Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Przekleństwa mi się cisną na usta. Real, oczywiście szczęśliwie, wychodzi na prowadzenie.
3-1 dla Realu.

4-1 dla Barcy.

Osobiście uważam, że Real na mistrza nie zasłużył. Barca także nie. I tak za rok najlepsza będzie Azulgrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna bramka dla Barcelony, a jej autorem był Zambrotta.
Bardzo się cieszę, że to Real a nie Barca będzie miał mistrza:)
Szczerze dla mnie Barca to najmniej lubiany klub. Nie lubię w niej praktycznie całego składu (choć występuje w niej jeden z najbardziej przeze mnie lubianych piłkarzy - Eidur Gudjohnsen).
Brawo Real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja nie mogę, nawet jak Legia zdobywała tytuł rok temu tak się nie cieszyłem. Pamiętam jak dziś ostatni tytuł w 2003 r. - szydziłem z kolegi z klasy cały tydzień, bo kibicował Barcie:). A drugi gol Reyesa - klasa. Real był fantastyczny w tym sezonie - i to wystarczy.

HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobre co się dobrze kończy :]
Bo to Real ,a nie jakaś tam barcelona jest mistrzem Hiszpanii :D
Chociaż no nie jestem fanem żadnego z tych zespołów ,a już tym bardziej barcy , to wyniki mnie jak najbardziej cieszą :D

AC MILAN NR. 1 NA ŚWIECIE :D
Zapamiętajcie to sobie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:58, MisticGohan_MODED napisał:

AC MILAN NR. 1 NA ŚWIECIE :D
Zapamiętajcie to sobie ;p


Nr 2 ! Nr 1 to Real:P. Też lubię Milan, ale na pierwszym miejscu zawsze był Real:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest Chelsea Londyn:)
Jest i na zawsze pozostanie:)
AC Milan jest dobry, ale nienawidzę włoskich drużyn, włoskich zawodników i reprezentacji Włoch.
Tak samo Real jest dobry, Manchester United jest dobre, Barcelona też jest dobra, ale i tak Chelsea najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, zgadzam się, Chelsea jest taka dobra że przegrała w tym sezonie walkę, a raczej finał o mistrza. W lidze mistrzów też rewelacja. Normalnie najlepsi są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:24, .Darnok napisał:

Od przyszłego sezonu kupuję sobie jakąś kablówkę.


Jak chcesz oglądać ligę na żywo hiszpańska i angielską to musisz Cyfrę i musisz najdroższy pakiet, czyli ponad 100 miesięcznie. :)

Super, że Real zostanie mistrzem. Naturalnie nie jestem kibicem, ale 2 bańki dla United... :D HAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:07, Obi-wan Kenobii napisał:

Nom, zgadzam się, Chelsea jest taka dobra że przegrała w tym sezonie walkę, a raczej finał
o mistrza. W lidze mistrzów też rewelacja. Normalnie najlepsi są :P

Jest najlepsza i tyle:P
Ale o gustach i guścikach się nie dyskutuje, więc każdy może uważać inaczej i zostawmy ten temat w spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:08, Vaxinar napisał:

Jak chcesz oglądać ligę na żywo hiszpańska i angielską to musisz Cyfrę i musisz najdroższy
pakiet, czyli ponad 100 miesięcznie. :)


Dementuję - ja (tzn. moi rodzice:)) płacę ok. 60-70 zł i oglądam:P.

Dnia 17.06.2007 o 23:08, Vaxinar napisał:

Super, że Real zostanie mistrzem. Naturalnie nie jestem kibicem, ale 2 bańki dla United...
:D HAHA!


Nie bój sie, odrobią sobie na koszulkach i innych takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Mistrzostwo dla Realu, pozostaje zatem pogratulować Królewskim i ich kibicom. Barcelona sama sobie winna, bo swoją przewagę roztrwoniła. W dodatku ostatnio zamiast z piękną grą kojarzyć zaczęła się ze smrodkiem pokroju "konflikty w drużynie" "ręka boskiego Leo". Real miał furę szczęścia pod koniec (bramki w końcówkach), ale i tak bardziej zasłużył na wygraną.
A mówię to z naprawdę ciężkim sercem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:24, walgierz napisał:

Real miał furę szczęścia pod koniec (bramki w końcówkach),


Z tym sie nie zgadzam. Szczescie mozna miec raz czy dwa, strzelajac gola w koncowkach, ale 5-6 goli strzelanych w ostatnich 10 minutach meczu swiadczy o kondycji, wybieganu i wielkiej woli walki zawodnikow Krolewskiego klubu.

HALA MADRID!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 00:08, Kamiloos napisał:

Z tym sie nie zgadzam. Szczescie mozna miec raz czy dwa, strzelajac gola w koncowkach, ale 5-6 goli strzelanych w ostatnich 10 minutach meczu swiadczy o kondycji, wybieganu i wielkiej woli walki zawodnikow Krolewskiego klubu.


Jak zwał tak zwał. Ja bramki strzelone w doliczonym czasie gry, ewentualnie w końcówce zwę szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Królewscy pokazali klasę i sięgnęli po upragnione mistrzostwo. Muszę dodać, że zasłużone. Jak napisał walgierz Barca jest sama sobie winna, mogli się bardziej skupiać na tym co się dzieje na boisku a nie po za nim. Nie lubię Barcelony w przeciwieństwie do innych klubów hiszpańskich. Dobrze, że Katalończycy nie zdobyli w tym sezonie żadnego trofeum, niech to będzie dla nich nauczka. Jedna rzecz mnie intryguje a mianowicie zmiany kadrowe w Realu i ich skład na przyszły sezon. Jak myślicie kto będzie grał po wakacjach w pierwszym składzie Królewskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ten sezon przegraliśmy sobie sami. Zadecydowało drugie półrocze. Najpierw mecz z Sevillą- 1-0 dla nas, Sevilla w 10 i mamy karnego. Ronaldinho nie trafia i Sevilla potem wychodzi na 2-1...Potem mecz z Betisem, który bezpośrednio zadecydował o utracie pozycji lidera. Ja nie wiem jak po spotkaniu z Getafe oni mogliby kogoś zlekceważyć. A jednak coś o tym zadecydowało. No i w końcu mecz z Espanyolem. Co tu kryć, lubię Oleguera, ale za dużo bramek nam w tym sezonie zawalił, w tym w takim momencie. Te trzy spotkania były decydujące. We wszystkich zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. W trzech meczach zdobyliśmy jednak tylko 2 pkt...

Sezonu do udanych na pewno zaliczyć nie można. Ja na 6 pucharów się nie nastawiałem. Zbyt wyrównana jest piłka nożna, żeby jeden klub mógł tyle wygrać. Byłbym w pełni zadowolony z wygranej w KMŚ, Superpucharze Hiszpanii/Europy, Lidze Mistrzów/La Liga. Niestety z trzech trofeów zdobyliśmy tylko jedno.

Jeśli ktoś twierdzi, że to przez np. tournee azjatyckie to przypomnę tylko, że przed sezonem 2005/2006 również byliśmy na tournee. Zaszkodziło?

Już w zimę Johann Cruyff mówił, że niezależnie od tego ile Barcelona wygra potrzebne są zmiany. W 2004 roku była ostatnia wielka przebudowa drużyny. I w to lato będzie czas na następną. Trzeba sprowadzić dwóch graczy do pierwszego składu i kolejnych dwóch na ławkę.

To okienko transferowe będzie prawdziwym testem dla Txikiego. Żaden transfer Baska nie był póki co strzałem w 10- do 2004 roku za transfery odpowiadał Rossel. Teraz czas, żeby wykazał się Txiki.

Kto szczególnie zawiódł w tym sezonie? Idąc od tyłu. Marquez, po genialnym poprzednim sezonie grał kompletną padakę. Oleguer udowodnił, że jest po prostu za słaby. Obaj defensywni pomocnicy grali bezmyślnie. Eto''o po powrocie z kontuzji miał w nogach mistrzostwo w meczu z Espanyolem i tego nie wykorzystał.

Zmiany niewątpliwie będą. Trener zdecydowanie powinien zostać- przez 4 lata zdobyliśmy 2x vicemistrzostwo, 2x mistrzostwo Hiszpanii, 2x superpuchar, 1x Lige Mistrzów. Całkiem nieźle prawda? Do bramki prawdopodobnie dojdzie trzeci doświadczony zawodnik, bo odchodzi Ruben. W obronie na pewno dojdzie boczny obrońca. Osobiście mam również cichą nadzieję na środkowego. Na 100% najważniejszym transferem lata będzie defensywny pomocnik. W linii ataku dołączy do zespołu 2 młodzianów i myślę, że zatrudnimy jeszcze środkowego napastnika.

A teraz ciekawa statystyka, tak niejako na usprawiedliwienie Barcelony.
Kto ostatni raz wygrał trzy razy z rzędu jedną z 3 (Anglia, Włochy, Hiszpania) najmocniejszych lig europejskich? La Ligę Barcelona w latach 1991-1994, Serie A Milan 1992-1994, a Premiership Manchester 1999-2001. Poki co w tym tysiącleciu nie udało się tego nikomu zrobić, to Barcelona mogła być i dalej moze być pierwsza. To na tyle w kwestii krajowego podwórka. To chyba pokazuje jak bardzo wyrównana stała się piłka nożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować