Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

To chyba cała Wisła tej rundy - wygrać z rozpędzoną Legią w ładnym stylu i tydzień później przegrać z Odrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:51, Bambusek napisał:

To chyba cała Wisła tej rundy - wygrać z rozpędzoną Legią w ładnym stylu i tydzień później
przegrać z Odrą.

Taa Wisła jest najsłabsza od 10 lat nigdy jej takiej nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań wygrał z ŁKSem 2:1. Z wyniku jestem bardzo szczęśliwy. :-) Groclin Grodzisk również swój mecz wygrał z z Arką 2:1. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:52, Game Dreix napisał:

Taa Wisła jest najsłabsza od 10 lat nigdy jej takiej nie widziałem

Pamiętaj tylko o tym, że ciężko się gra w 9 przeciwko 11 i dotego bez napastnika (po tych kartkach na murawie nie było żadnego napastnika Wisły) i bez filaru obrony Baszczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:25, dawidos160 napisał:

A tu nadal nic o tragicznym meczu Lubinie ( tragiczny - może przesadzam ). Podniecacie się
skisłą - tak słabej Wisły nie było od dawna więc nie wiem po co o niej dyskutować ?

Bo to jest Wisła i ona zawsze będzie wielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:25, dawidos160 napisał:

A tu nadal nic o tragicznym meczu Lubinie ( tragiczny - może przesadzam ). Podniecacie się
skisłą - tak słabej Wisły nie było od dawna więc nie wiem po co o niej dyskutować ?

Bo to jedyny zespół od 10 lat za którym stoją niezłe występy w europejskich pucharach, w przeciwieństwie do innych słabych polskich drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć... kiedy zobaczyłem na początku byłem już skłonny uwierzyć, że na Legii Wisła się naprawdę przełamała, mimo iż drużyna ze Śląska nie należy do wybitnych przeciwników. Potem zaobserwowałem remis i odszedłem od komputera, teraz wracam... Wisła legła. Korona również przegrała, co cieszy bo Kielczan nie lubię, aż chciałoby się zaśpiewać:
C - C - CWK - CWKS Legia, Wisła skisła, Korona poległa... :P
Jutro Legia wygrać po prostu musi, ponieważ jeśli wygra będzie mieć tyle samo punktów co Korona, a że w meczu ostatnim było 3:0 dla Legii to Legia awansuje na... 3 miejsce!
To o wiele poniżej oczekiwań na początek sezonu, ale i tak dobrze jak na ten sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:27, Danio X napisał:

> A tu nadal nic o tragicznym meczu Lubinie ( tragiczny - może przesadzam ). Podniecacie
się
> skisłą - tak słabej Wisły nie było od dawna więc nie wiem po co o niej dyskutować ?
Bo to jedyny zespół od 10 lat za którym stoją niezłe występy w europejskich pucharach, w przeciwieństwie
do innych słabych polskich drużyn.


Ekhem... Ostatni sukces jaki pamiętam to ? Czekaj muszę się wysilić - 1/4 PUEFA ? Bo w kwalifikacjach LM po dupie ? W grupie PUEFA po dupie ? Przestańcie żyć wspomnieniami wielkie Wisły, której kibicował cały kraj. Cupiał nie wie na czym polega budowa drużyny piłkarskiej i teraz kibice w Krakowie boleśnie się o tym przekonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:27, Danio X napisał:

Bo to jedyny zespół od 10 lat za którym stoją niezłe występy w europejskich pucharach, w przeciwieństwie
do innych słabych polskich drużyn.


Więc my tez pożyjemy historią, Legii w lidze mistrzów za Janasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:34, Vaxinar napisał:

Nie mogę uwierzyć... kiedy zobaczyłem na początku byłem już skłonny uwierzyć, że na Legii Wisła
się naprawdę przełamała, mimo iż drużyna ze Śląska nie należy do wybitnych przeciwników. Potem
zaobserwowałem remis i odszedłem od komputera, teraz wracam... Wisła legła. Korona również
przegrała, co cieszy bo Kielczan nie lubię, aż chciałoby się zaśpiewać:
C - C - CWK - CWKS Legia, Wisła skisła, Korona poległa... :P
Jutro Legia wygrać po prostu musi, ponieważ jeśli wygra będzie mieć tyle samo punktów co Korona,
a że w meczu ostatnim było 3:0 dla Legii to Legia awansuje na... 3 miejsce!
To o wiele poniżej oczekiwań na początek sezonu, ale i tak dobrze jak na ten sezon.

No też myślę że wygrają z pogonią ale przegrają z Lechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:34, Vaxinar napisał:

(...) Jutro Legia wygrać po prostu musi, ponieważ jeśli wygra będzie mieć tyle samo punktów co Korona,
a że w meczu ostatnim było 3:0 dla Legii to Legia awansuje na... 3 miejsce! (...)

Musi lecz z innego powodu. Wytypowałem 2:0 dla Legii Warszawa, a to oznacza całe 3 punkty dla mnie. xD Legio do boju. :P

A na serio: Pogoń jest raczej słaba (w tym sezonie), jeśli Legia ich nie zignoruje zwycięstwo Warszawiaków jest raczej pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:54, szerszeń45 napisał:

Legio do boju. :P

Do boju, do boju, do boju hej LEGIO!

Nareszcie piszesz z sensem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fryzjer siedzi, stylistki nadal pracują ;)

A tak na poważnie - porażka w takich warunkach może paradoksalnie pomóc drużynie i nieco ją zintegrować. Jestem dobrej myśli przed spotkaniem z Zagłębiem. I kto by pomyślał, jednak Wisła będzie decydować o mistrzostwie, w końcu przed nią jeszcze dwa mecze z zespołami walczącymi o tą pozycję :P

Ale dzisiaj mnie to mało obchodzi, bo kochane koszykarki zdobyły 19-stego majstra w historii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:56, Vaxinar napisał:

Nareszcie piszesz z sensem. :)

Hey Lech (2:1 z ŁKSem :P)!!!
Natychmiast wypluj te słowa. :P

PS Zaczynam żałować, że to napisałem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 22:07, dawidos160 napisał:

Poczekam aż L przyjedzie do Poznania i znowu z L zrobi się Ł ;)

^
|
|
|
Vaxinar, obserwuj człowieka, który mówi z sensem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować