeczywiście genialne. Cieszy, że Polak dobrze sobie
radzi.
I odnawia to dyskusję: Czy Dudek powinien jechać na mundial za zasługi?

Dudek powinienen...to że nie gra i niewidzimy go w akcji nieznaczy to że jest spisany na margines mysle że gdyby tylko mógł grać w gdziekolwiek w pierwszym składzie napewno by pojechal...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:36, kole? napisał:

> W "Wiadomościach" widziałem migawki z meczu Wigan - WBA (0-1). Kuszczak zagrał ponoć rewelacyjnie,

> a te interwencje, które widziałem były rzeczywiście genialne. Cieszy, że Polak dobrze
sobie
> radzi.
> I odnawia to dyskusję: Czy Dudek powinien jechać na mundial za zasługi?
Dudek powinienen...to że nie gra i niewidzimy go w akcji nieznaczy to że jest spisany na margines
mysle że gdyby tylko mógł grać w gdziekolwiek w pierwszym składzie napewno by pojechal...:)


podzielam twoje zdanie to ze dudek nie gra w wielkim liverpolu to nie znaczy ze jest slabym bramkarzem, jednak fakt ze nie gra moze znacznie oslabic jego pozycje w kadrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:36, kole? napisał:

Dudek powinienen...to że nie gra i niewidzimy go w akcji nieznaczy to że jest spisany na margines mysle że gdyby tylko mógł grać w gdziekolwiek w pierwszym składzie napewno by pojechal...:)

Powinno jechać trzech bramkarzy w najlepszej formie, grających regularnie w klubach. Czyli na dziś: Boruc, Kowalewski, Kuszczak. Dodatkowo dla młodego Kuszczaka mogłaby to być zachęta do dalszej pracy.
Za zasługi nie jeździ się na wielkie imprezy. Inaczej dotąd w polskiej bramce bramce stałby Tomaszewski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:38, walgierz napisał:

> Dudek powinienen...to że nie gra i niewidzimy go w akcji nieznaczy to że jest spisany
na margines mysle że gdyby tylko mógł grać w gdziekolwiek w pierwszym składzie napewno by pojechal...:)

Powinno jechać trzech bramkarzy w najlepszej formie, grających regularnie w klubach. Czyli
na dziś: Boruc, Kowalewski, Kuszczak. Dodatkowo dla młodego Kuszczaka mogłaby to być zachęta
do dalszej pracy.
Za zasługi nie jeździ się na wielkie imprezy. Inaczej dotąd w polskiej bramce bramce stałby
Tomaszewski...

kowalewski???to ja juz majdana wole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować